1.Akdeniz Kupası Samsunspor'un.

Başlatan Clint_Eastwood, 04 Ocak 2006, 04:02:41

« önceki - sonraki »

jean

hazirlik maci deyip gecmeyelim altay bu sene kafaya oynuyor 1-0 da ondeymis vede zaten 1.ligde sansimiz az tutardi yenmek moral ve guven acisindan onemli malatya bile antalyaya 3-1  yenildi ustelik one gecmisti

south_london

@zorbey
hazırlık maçında yenildik diye komplı teorisi kurucak halim yok.Arsenal kocaeliye yenilmişti 4-1.
@berusa
sen internetten yapiyorsun savunmanı.İzmire yolun düşerse gaziemire mesela sor altayın düştüğü sene samsunlular altaylılara ne yapmış.10 kişi o kadar kalabalığa nasıl girmiş ondan sonra bana Samsunsporu savunuyorum de.

34 SS 1965

Tamam arkadaşlar ortamı germeyelim alt tarafı hazırlk maçı olsun ynede yenmemiz önemli izmir taraftrının sağı solu belli olmuyor yanımızda kardesım deplasmanda düşmanım der takmayın samsununmuzu kutluyorum

jean

55texas55 kusura bakma sanirim yanliklik oldu bodenssenin bu utopicte mesaji yok

recai

golleri kim atmış?? bırakın Altaylıları yauww!!

Clint_Eastwood

STAT: Topkapı
HAKEMLER: Burak Astar 2, Kadir Sarıyan 3, Erkan Yavuz 3
ALTAY: Cenk *, Haydar **, Metin **, Niyazi **, Sancak ***, Mehmet Deliorman ** (Dk. 72 Alp *), Fatih *** (Müjdat *), Emirhan *, (Dk. 55 Merter *), Ali Ölmez *
(Dk. 42 Sertan ***), Fazlı *, (Dk. 46 Mehmet Şen *), Ufuk ** (Dk. 75 Çetin *)
SAMSUNSPOR: Maksiç **, Mehmet Polat **, Kenan **, Muhammet **, Marciel ** (Dk. 76 Sefa **), Adnan **, Mustafa Çicek ***, Celil ***, Serkan * (Dk. 85 Caner ***), Rafael *
GOLLER: 44 Sertan (Altay) 51 Celil, 90 Caner (Samsun

south_london

Alıntı yapılan: "jean"55texas55 kusura bakma sanirim yanliklik oldu bodenssenin bu utopicte mesaji yok

isimleri karıştırmışım :)

Amsterdamli

Istanbulspora karsi ilk yariyi 0-1 geride kapattik.

KotuCocuk55

maşallah gene boşumuz yok herkesden bir iki bişeler yiyoruz!Maç ne olur bilmem,çok da önemli değil bi yerde ama şu defansın kale gibi olduğunu bi görseydik hayırlısıyla!

jean

yirmiuc

bengülü

transfer yaptık ama gene maçlarımız gol yemeden duramıyoruz değişen hiç bir şey yok aynı tas aynı hamam

jean

karamsar olmayalim hicte gol yemeyecegiz diye bir kuralda yok kadro bi otursun lig maclarinda gorelim takimi

bengülü

samet kardeşim kadro otursun diyorsunda zaten bizim eski oyuncularımız değilmi inşallah senin dedeğin gibi olurda kadro oturur bizimde başımız ağrımaz

jean

cogu eski tabi de yeni transferlerle kadro olussun anlamadina soyledim su lig bi baslasa artik