13 Ağustos 2007 Olağanüstü Kongresi

Başlatan yk55, 22 Temmuz 2007, 20:58:08

« önceki - sonraki »

yk55

kongre 6 ağustos ta arkadşlar ve

Samsunspor'un 6 Ağustos günü yapacağı Olağanüstü Genel Kurul'da Vali yardımcısı Mustafa İngenç'in başkan adayı olacağı öğrenildi

İNGENÇ OLABİLİR
Samsunspor Yönetim Kurulu'nun Olağanüstü Genel kurul Kararı almasının ardından gözler şimdi kimin başkan olacağına çevrildi. Spor kamuoyunda en çok konuşulan başkan adayı ise kulübün maddi sıkıntılarının aşması konusunda yaptığı çalışmalarla ön plana çıkan Ortak Çalışma Komisyonu Başkanı Vali Yardımcısı Mustafa İngenç oldu. Ortak çalışma Komisyonun'da İngenç'in isminin sık sık başkan olarak lanse edildiği de öğrenildi.

BÜROKRAT AĞIRLIKLI
Bu arada, geçtiğimiz Olağanüstü Genel kurul öncesi yönetimin Vali Hasan Basri Güzeloğlu'na tavsiye niteliğinde liste verdiği de biliniyor. Yaptığımız araştırmada listede, İl Özel İdare Genel Sekreteri Aslan Karanfil, Vergi Dairesi Başkanı Şuayip Sevgi, Defterdar Ali Sağlam, Gençlik Spor İl Müdürü Şahin Eker, ASKF Başkanı Şener Aydın, Yeşilyurt'un sahibi Cemal Yeşilyurt, Samsunspor eski başkanlarından Hakkı Tomaç ve Adnan Ölmez ve OMÜ Genel Sekreteri Nazım Alkan gibi isimler bulunuyor.

VALİ GÖRÜŞÜYOR
Vali Hasan Basri Güzeloğlu'nun liste üzerinde çok yönlü bir çalışma yaptığı ve isimlerle tek tek görüştüğü de gelen haberler arasında. Ancak, eski başkanlardan Adnan Ölmez ile Yeşilyurt'un sahibi Cemal Yeşilyurt'un listeye girmeyeceği ve sadece dışarıdan maddi destek vermeye devam edeceği öğrenildi. 21 kişiden oluşacak olan yönetim kurulu listesine eski yöneticilerin alınmayacağı ve ASKF Başkanı Şener Aydın'ın ise kesinlikle altyapı sorumluluğuna getirileceği de konuşulanlar arasında.

bengülü

artık seçimlerde bitti samsunsporumuza inşallah başkanda  çıkacaktır takımı vali ye kalmasın neden böyle bir şey yapıyorlar niye klubu teslim etmiyorlar hep tehdit hep tehdit ediyorlar yok kelepçe falan biz yani samsunspor'u  bu kadar küçüttüler artık bu durumlardan dolayı samsunspordan hiç hevesim kalmadı artık .......!

körfez55

secimler bitti ama bunun samsunspora faydası yok.aynı adamlar geldi yine.bu seçimlerde samsunspor bir kez daha küme düştü.

celebi

Ben bu kongreden de ümili değilim ya

jean

bu sefer bırseyler olmak zorunda bence bbaskan cıokacak

erkan55

Yönetim arayışı
Başkanlık için en güçlü aday olan Vali Yardımcısı Mustafa İngenç, yönetim kurul listesini oluşturmak için dün yoğun bir telefon görüşmesi yaptı.
Vali Yardımcısı ve Samsunspor Ortak Çalışma Grubu Başkanı Mustafa İngenç, yarın gerçekleşecek olan olağan üstü kongre öncesi temeslarına devam ediyor.  Samsunspor Başkanlığı için en güçlü aday olan İngenç, yönetim kurulu listesinde yer alacak isimleri belirlemek için dün yoğun bir telefon trafiği gerçekleştirdi. Yönetimde yeni yüzlerin yer alması için çalışma yapan İngenç, gününün büyük bir bölümünü bu konu üzerinde çalışma yaparak geçirdi.

ÇAĞRISINI YİNELEDİ
Bu arada Vali Yardımcısı Mustafa İngenç, yarın yapılacak olan kongreye tüm üyeleri davet etti. İngenç, İkinci bir şans yok. Herkes kongreye katılmalı. Aksi taktirde kulüp kayyuma kalacak. Ama, buna kimsenin razı olacağını düşünmüyorum. Tüm delegelerin yarın yapılacak olan kongreye geleceklerine inanıyorum" dedi. Öte yandan kongre, pazartesi günü saat 18.00´da Kurumahmutoğlu Büyük Samsun Oteli´nde  gerçekleşeçek.

bluegreen55

Arkadaşlar halen ümitlimisiniz

SEÇİM SONUÇLARIYLA SAMSUN SVE SAMSUNSPOR GERİYE GİTMİŞTİR.

Tek ümidimiz kadromuzun üst düzey başarısı götermesi gnçlerimizin takımı süper lige sürüklemesi.

Artık Oruspor Giresunspora bile kıskanarak bakabiliriz.

jean

yok hocam ne var sanki giresun orduda 1. ligde oynadıklarını dedeleri bile zor hatırlıyor onlarla isimiz yok su maddı krız aazalsa onlar yanımızda paf takım

celebi

Giresunu aslla da ordunun kıskanılacak bir tarafı oldu gibi.

HoLiGanisT

ordununda kıskanılacak bir şeyi yok,olamazda,kıskanılamazda.biz kendi işimize bakalım.ordu bizim yanımıza yanaşamaz bile,bizimle kaşık atamaz

veis

banane ordudan giresundan ben samsunspora bakarım.

celebi

körfez55

kongre 18:00 da canlı yayınla aks tv de.....

Cagdas Ünver

Alıntı yapılan: "körfez55"kongre 18:00 da canlı yayınla aks tv de.....

tesekkürler

veis

umarım hayırlı olur şimdiden uyduda varsa eve geçiyorum seyredecegim.