...ve başkanlığa ilk aday İRFAN AYVAZ

Başlatan cem and naz55, 29 Haziran 2006, 10:43:21

« önceki - sonraki »

cem and naz55

samsunspor kongresine 2gün kala aday çıktı istabul da yaşayan samsunlu işadamı irfan ayvaz aday olduğunu açıkladı
kaynak..hedef gazetesi

south_london

kim acaba kendiside akp desteklimi geliyor yoksa kendisimi aday oldu?

berusa55

jean

ngonge

berusa55

top tüfek ne oluyoz allah allah!savasa mı gidiyoruz!gerci oyle bu sene savasacaz ama yine de su adam hakkında bir bilgi edinen olursa sağlıklı sekilde,yazsın bir zahmet!

supporter

İrfan Ayvaz'a aday olarak yüreğimize su serptiği için teşekkür ederiz.
Ben de internette baktım sanırım kendisi silah imalat ve ticaretiyle uğraşan bir işadamımız.

ölümüne 55

Alıntı yapılan: "supporter"İrfan Ayvaz'a aday olarak yüreğimize su serptiği için teşekkür ederiz.
Ben de internette baktım sanırım kendisi silah imalat ve ticaretiyle uğraşan bir işadamımız.

bende araştırdım.ayvaz av tüfekleri firmasının sahibi.fabrikası bolu'daymış..
yalnız kendisiyle ilgili herhangi bir bilgiye ulaşamadım...

MeL_55

Alıntı yapılan: "berusa55"top tüfek ne oluyoz allah allah!savasa mı gidiyoruz!gerci oyle bu sene savasacaz ama yine de su adam hakkında bir bilgi edinen olursa sağlıklı sekilde,yazsın bir zahmet!

:lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

King Of The North

Silahıyla,tüfeğiyle gelsin kim gelirse gelsin bu takıma sahip çıkmak için marka yapmak için gelsin.

ngonge

silah işi ile uğraşıyorsa bu adamın mafya olma olasılığı baya var. zira türkiye de silah sektöründe bu işler çok dönüyor...

bize böyle adam lazım pısırıklarla olmuyo..artık silahları  sandıktan çıkarmanın zamanı geldi.. :twisted:

kuzeykale

Fotomaç gazetesi: İş adamı Aziz ATIÇ samsunspor başkanlığına aday olduğunu açıklamış
  Haber Ne derece doğrudur bilmiyorum . Hakkında bilgisi olan varmı?

Yeni aday Atıç

Samsunspor'da yaklaşan kongrede iş adamı Aziz Atıç, başkanlığa aday olduğunu açıkladı. Atınç, "Samsunspor'un zor günlerinde elimizi taşın altına sokmamız gerek. En kısa zamanda yönetim kurulumu tespit edip yola çıkacağım" dedi.

supporter

Alıntı yapılan: "kuzeykale"Fotomaç gazetesi: İş adamı Aziz ATIÇ samsunspor başkanlığına aday olduğunu açıklamış
  Haber Ne derece doğrudur bilmiyorum . Hakkında bilgisi olan varmı?

Ben dün Aziz Atik duyumunu buraya yazmıştım..

Haberdeki aday da Atıç değil Aziz Atik olsa gerek. İşyeri Samsun'da. Onur Otomotiv'in sahibi.. Şu anda TFF delegesi ve daha önce de Samsunspor yönetimlerinde yer almıştı.

samet

başkan samsunlu olmalı...samsunu iyi bilmeli...hayırlısı olsun...

MeL_55

hayir baskan futbol dan anamali ve samsun,samsunspor u sevemeli ...