Bank Asya 1.Lig 6.Hafta | Manisaspor 3 - 0 Samsunspor'umuz

Başlatan MeL_55, 28 Eylül 2008, 22:27:02

« önceki - sonraki »

celebi

HoliganSamSunLu

kuzey55

samsunlureis de fotolar,çok güzel video ve fotolar var.bugün gelir fotolar...

celebi

Alıntı yapılan: kuzey55 - 06 Ekim 2008, 15:56:11
samsunlureis de fotolar,çok güzel video ve fotolar var.bugün gelir fotolar...

evet bekliyoruz

kuzey55

yukarıdaki toplu fotografta herkes macun yiyo pardon yemeye çalışıyo :)

FaT1h

evet arkadaşalr manisa deplasmanın yorgunlugunu atmaya calıştık biraz olsun kendimize geldik
mac öncesi stada girdiğimizde şöyle bi stada baktım kaideye degermi galbia degmez bi tarzanlar diye grup varmış pankartlarını gördüm bizden uzakdalardı kendi tabirlerince sosyeete dedikleri kısım bizim caprazımızda kaldı mac sırasında neylerine güvendilerse bize küfür ettiler hiçbi anlam veremedik :S mac başalmadan önce takım oyuncualrı ve takımızı büyük bir sevgiyle destekledik manisa seyircisi fısmış tarzanalr denen grubun önunde manisaspor antreman yapıyo ve o grubuptezaraat yapıyo bizde cenki cagırdık ordan hep birlikte adam bizi duyar duymaz koştu slmladı manisa taraftarı diye bişe yokmuş anladım ki :D
mac başaldı dişe diş mücadele içinde gidiyoduk ki şansz bi gol yedik hasanın kendine cok kızdıgını gördüm sonra biz boş kaleye atamadık turgut bizi deli etti hele hoca mac öncesi toplamıştı herkesi ne konuştu bilmem ama konuştukalrınin kacını yaptılar soru işareti akıllarda
son vuruşalrımız hiç yoktu forvet sıfır bizde krala co kihtiyacımız varken adam 80de soktu kralı oyuna adamaların kadieye deger pozisyonu yok macı biz oynuoyurz skora bakıyosunuz 3-0 üzülmemek elde degil yenebilcegimiz mactı hoca ve turgut sagolsun he birde hakemin sacma düdükleri macı manisaya verdi bakalım önumuzde ordu macı var o macı alıp bolu macında sevincli gitmek istiyoruz.

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: kuzey55 - 06 Ekim 2008, 16:01:17
yukarıdaki toplu fotografta herkes macun yiyo pardon yemeye çalışıyo :)

Yahu o ne illet bir yiyecektir öyle... Bir keresinde ben de yemeye çalıştım, damağıma yapışmasından dolayı damak dolaması oldum. Mahallede uyuz olduğunuz bir komşunuz falan varsa, hediye edin bence :) Böyle şekerle tutkal arası birşey... Güç, kuvvet veriyormuş ama fındık var mübarek, gerisi yalan...

Tarzanlar Grubu çok da nazar-ı itibara alınacak bir grup değil. Birkaç kere medyada yer buldular, Beşiktaş maçında rakipleriyle karşılıklı siyah-beyaz çekiyorlardı. Nitekim Samsun'a da gelmeyeceklerdir zaten. Ettikleri küfür onların ayıbı olsun.

FaT1h

abi işin cins tarafı onlar küfür etti bizde kendimizi tutamadık polis gelip bizim fotoları cekiyo nası lbi adalet bu anlamadım gitti

kuzey55

AlıntıTaraftarlar üzgün ayrıldı
Kırmızı-Beyazlıları desteklemek için Manisa'ya gelen bir otobüs dolusu Canikli Mekansızlar Taraftar Grubu, karşılaşma sonrasında stadı üzgün bir şekilde terk etti.

anlam veremiyorum bizim kolpa basınımıza...orda kocaman pankart var grup istanbul HERYERDEYİZ diye ama basın hala bizi görmezden geliyo.ayıptır yahu ayıp...

FaT1h

bu nasıl bi acıklama yaa o kocaman pankartı göremiyosalar daha ne diyelim illa bizde ayrıalıp kendi gurbuumuzu alıp bi tarafdamı tezarat yapalım bir olunca yokmu sanıyolar bizi  >:(

FaT1h

FaT1h

FaT1h

FaT1h

FaT1h