Erhan Kartal

Başlatan Kaya, 24 Temmuz 2018, 00:09:02

« önceki - sonraki »

Kaya

24 Temmuz 2018, 00:09:02 Son düzenlenme: 05 Kasım 2020, 16:54:53 brigand

ata55

istikrar abidesi. faydalı olacaktır

55.hakan

Daha dikkatli olması lazım hızı iyi ama defansif özellikleri zayıf. Erkam daha güven veriyordu bana.

ata55

Takımın en iyilerinden birisi

Kaya

>:(

İlk gol öncesi topu göğüsleyemeyip taca gitmesini sağladı aynı tac atışında kafayla topu geriye doğru rakibin 7 numaralı oyuncusuna hediye etti. Maç boyu çok kötü oynadı ve rakibin 7 numarasını maçın yıldızı yaptı. Erkam acil iyileşmeli.

eprianu

Kötü oynadı. Bu kısmına katılıyorum ama bu sistemde hiçbir bek başarılı olamaz. Düşünün Kubilay topu ayağa aldığında, Erhan veya Canberk defanstan bilmem kaç metre depar atacak ve hücuma katkı yapacak. Büyük hoca Taner Taşkın, kanatların bütün işini beklere yüklemiş. Türkiye'de bu sistemde başarılı olacak bek yok.

mehmet yılmaz

Eyüp maçının en iyilerinden birisiydi. Sürekli gitti geldi.

mehmet yılmaz

Bodrum deplasmanının tartışmasız en iyisi idi. Muhteşem oynadı. Sağ kanadı iki yönlü kullandı. Savunmada hiç bir pozisyonda geçilmedi. Çok beğendim.

5trawberry

Nuri olmasa maç yanacaktı senin yüzünden

Kaya

https://www.youtube.com/watch?v=2ESooapMVgg

50.saniyede ne yapıyorsun arkadaş. Köyünde halısahada mı takılıyorsun. Sancaktepe maçında olduğu gibi maçın kırılma anı yine sana ait. Yazık!

55.hakan

Çok dengesiz oynuyor kendine gel.

55.hakan

Hata belki İlyas ın görünüyor ama Erhan ileriyi çıktıktan sonra kendi kademesinden çok pozisyon yiyoruz. Bu diğer maçlarda da oluyor. Buna bir önlem şart.

Kaya

Şampiyonluğa oynayan takımın tüm kırılma anlarında Erhan'ın hataları ortaya çıkıyor.

Daha final maçlarına zaman varken göz ardı edilmeden bence takımın en önemli transferi sağ beke yapılmalı.

sersa

Kesinlikle ya yerine adam alınmalı ya da sağlam stoper alınıp erkam sağ beke geçmeli yoksa çok canımız yanar hem defans hem hücum olarak.

brigand

Çok basit bir hata yaptı maçın seyrini direkt etkiledi. Temkinli ve daha derli toplu oynaması gerekirken ters yönde ilerliyor.