TFF 2. LİG 2019/2020 9. HAFTA | İnegölspor 0 - 1 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan Levent ÖCAL, 16 Ekim 2019, 08:57:37

« önceki - sonraki »

Levent ÖCAL

Umarım bir deplasman kabusu daha yaşamayız.

s_uzunkaya

biz artık işimize bakalım. manisayı zorlu bi 5 hafta bekliyor. illaki puan kaybedecekler. biz şehrin potansiyeli ve takımımızın diğer bütün takımlardan daha güçlü olduğu bilinciyle oyunumuzu oturtmaya ve güvenimizi kazanmaya çalışalım. manisa puan kaybetmez ve şampiyon olamasakta playofftan çıkarız. ama tek şart, futbolcular artık oynadıkları oyundan zevk alabilecek bir takım olmalılar.

Stoper

Hocanın 11'i merak konusu.
Bakalım kazanan takımı bozacak mı?

_SoN_

Aynı takım ile maça çıkarsak mutlaka kazanacağımıza inanıyorum,inşallah takımı bozmaz.

muzaffer4

İnegölsporu geçtiğimiz hafta 3-2 yenildiği Sarıyer maçında canlı izledim.Deplasman oyunu itibariyle değerlendirme yapabilirim (içerde sancaktepe ve ligin vasat takımları Urfa ve hacettepeyi yenmiş)İnegöl tam olarak bu ligin takımı yani hücumda etkisiz herhangi oyun planı olmadan bodozlama diye tabir ettiğimiz oyun oynayıp orta sahada mücadeleci bir oyun ortaya koyan bir takım.Sarıyer maçında da golü duran toptan attılar zaten.Son dakikaya kadar mücadele etseler de Sarıyer alışıldık bir şekilde son dakika golüyle İnegöl'ü mağlup etti.Deplasmanda yenemememiz için hiçbir neden yok rakip topladığı 10 puanın 6'sını ligin dibindeki takımlardan almış.Bu arada 19 numaralı Ömer Faruk çalışkana dikkat etmemiz gerekiyor boşluk bulursa defansı zorlayabilir

eprianu

Bizim her deplasman maçımız ortada. Dışarıda oynayacağımız hiçbir maç için "Kesin bizim" tabirini kullanamayız. Maç günü sahadaki performansımız ve oyunun gidişatı skoru belirler. Mesela BAK maçında yaptığımız hata yüzünden 2 puan bırakmıştık.

İrfan Hoca'nın kalede ve savunmada değişiklik yapacağını zannetmiyorum. Geçen maç Ramazan'ın neden sol bek oynadığı ile ilgili bilgim yok ancak yine sol bekte başlamalı.

Enes ve Guido'da bir süre ısrar etmeliyiz. Enes, şu anda elimizdeki en verimli kanat oyuncusu. Guido ise kilosuna rağmen iyi mücadele ediyor, ayağının iyi olması da yan toplarda etkili olmamızı sağlıyor.

Ben sadece orta alanda değişiklik bekliyorum. Ferhat'ın yerine Samed Hakan'la başlayabiliriz mesela. Oğuz'u zaman zaman eleştiriyoruz ama son maçta Enes'in attığı golde pozisyonu resmen kendisi hazırladı, oluşturdu. Haftalardır bu konuyu konuşuyoruz, hücumdaki en büyük sıkıntımız basit oynamamak. Oğuz basit oynuyor.

Kubilay meselesi çok tartışılıyor. Son maçta dikkat ettiniz mi oyunu kanatlara yayma konusunda sıkıntı yaşamadık. Gollerin bazılarını da kanat organizasyonları sonucunda bulduk. Şu dakikadan sonra Kubilay'ın 10 numara pozisyonunda oynayacağı her maçta biz oyunu kanatlara yayma konusunda sorun yaşarız. Kanatta oynayacaksa sözüm yok.

Bence bu maçın on biri aşağıdaki gibi olmalı

Nurullah
Caner - Yalçın - Erkam - Ramazan
  Gökhan - Oğuz - Samed Hakan
Enes                         Guido
             Atabey

eprianu

Yukarıda yaptığım yorum, Twitter'da KırmızıBandana isimli bir hesap tarafından paylaşılmış. Kendisiyle hiçbir alakam yoktur, çünkü bazı siyasi konulara girmiş, yönetimi eleştirmiş. Bilginize.

evolution55

kırmızı bandana kardeş madem burayı takip ediyorsun, emek hırsızlığı yapma. paylaştığın yazının sahibine saygın olsun. isim paylaşmıyorsan bile parantez içinde 'alıntıdır' diye yaz bari.

Stoper

Feyk hesap sanırım.
0 takipçi, 0 takip edilen.
Bunu kapatsa başka hesap açar.
İnternet çöplüğünün trolleri.

muzaffer4

Deplasman tribünü 270 kişilik Samsun ve Bursa'da satış olur diye tahmin ediyorum İstanbuldakiler yine internete mahkum kanal 16 yayınlayacak gibi bir haber vardı ancak burada.tv de yayın satışta galiba yayın haklarını almışız.

eprianu

Alıntı yapılan: evolution55 - 16 Ekim 2019, 17:20:36kırmızı bandana kardeş madem burayı takip ediyorsun, emek hırsızlığı yapma. paylaştığın yazının sahibine saygın olsun. isim paylaşmıyorsan bile parantez içinde 'alıntıdır' diye yaz bari.

Emek hırsızlığını geçtim hocam. Adam yönetime giydirmiş. Neymiş Amed yönetimine teşekkür edilmiş de niye Barış Pınarı ile ilgili twit atılmamış. Siyaset yapılıyormuş, Samsunsporlu olanların çoğu muhafazakarmış, bunlar kaybedermiş falan.

Yani bu fikirlerin ihalesi bana kalmasın diye hesabın benimle alakalı olmadığını belirteyim dedim. Durduk yere başımıza iş almayalım :)

5trawberry

kırmızı bandana isimli hesap benim de maç görüşlerimi paylaşmış benimle de alakası yoktur..
Arkadaşın dediği gibi siyasi  ve yönetimi eleştirme konusuna girdiği için belirtmek istedim.

mehmet yılmaz

Inegölspor bu ligin orta sıra takımlarından birisi. Normal şartlarda üç puanla döneceğimiz bir deplasman. Ancak biz bazen kendi kendimize normal şartları bozuyoruz. Yine de kazanıp, yola devam ederiz diye düşünüyorum.

maço

İnegöl geçen seneye göre bir tık daha iyi takım.
Zor maç olacak .
İnşallah 3 puan alırız

beşnumara

Zor maç olacak.
İnegöl bu yıl iç sahada iyi oynuyor. Biz de son zamanlarda iç sorunlarla uğraşmaktan saha içinde tam verimli olamıyoruz.
Deplasmanda rakibi açmakta, Gol atmakta zorlanıyoruz.
İlk yarı golü bulabilirsek sıkıntı yaşamayız ama bulamazsak rakip daha dirençli oluyor.
İnşallah sıkıntı yaşamadan döneriz bu deplasmandan. Yoksa her şey daha da kötüye gider.