TFF 2. LİG 31. HAFTA | Hacettepe Spor - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan Kaya, 07 Nisan 2019, 22:09:24

« önceki - sonraki »

5trawberry

İsmet Taşdemir'in başında olduğu şu Samsunspor'u izlemek zevk değil, ızdırap veriyor. Utanıyorum.

MeL_55

Alıntı yapılan: 5trawberry - 13 Nisan 2019, 15:23:38
İsmet Taşdemir'in başında olduğu şu Samsunspor'u izlemek zevk değil, ızdırap veriyor. Utanıyorum.

sevgili ismail baskan prensiplerinden vazgecmeli, bu durumda prensibinden vazgecerse basarili olabiliriz ancak.
önemli olan da bu zaten. bir bakarsin 1 yilin gitmis prensibimden vazgecmedim diye.

ismet hoca playoffun ilk macindan elenir.

Lusage

Topu oyunda tutamıyor, yediğimiz baskıdan çıkamıyoruz. Cikabildigimiz anlarda ise çok etkiliyiz. Bu anlarda 2 net denebilecek pozisyonumuz var. Hacettepe'nin ortasaha ile defansı arasında büyük bir boşluk var. Bu boşluğu kullanarak iyi çıkışlar yapabiliyoruz ama başta dediğim gibi aslında çıkamıyoruz. Baskı yediğimiz anlardaki Ahmet'in bütün degajlarini Hacettepe toplayarak hücuma devam ediyor. Hocanın uyarısıyla yerden oynamaya çalışıyoruz ama Savaş'ın hayaletligi, İshak'in yetersizliği ile rahat çıkamıyoruz. Tam etkili çıkmaya basladimizda ise İsmet hocanın Ramazan ve Samet'in kanatlarını anlamsız şekilde değiştirince yine cikamamaya başladık.

İlk yarı itibariyle Savaş veya İshak dışında birisi oyundan çıkar ise İsmet hoca net bir şekilde eyyamciligini gösterir.

Lusage

İshak'i eve götürsün hoca. Yediğimiz golle birlikte yağmurda başladı. Hoca da sacmalarsa gitti maç. Geçmiş olsun...

Edit : Bizim taraftar neden sessiz bilen var mı?

Raqua55

eprianu

Futbolcular kafasında ligi çoktan bitirmiş. Aslında haftalardır böyle. Taraftarın ittirmesiyle bir şeyler oluyordu.

Ben şu dakikadan sonra teknik direktör değişikliğinin de fayda etmeyeceğini düşünüyorum. Mental anlamda bitmiş takım.

Shane_Falco

Maçı izlemiyorum. Ismet takimin başındayken izlemicem demistin. Devam ediyorum.

Takım nasıl oynuyo bilmiyorum ama ligin boyu az daha uzun olsa bu adam bizi play-off dışında birakirdi

GurbetciFanatik

Baskanin bir uyaniklik yapmasi lazim artik.
Play offlara 4 hafta var.
Bugünden itibaren Ismete yol vermeli ve hemen tecrübeli otoriter bir Hoca getirmesi lazim.
Play off a kadar Hoca Takimi iyi kötü tanir.

Bundan baska bir secenek yok.
Cikacaksak aynen bölye cikariz yoksa sansimiz 0.

GurbetciFanatik

Riza Calimbay
Kemal Özdes
Yilmaz Vural

Kiy paraya baskanim getir birini

bayfa55

İsmail Uyanık başkan bugün sonuç ne olursa olsun İsmet Hoca'ya yolu göstermeli,hatta sene başından beri asalaklık yapan herkesi göndermeli yoksa bu disiplin sorunlarıyla Play Off'ta işimiz kötü.

Lusage

Onur ve Abdul girecek. Savaş ve İshak çıktı.

jean

Inanilir gibi degiliz ya yine son dakikada yedik bu maci bile alsak haccetepe zorlayabilirdik kecioreni ilk defa maglupken bir mac alacaktik olmadi yine artik tamamen play off a konsantre olmaliyiz

GurbetciFanatik

Eģer gercekten bu Takim play off dan cikacaksa.
Uşakspor macinda bütün tribün Ismet Hocayi istifaya davet etmelidir. Uşakspor macinin sonucun artik önemli degil. Ya o Hoca gidecek yada bu Takim bu sene de bu ligde kalacak

cembaba

Hoca ile beraber takıma neşter vurulması gerekiyor. Hocanın da başarısız olduğunu kabul edelim. Ben aynı fikirdeyim. Bu seneyi yiyelim. Sene sonunda Yalçın hocayı getirip kendi sistemini kurması için destek verelim. Hem uzun yıllar başımızda kalacak adam gibi bir hocamız olur. Ama başkanımın bu eski kafalardan sıyrılması gerek.

LG-M700 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi