Fortis Türkiye Kupası 2.Tur | Samsunspor'umuz - Antalyaspor

Başlatan berusa55, 09 Eylül 2008, 15:11:10

« önceki - sonraki »

Clint_Eastwood

Herşeye rağmen ''Hayırlısı olsun'' cümlesine katılamıyorum, ne olursa olsun gruplara kalmalıydık..

Maddi ve manevi olarak buna ihtiyacımız vardı diye düşünüyorum...

atakumlueray

bizim takımda hoşuma giden taraf her futbolcunun olumlu yönleri olması ve seveninin olması.mesela ben turgutu beğeniyorum,antalya maçında oyuna giren oktayı da çok beğendim ama çoğunluğun beğendiği hakan akmanı pek sevdiğimi söyleyemicem.herkesin birçok futbolcu hakkında farklı düşünmesi de aslında hiçbirinin boş olmadığını gösterir diye düşünüyorum.az bütçeyle bu transferleri gerçekleştiren kişilere de teşekkür ediyorum ama hayrettin hoca için aynı şeyleri söyleyemiyorum..

Baskent_Samsunspor

beyler tamam herkes hayri hakkında olumsuz düşünceler içinde ancak şu noktada yapılacak tek olumlu taraf istikrarı sağlamak

hocanın karakaterini beğenmessin tipini beğenmessin tavırlarını beğenmessin.....taktiğini de beğenmessin diyelim

ancak samsunun gençlerini kazanıyor ve hiç kimse bunu gözardı edemez ben samsunsporu ilk kez bu kadar koşan bu kadar mücadele eden üst düzeyde görmedim kondisyon kazandırdı

yine diyorum hayri hoca taktik yönünden takıma halen bi şeyler katamadı ...umarım ilerleyen günlerde bnu geliştirir çünkü sadece bu yönden çok eleştiri alacak.

ayrıca bi de serkan olayı var hocanın bu oyuncumuzu en azından ilk 45 dk sahada tutması lazım koşamasada ayağında top tutş yeteneğiyle akıllı paslarıyla en az bi 45 dk sahada kalması lazım çünkü çocuklar oyun sıkıştığında topu atıp yönlendirecek adam bulamıyorlar serkan bu görevi yapabilir

can hiç bi zaman 11 den kesilmemeli bu arada baltalı  bi delimiz çıktı  :)oktay acaba bu çocuktan yeni bi tümer olurmu nedersiniz daha çok erken ama inşallah .....ilerimiz çok parlak yeterki biz bu çocuklara inanalım

başka bi konu arkadaşlar yorumlarımıza çok dikkat edelim buraya futbolcusuda giriyor yöneticiside td sidde arkadaşlar düşünün bi kere futbolcu yorumları okusa la bizim taraftar hocayı hiç sevmiyor kötü oynasak yük hocanın sırtıan biner deemezmi

lütfen arkadaşlar biraz daha dikkat hep destek tam destek

GURURLUYUZ ONURLUYUZ ÇÜNKİ BİZ ŞANLI SAMSUNSPORLUYUZ 

Kais

celebi

Kais

Alıntı yapılan: celebi - 26 Eylül 2008, 12:31:12
Ne oldu ne işin var cemle hayırdır

ya sendn ozur dıledımde asıl cemden ozur dılememısdım de o yuzden ama dıledım tamam sorun yok

yönetici

Alıntı yapılan: Clint_Eastwood - 26 Eylül 2008, 01:24:44
Maçla ilgili bir yorum

Kaynak: http://www.habergazetesi.com.tr/koseyazigoster.asp?kimlik=7509

Hayrettin Gümüşdağ Joseph Jarabinsky´nin öğrencisiymiş fulbolcuyken...

Hayrettin Gümüşdağ, futbolcu iken değil antrenör iken Gençlerbirliği'ni çalıştıran Jarabinski'nin yardımcısı idi. Yani öğrenciliği oradan.

Ayrıca Aydın Yüzbaşı da futbol yazıyor ya, ben ne diyeyim bu yerel medyaya?

samet

zaten yensek şaşardım.kupa hiç şansımız yok...şimdi bir sezon boyunca işkence devam edecek...

salihcakir

A GRUBU
G.Antep B.B
Antalyaspor
G.Antepspor
Trabzonspor
Beşiktaş

eğer Hasan o penaltıyı atmış olsaydı, bu grupta olacaktık. çokta güzel bir grup. canım gitti...

FaT1h

17 Ekim 2008, 11:55:37 #714 Son düzenlenme: 17 Ekim 2008, 17:18:20 samsuni
A GRUBU
Beşiktaş
Trabzonspor
Gaziantepspor
Antalyaspor
Gaziantep Büyükşehir Belediyespor

kupada gruplara kalabilseydik cok güzel olcaktı :(

samsunmania

İnşallah seneye diyelim. Belki de bu dar kadro ile iki kulvarda yarışmak zor olabilirdi. Bizim için öncelik lig. Tabii ki ben de isterdim gruplara kalmayı ama dünyanın sonu da değil.

MeL_55

Alıntı yapılan: samsunkopat - 17 Ekim 2008, 11:41:52
A GRUBU
G.Antep B.B
Antalyaspor
G.Antepspor
Trabzonspor
Beşiktas

eğer Hasan o penaltıyı atmış olsaydı, bu grupta olacaktık. çokta güzel bir grup. canım gitti...

hayir bir yanlsin var samsunkopat abi, samsun Türkiye Kupasina 4.torbada degil 5.torbada olacakti. anlatya 4.torbada yani oyüzden belli olmazdi...