10 Haziran Samsunspor kokteyli

Başlatan Sadece Samsunspor, 10 Haziran 2007, 09:54:35

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

evt bugün 10 Haziran ve kriz yönetimi nuri asan tesislerinde toplantı yapacak eğer bu toplantıya az sayıda kişi katılırsa(ŞU PROTOKOL GEZİLERİNDEKİ) iptal olacak ve kriz yönetimide istifa edecek eğer kriz yönetimide istifa ederse samsunspor sahipsiz kalacak onun için bugün samsunspor un kader günü ve yarın 11 haziran bazı futbolcular eğer yönetim olmazsa samsunspor sahipsiz kalırsa samsunspor ile yollarını ayıracak

BUGÜN YAPILACAK TOPLANTIDA İÇERDEN BİLGİ ALAN FALAN OLUURSA LÜTFEN BURAYA YAZSIN BİZDE BİLGİLENELİM :!:

ALLAH IM SEN BU SAMSUNSPOR U ŞU ZOR GÜNLERDE KURTAR

İŞTE DÜNKÜ(9 HAZİRAN HALK GAZETESİ HABERİ)

SAMSUNSPOR'UN KADER GÜNÜ

Ortak Çalışma Komisyonu eğer yarın tesislerde yapılacak destek resepsiyonunda yeterli ilgiyi göremediği taktirde toplu olarak istifa edecek ve Samsunspor sahipsiz kalacak

SADECE BİR GÜN KALDI
Samsunspor'un kaderi Ortak Çalışma Komisyonu'nun yarın tesislerde gerçekleştireceği resepsionda belli olacak. Komisyon eğer yapılacak bu destek resepsiyonunda yeterli desteği göremediği taktirde toplu olarak istifa edecek. Geçen hafta içi yapılan basın toplantısında kulübün tek kurtuluşunun Metro Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Galip Öztürk olduğu görüşünde birleşen Çalışma Komisyonu, şehirden bu konuda destek istedi.

HAYDİ SAMSUNLULAR GÖREVE
Şimdi bütün gözler pazar günü Nuri Asan Tesisleri'nde yapılacak kritik davete çevrildi. Şehrin önde gelenlerinin katılacağı bu destek gününde Kırmızı-Beyazlı ekip için neler yapılabileceği görüşülüp tartışılacak. Samsunsporlu taraftarlar, takımlarını yeniden Süper Lig'de görmek istediklerini ve bunun için gerekli bütün önlemlerin bu resepsiyonda alınmasını istedi. Samsun şehrinin takımına nasıl sahip çıktığı yarın belli olacak.

celebi

Amin amin ne diyelim hayırlısı olsun samsunsporumuz zirvede olsun.

MeL_55

AlıntıSAMSUNSPOR'DA TARİHİ GÜN

Ortak Çalışma Komisyonu tarafından mali krizde bulunan Samsunspor'a destek sağlanması amacıyla düzenleyeceği 'Samsunspor Danayışma Kokteyli' bugün saat 17.00'de Nuri Asan Tesisleri'nde yapılacak

SAMSUN'UN KADERİ BELLİ OLACAK
Samsunspor'un kaderi bugün çiziliyor. Ortak Çalışma Komisyonu tarafından mali krizde bulunan Samsunspor'a destek sağlanması amacıyla düzenleyeceği 'Samsunspor Danayışma Kokteyli' bugün yapılacak. Nuri Asan Tesisleri'nde saat 17.00'de gerçekleşecek kokteyle Vali Hasan Basri Güzeloğlu ile birlikte belediye başkanları, milletvekilleri, işadamları ve kamu kurum ve kuruluşlarının liderleri ile spor camiasından bir çok ismin katılması bekleniyor.

HAYDİ SAMSUNLULAR GÖREVE
Nuri Asan Tesisleri'nde düzenlenecek kokteylde Samsun'un propagandasını yapan Samsunspor için bütün Samsunlular'ın elini taşın altına koyması istenecek. Gün birlik, beraberlik günü. Haydi Samsunlular, bu zor günde takımınızın yanında olun. Vereceğiniz katkılar sayesinde Samsunspor'un yeniden hayata dönmesinde sizlerinde payı olsun. Gerçek Samsunlular; bugün yapılacak destek dayanışma kokteylinde sizleri aramızda görmek istiyoruz. Özgür KALANBAK

Coşkundere: Doğal karşılıyoruz

Samsunspor Genel Menajeri Ercüment Coşkundere, çeşitli takımlardan futbolcularına yapılan transfer tekliflerini doğal karşıladıklarını söyledi. Transfer sezonunda bu tür şeylerin olmasının son derece normal olduğunu ifade eden Coşkundere, "Bizim de takıma katmak istediğimiz oyuncular var. Biz nasıl onlarla görüşüyorsak, diğer kulüplerde bizim futbolcularımıza teklif yapıyor" dedi.  Herşeyin yarın netlik kazanacağına dikkat çeken Coşkundere, "Bugün yapılacak olan Samsunspor Dayanışma kokteylinden çıkacak sonuç herşey için belirleyici olacak. Yani 11 Haziran herşeye gebe olabilir. Önümüzü göreceğiz ve duruma göre hareket edeceğiz" dedi.

jean

allah yardim etsin bize insallah guzel bir haber aliriz

atakumlueray

Allahım sen kötü talihimizi degiştir

ozkan17

böyle seylerde hersey bızımm aleyhımıze oluyo ama hadı ınsallah hayırlı bı haberle yüzümüz guler :(

körfez55

ne oldu acaba haberi olan var mı????

mehmet yılmaz

kokteylden bazı fotolar...

Başkan vekili Temel Camadan çok sağlıklı bir konuşma yaptı. Samsunspor'un bu duruma gelmesinde Samsun şehri ile alakalı sebepler olduğu gibi ülke genelindeki gidişatla ilgili sorunlar olduğunu da ifade etti. ( örneğin Samsunmspor'un en önemli gelir kalemi olan oyuncu satışlarının Bosman kuralı nedeniyle para kazanamıyoruz!) Galip Öztürk, İsmail Uynık ve Fikret Yeşilyurt'un -şehir desteği olmadığı için başkan olmak istemediklerini söyledi.

Hakkı Tomaç ise, karamsar bir tablo çizdi. Açık konuşmak gerekirse arkadaşlar bu sene ki hedef ligde orta sıralarda kalıp borçları silmek ve yeniden toparlanabilmek. Yolumuza pahalı transferler yerine altyapıdan isimlerle devam etmek zorundayız dedi.

Vali Güzeloğlu ise önemli bir açıklama yaptı ve Samsunspor'un büyülküğünü bu şehre gelmeden evvel de bildiğini, hissettiğini söyledikten sonra şunu dedi;
Samsunspor'a başkan olmak isteyen kim varsa hiç korkmasın, valiliğin bütün imkamlarıyla destekçisi olacağız. Eğer bir talip çıkmazsa da bu takıma biz sahip çıkarız...

körfez55

kokteyl de beklendiği gibi en kısa süerede kongre kararı çıktı.ancak söylediği gibi hedef ligde kalmak ve borcları silmek olarak belirlendi.siyasilerden
1_fatih öztürk   akp 6.sıra adayı
2_haluk koç    chp milletvekili
3_suna vidinli   dp 1.sıra adayı
  ayrıca yeşilyurtlar,adnan ölmez,ve tanıyamadığımız işadamları katıldı.zengin bir katılımın olmadığı kokteylde kampanyanın devam etmesi görüşü savunuldu..
seneye stres dolu günler bizi bekliyo arkadaşlar..herkese allah sabırlar versin şimdiden..

cem 55

abi fotolar ve yorum için cok tesekkürler yalniz bişey sormak istiyorum sence abi kokteyl beklenildigi gibi gectimi katılım yüksekmiydi sivil toplum örgütleri iş adamları ve sehrin ileri gelenleri insallah ilgi gösterip yardımda bulunmuslardır.komisyon kac gündür bu kokteyl in önemini vurgulayıp duruyo içimize kücükte olsa bi umut ısıgı acması acısından insallah yararlı bi gün olmustur.

körfez55

bu arada istanbuldaki toplantıdan sonra yada önce galip öztürk ü ziyaret etmeyi düşünüyoruzz.en azından sponsorluk için.

istanbul grubu

Samsun'umuzun simgesi bizim en değerli varlığımız Samsunspor'umuz için sadece siyasilerden M.vekili Haluk Koç ve M.vekili adayları Fatih Öztürk ile Suna Vidinli katılmış kokteyle!!!! Arkadaşlar ne acı dimi?? Hepimizin kafasında Samsunspor'umuz ne olacak?? biz bu hallere düşecek klüpmüydük? soruları..endişesi..sıkıntısı..ağrısı,sızısı varken..görüyorsunuz dimi ne şu an ki siyasiler..ne seçimlerde aday olan o kadar insan ne de belediye başkanları tenezzül edip gelmediler..yarın kapımızı çalıp oy isteyecekler bizden.Hepimizin siyasi görüşü farklı olabilir..olmasıda gayet doğal..ama hepimizin ortak bir noktası var ve biz diyoruz ki..siyasi görüşü partisi ne olursa olsun, Samsunspor'a gerçek anlamda ve ciddi faydası olacağına inandığımız her kim olursa olun onu destekleyelim..görsünler bakalım bizim içimiz yanarken ve bas bas bağırırken Samsunspor'umuzu umursamamak ne demekmiş...ve görsünler Samsunspor taraftarını umursamamak ne demekmiş.

Sadece Samsunspor

heyt be vali dedigin boyle olur iste takimi birakmiyor sahip cikicaz diyor helal olsun valime valla diger gelmeyenlerde oyle beklesin sefersizler cok mu is oraya gelip katilmak

BIZDE BOYLE VALI VARKEN ALLAHA SUKUR AYAKTA DURURUZ:!:

kendisine sonsuz tesekkurler :wink:

cem and naz55

valimizde destek sözünü vermiş temel camadanda şehirden bir destek olmadığı için ne yeşilyurt ne ismail uyanık nede başkası aday olmuyor demiş valimiz üstüne düşeni yapmış bu konuda birde saygıya değer belediye başkanımız ne diyor onada bakmak lazım ama onun şu anda samsunsporla uğraşacak zamanı yok gibi belli ki daha mühim işleri var sandıkda görüşürüz...

MeL_55

AlıntıSamsun Valisi desteğe hazır!

Samsun Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Samsunspor'un Samsun'un markası olduğunu belirterek, beklentilerin de ötesinde bir desteğe hazır olduğunu söyledi.

Samsunspor-Ortak Çalışma Grubu'nun, kulübe maddi destek sağlamak amacıyla Nuri Asan Tesisleri'nde düzenlediği resepsiyona Vali Hasan Basri Güzeloğlu, Tümgeneral Naci Beştepe, Cumhuriyet Halk Partisi Grup Başkan Vekili ve Samsun Milletvekili Prof. Dr. Haluk Koç, Emniyet Müdürü Mustafa İlhan, Samsunspor Yönetim Kurulu üyeleri, eski başkanlar, eski futbolcular, kamu kurum ve kuruluşların üst düzey yetkilileri, çeşitli siyasi partilerin milletvekili adayları ile taraftarlar katıldı. Resepsiyonda sırası ile Samsunspor Yönetim Kurulu üyesi Temel Camadan, Samsunspor Divan Kurulu Başkanı Ediz Durmuş, Samsunspor eski Başkanı Hakkı Tomaç ve Vali Güzeloğlu konuşma yaptı.

"Geçmişi irdelemenin geleceği doğru kurgulamak adına gerekli olduğunu düşünmekle birlikte geçmişe pek fazla takılmak ve sorgulamak şansımızın olmadığını da düşünüyorum" diyerek konuşmasına başlayan Vali Güzeloğlu, Samsunspor'un Türk futbolunun köklü ve güçlü bir kuruluşu oluğunu belirtti. Güzeloğlu, "Futbolun gelişmeler ve güncel gerçekler karşısında artık bir olgu olduğunu bir sosyal gerçeklik olduğunu ve bu temel eksen çerçevesinde yorumlanması gerektiğini düşünüyorum. Benim inancım Samsun kenti ve kimliği Samsunspor'u taşımak noktasında gerçekten bir eksiği olmayan bir durumdadır. Ama belki sportif alanda alınan sonuçların, belki yüksek beklentilerin ve belki de bu bütün düşüncelerin bir takım olarak ortaya konulup finanssal yanını içeren bir güçlü birlikteliğin kurgulanmaması sonucunda bugün sıkıntı sürmektedir. Profesyonel futbol kulübü olarak şüphesiz, sağlıklı ve kalıcı kaynağı olmayan bütün kulüplerin yaşadığı sorun belki Samsun'da ertelenmemin, ötelenmemin ve geciktirilmenin sonunda bugün aşırı bir şekilde görülmektedir. Ama unutulmamalıdır ki, bu döngü hiç bir takım, hiç bir kent içinde bunun ötesinde pek farklı bir farklı bir süreç içinde çözümlenmemektedir" diye konuştu.

Samsun'a ve Samsunspor'a olan sorumluluğunu en üst düzeyde hissettiğini dile getiren Vali Güzeloğlu, "Birçok kere vurguladığım gibi, bir kentin kimliğini oluşturan kenti taşıyan, kenti sosyal ve toplumsal alanlarda algılanmaya doğru güçlü bir şekilde kurumsallaştıran markalar vardır. Samsunspor bu kentin bir markasıdır. Bu kentte kamu yönetimi adına ve kentin gelişimi adına ne yapılacaksa bu mesele Samsunspor'u dışlayarak, Samsunspor dışında yapılamaz. Eğer bugün gibi bir boşluk varsa veya açmaz varsa o noktada bize düşen sorumluluk ne ise onu sergilemek ve sağlamak zorundayız.

Oluşturulabilecek bütün gelir kaynaklarının ötesinde biz beklentilerin de ötesinde desteğe hazırız. Kişisel ve kamusal anlamda Samsunspor'un sağlık bir gelire kavuşması anlamda. Ben günkü katılımdan sonra çıkacak sonucun bize yüklediği ve tüm yükümlülükleri yerine getirmeye hazır olduğumuzu belirtmek istiyorum. Samsunspor'a yönetim oluşturulması dahil. Bu sorunun aşılmasına dönük her ne çözüm önerisi varsa ben bununla görüşmeyi çözüme kavuşturmayı ve sonuca ulaştırmayı öneri bazında bekliyorum. Net ve açık bir şekilde sonuç gelmez ve ortak bir oluşum olmazsa o zaman biliniz ki, Samsun Valiliği olarak biz bu yükü omuzlayacağız. Samsunspor kavramı ile buluşan ve sorumluluk taşıyan kişilerle gidebildiğimiz yere kadar gideceğiz. Bu kervan hedefine doğru yürüyecektir. İlkadım kentinde Atatürk'ün kentinde o büyük yolculuklar ve bitirilmeye dönük açılımlar bir adımla başlar. Bu adım atılacak ve atılmalıdır" şeklinde konuştu.

Samsun'un kaynakları akılcı ve güven verici bir yönetim ile Samsunspor ile buluşturulması gerektiğini vurgulayan Vali Hasan Basri Güzeloğlu, "En geç yarından itibaren sivil, sosyal, siyasi temsilciler, seçilmiş tüm yöneticiler, kamu kurum ve kuruluşlarla ilgili beklentileri bir kapıda buluşturmanın, çözüme doğru kavuşturmanın gayreti içinde olacağız. İnanıyorum ki bundan sonuç alacağız. Ama her şeyden önceden bu güvensizliğin bu umutsuzluğun ve gelecekle ilgili olumsuzluğun giderilmesi lazım. Yaşam felsefeme yansıttığım bir söz var, 'Her şeyleri kaybedebilirsiniz, her konuda da belki yoksulluğa düşebilirsiniz, üzülmeyiniz kendinize güveniniz' sözünden yola çıkarak biz de üzülmeyeceğiz kendimize güvenerek yolumuza devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

Samsunspor Yönetim Kurulu üyesi Temel Camadan ise, Samsunlular'ın maddi imkansızlıklar nedeniyle futbolcularla görüşmelere 4 gün kalmasına rağmen bir türlü başlayamamış bir Samsunspor ile karşı karşıya olduğunu belirterek, "Karşımızda 3 kez kongre kararı almış ama yönetim kurulu hala yapılandırılamamış bir Samsunspor var. 200 tane gönüllü aranıyor kampanyası başlatarak maddi krizden çıkmak için yola çıkan ama bugüne kadar sadece 209 bin YTL toplayabilmiş bir Samsunspor var. Kumbaralar ile para toplamayı hedeflemiş bir Samsunspor var. Bu kadar olumsuzluk nedeniyle 'Acaba Samsunspor, Samsun'a lüks müdür?' sorunu akıllara getirmektedir. Oysa böyle bir dönemde hiç kimsenin mazeretlerin arkasına sığınmamasını bekliyoruz. Yeni bir yönetim kurulunun temellerinin atılmasını acil olarak bekliyoruz. Yeni bir yönetim yeni bir başkan Samsunspor camiasına heyecan getirecektir. Yeni yönetim kurulunun oluşturulmasını olmazsa olmazı olarak görüyoruz. Yeni sezon hazırlıklarının başlatılması içinde acil olarak Samsunspor'un bir hafta içinde acil ihtiyacı olan 2 milyon 500 bin YTL'yi hemen sağlamak durumundayız" diye konuştu.

Samsunspor Divan Kurulu Başkanı Ediz Durmuş ve Samsunspor eski Başkanı Hakkı Tomaç da Samsunspor'un içinde bulunduğu durum hakkında katılımcılara bilgi verdi.
10.06.2007  

Kaynak : İHA