Fortis Türkiye Kupası 2.Tur | Samsunspor'umuz - Antalyaspor

Başlatan berusa55, 09 Eylül 2008, 15:11:10

« önceki - sonraki »

celebi

valla gace gerçekten üzzüldüğüm kadar sevinidimde bizim  takım gerçekten g
zel oynadı. ancak gecem yine üzüntüden harap oldu. bekle SAMSUNUM güngöreni vurmaya geliyorum

Baskent_Samsunspor

arkadaşlar belki turu kaybettik ama inşallah ruhu kazandık.....dün gece samsunsporumla gurur duydum aktarılan bilgilerden takımızın çok ii olduğunu anlıyoruz..

ikinci bi konu turgut konusu ben turgutu karşıyaka maçında tvden izledim tamam bal yapmayan arı gibi ama inanın bu çocuk ta ilerleyen zamanlarda kendisini bulacak ama lütfen biraz sabır

antalya maçı öncesi herkes hezimetten bahsediyordu şimdi antalyayı sahada nasıl ezdiğimizden bahsediyoruz...

inanın şu kadro bile süperlige oynaya bilir ancak tecrübe eksikliğinden paraşüt gibi geri döneriz ama inanın çok sağlam temeller atılıyor..

eğerki samsunspor iskeleti bozmasın istikrarı herşeye rağmen ön planda tutsun bu takım 3 yıla türkiye nin manşetlerinden düşmez inanın

geliyoruz inanın geliyoruz

(hayri sende macerayı bırak artık şu takımı sahada konuştur be olm  ;D)

fatih55ankara

selamün aleyküm arkadaşlar ben de ankara da ikamet ediyorum.maçı haberexen den takip ettim. arkadaşlar bu takımın her zaman yanında olalım iyi gününde kötü gününde ama her şartta her koşulda.inanın kazanan samsunspor kazanan biz taraftar kazanan samsunum olacak.bu futbolcular çok genç ve gelecek vaaden futbolcular.biz taraftar olarak maç sırasında futbolcumuz hata yaptığında hemen tavır koymayalım.moral verelim.inanın bu takımın bize ihtiyacı var.bakın arsenal misal çok genç bir takım ama arsen wenger inatla bu takımı bozmuyor ve şu an takım çokiyi durumda.lütfen takımımıza her zaman sahip çıkalım.

celebi

Alıntı yapılan: fatih55ankara - 25 Eylül 2008, 09:54:39
selamün aleyküm arkadaşlar ben de ankara da ikamet ediyorum.maçı haberexen den takip ettim. arkadaşlar bu takımın her zaman yanında olalım iyi gününde kötü gününde ama her şartta her koşulda.inanın kazanan samsunspor kazanan biz taraftar kazanan samsunum olacak.bu futbolcular çok genç ve gelecek vaaden futbolcular.biz taraftar olarak maç sırasında futbolcumuz hata yaptığında hemen tavır koymayalım.moral verelim.inanın bu takımın bize ihtiyacı var.bakın arsenal misal çok genç bir takım ama arsen wenger inatla bu takımı bozmuyor ve şu an takım çokiyi durumda.lütfen takımımıza her zaman sahip çıkalım.

çok iyi söylemişsin de bizim bir kaç futbolcudan ve teknik direktörden başka sıkıntımız yok yoksa herkes seninle zaten hemfikir. bizim başımızda arsene venger yok hayrettin gümüşdağ var  ;)

kumkoylu ahmet

eger bizim takim boyle oynarsa yani antalyaya kafa kafaya oynuyosan demekki birseyler var demekdir.Ama teknik direktorumuz zaman istemis ya anlamadigim sen zaman almadinmi takimi alipda calisdirmadinmi hazirlik maclari yapmadinmi hala zmana ihtiyacim var dersen allah senin belani versin.ne zamani ya kac senedir 2.ligde surunuyoz daha zaman istiyolar ya.

Samsunsporumuz insallah seni en kisa zamanda laik oldugun yerde goruruz.

yusuf celebi

Maç öncesi bazı arkadaşlarımız ile bu maç hakkında konuşurken şu değerlendirmeyi yapmıştım.

Samsunspor'lu oyuncular üst düzey maçlarda çok iyi motive oluyorlar ve kapasitelerinin üzerinde performans gösteriyorlar o yüzden bir süper lig takımı olan Antalyaspor karşısında herkesi şaşırtacak bir oyun ve sonuçla ayrılacağımızı bekliyordum.

Bu tür maçlarda oyuncular otomatikman motive oldukları için kenar yönetiminin pek fazla oyuncular üzerinde etkisi olmuyor,yapılan yorumlardanda onu anlıyoruz.

Samsunspor transfer döneminde aldığı oyuncular arasında en az üç tanesinin takım olabilme özelliğini gerçekleştirebilirsek milli takımlara oyuncu verebilecek düzeyde oyuncuların transfer edilmiş olduğunu daha önce belirtmiştim.Sorun takım olamamakta.
Bu transferlerin gerçekleşmesinde katkısı olan sayın Tahsin Kosif'e özellikle teşekkür etmek gerekiyor sanırım,yanlışlarından dolayı Tahsin Kosif'i yerden yere vururken doğrularınıda takdir etmek olması gereken bir davranış olsa gerek.

Geçtiğimiz sezonlarda yönetim zaafiyetleri nedeniyle kolej takımı havasından oldukça uzaklaşmıştık bu durum bazı hadiseleri beraberinde getirdi ve istemediğimiz Samsunspor ruhuna yakışmayan hadiseler yaşadık.
Bu durum bu yönetimin işinide özelliklede Tahsin Kosif'in işini zorlaştırdığını düşünüyorum kolej takımı olma konusunda Sayın Tahsin Kosif'in büyük mücadele verdiğini büyük bir memnuniyetle öğrenmiş bulunuyorum.Yıllardır kaybettiğimiz kolej takımı havasını oluşturma konusunda Tahsin Kosif'e başarılar diliyor tekrardan o havayı yakalayacağımızı düşünüyorum.

Turgut konusunda şunu söylemek istiyorum.Turgut golcü bir oyuncu değil kanat oyuncusu hiç değil.Turgut'tan her pozisyonu gol yapmasını beklemek ve onu strese sokmak ve kanatta oynatmak hiç mantıklı değil.
Burhan ve Turgut aynı yapıda bir oyuncu dolayısıyla Burhan+ Serkan,Serkan olmassa Hakan Akman veya Turgut+Serkan yada Turgut + Hakan Akman ileri bölge bu şekilde olmalıdır tersi durumda Turgut ve Burhan stres topuna dönüşürlerse verim almamız söz konusu olamaz.

UYARI ::: Samsunspor yönetimi bu tür maçlardan sonraki maçların zorluğunun farkında olarak gerekeni yapmalıdırlar,geçmiş yıllardan ders çıkararak Antalyaspor maçında gösterdikleri performansla dejarz olan mücadelenin en üst seviyesine çıkan oyuncuların bir sonraki maçta bu maçla kıyaslanmayacak şekilde aksi bir ruh haliyle Güngören maçında hayal kırıklığı yaşama ihtimaline karşı önlemlerini alması bu maçın zihinlerden silinmesini sağlayacak aktivitelerin hayata geçirilmesi hususunu yönetimin dikkatine sunuyorum.

fatih55ankara

güzel kardeşim ben zaten biliyorum arsen wenger olmadığını ama şu da var arsen wengwer in elindeki imkanlar da hayrettin gümüşdağ da yok.versinler bakalım o imkanları hayrettin hoca ya napıyo onun için sabredelim kazanalım diyorum.

celebi

Alıntı yapılan: fatih55ankara - 25 Eylül 2008, 10:56:08
güzel kardeşim ben zaten biliyorum arsen wenger olmadığını ama şu da var arsen wengwer in elindeki imkanlar da hayrettin gümüşdağ da yok.versinler bakalım o imkanları hayrettin hoca ya napıyo onun için sabredelim kazanalım diyorum.

neyse ben hayrettin gümüşdağ hakkında başka bir şey söylemek istemiyorum uzatmamak lazım . ama sana tavsiyem hayrettin gibi bir adama bu kadar sabredilmez. eğer yönetim tarafından sabrediliyorsa altında emin ol başak işler dönüyordur.benden bu konu hakkında bu kadar diyorum başka da bir şey demiyorum.ve son olarak alan bilsinden ziyade bunları pratiğe dökmek çok öenemli yada 5 dil bilmek çok önemli değil.

King Of The North

Yazık olmuş gerçekten,maçın sonucunu öğrenecem diye saatlerce tv takip ettim ama sabah nasip oldu öğrenmek,penaltılarla elenmek üzücü gerçekten ama anlatılana göre umut verici futbol oynamışız.Güngören maçını kazanacağız inşallah taraftarımızın da büyük desteğiyle.

Kais

Alıntı yapılan: Baskent_Samsunspor - 25 Eylül 2008, 09:11:21
arkadaşlar belki turu kaybettik ama inşallah ruhu kazandık.....dün gece samsunsporumla gurur duydum aktarılan bilgilerden takımızın çok ii olduğunu anlıyoruz..

ikinci bi konu turgut konusu ben turgutu karşıyaka maçında tvden izledim tamam bal yapmayan arı gibi ama inanın bu çocuk ta ilerleyen zamanlarda kendisini bulacak ama lütfen biraz sabır

antalya maçı öncesi herkes hezimetten bahsediyordu şimdi antalyayı sahada nasıl ezdiğimizden bahsediyoruz...

inanın şu kadro bile süperlige oynaya bilir ancak tecrübe eksikliğinden paraşüt gibi geri döneriz ama inanın çok sağlam temeller atılıyor..

eğerki samsunspor iskeleti bozmasın istikrarı herşeye rağmen ön planda tutsun bu takım 3 yıla türkiye nin manşetlerinden düşmez inanın

geliyoruz inanın geliyoruz

(hayri sende macerayı bırak artık şu takımı sahada konuştur be olm  ;D)

abı turgutu begenmeyen cıksın oynasın onun yerını dolduracak adam yok
Alıntı yapılan: fatih55ankara - 25 Eylül 2008, 10:56:08

helal olsun bende hayrettın hoca ıle devam dıyorum

cem 55

arkadasım sen hayatında hiç maça gittinmi yada futbol nasıl oynanır biliyomusun turgutun yerini dolduracak adam yokmus senin bu yaptıgın yorumu anca ya futbolun f sinden anlamayan bi adam yada turgutun bi yakını yapabilir

Kais

soyle o zaman turgutun yerıne kımı oynatcaksın ? adam gıbı konus sınır bozma surda

kuzey55

pardon sen kimsin de adam gibi konuş diyosun?önce saygılı ol bakalım sen adam gibi konuş...herkesin görüşü kendine...

Kais

Alıntı yapılan: kuzey55 - 25 Eylül 2008, 13:32:55
pardon sen kimsin de adam gibi konuş diyosun?önce saygılı ol bakalım sen adam gibi konuş...herkesin görüşü kendine...

kım oldugum onemlımı sence bı sey yazdık asagılayarak yorum yapıyor adam gıbı konusdakı maksat o. saygılı olcak bırı de varsa oda sensın canım kusura bkmada

Kais

ayrıca ben kımseye bı saygısızlık yaptıgımıda sanmıyorum......