Bank Asya 1.Lig 23.Hafta | Samsunspor'umuz 1 - 0 Manisaspor

Başlatan MeL_55, 15 Şubat 2009, 16:43:58

« önceki - sonraki »

Recep

YaZıklar olsun Ya bazılarına işte bu şanlı direnişte kapak olsun

Recep

Samsunspor´da Prim Müjdesi
Kulüp Başkanı Fuat Köktaş, kendisine yöneltilen primle ilgili soruya ise, "soyunma odasına inip futbolcularımızı tebrik ettim.

Hepsi çok profesyonelce davranarak pirimi söz konusu bile yapmadılar. Onlara teşekkür ediyorum. Ancak biz, yönetim olarak hafta içerisinde prim ödemesi yapmak için girişimlerimizi hızlandıracağız" diyerek adeta futbolculara müjde verdi. 

Başkan ve Kaptan'ın mutluluğu

Samsunspor Kulübü Başkanı Fuat Köktaş ve Kaptan Kenan Yelek, karşılaşma sonrasında büyük mutluluk yaşadılar. Başkan ve Kaptan, sevinçlerini birbirlerine sarılarak paylaştılar.

MeL_55

King Of The North

Ya maçı takip edemedim ama staddan aldığım bilgilere göre iyi oynamışız.

Kais

Alıntı yapılan: Sapına Kadar 55 - 23 Şubat 2009, 18:18:28
Ya maçı takip edemedim ama staddan aldığım bilgilere göre iyi oynamışız.

açıkcası bizde çok pozisyok kaçırdık onlarda.ama onlarınki sadece yan toplardan özellikle korner ve taç çok kullandılarki onların 13 numarası gürol sanırım korner gibi taç kullanıyor.

SAMSUNLU ORUMA 55

SAMSUNLU ORUMA 55

GençKozluklu

Acaba Sayın Yusuf Ziya'ya KOZLUKLU gençlerin yazdığı aşağıdaki döviz kapak olmuşmudur? SAMSUN'dan 75 km uzaklıkta bulunan küçük bir beldenin BÜYÜK gençleri, şehrin en büyük mülki amirinden daha duyarlılar.

Döviz 10 numara olmuş. Bu resmi alıp Belediyenin önüne asmak gerek.

Evet Sayın Yusuf Ziya bey; SAMSUNSPOR için Var mısınız? Yok musunuz?

babaalişo

havzadan cıktık yola her türlü inandık yeneceğimize allah nasip etti bize geri dönüşte susmadan sesimiz kısılırcasına bağırarak geldik havzaya allah en kötü günümüzü böyle  göstersin bize

ve mutlu  son işte altın cocuklarımız

samsunum

samsunum

Kızlar Fener`e Üfledi    2009-02-23 19:53:23
Bayanlar Basketbol 1. Ligi`nin 17. haftasında Samsun Basketbol Kulübü, kendi evinde ağırladığı Fenerbahçe`yi 70-65 mağlup etti.

Bayanlar Basketbol 1. Ligi`nin 17. haftasında Samsun Basketbol Kulübü, kendi evinde ağırladığı Fenerbahçe`yi 70-65 mağlup etti.   

SALON: Yaşar Doğu Spor Salonu   
  HAKEMLER: Rüştü Nuran xx, Özlem Yalman xx   
  SAMSUN BASKETBOL KULÜBÜ: Cansu x, Nihan x 3, İlkay xx 9, Mc Bride xxx 20, Olanrewaju xx 9, Larkins xxx 21, Alison Bales xx 8   
  FENERBAHÇE: Esmeral xxx 13, Birsel x 2, Powell xx 11, Nevriye xx 10, Matee B Ajavon xx 10, Tamara Kim Sutton Brown xx 8, Nevin x 4, Katherine May Smith xx 7   
  1. PERİYOT: 12-12
  DEVRE: 32-33 (Fenerbahçe Lehine)   
  3. PERİYOT:51-46 (Samsun Basketbol Kulübü Lehine)

HaSaNCaN

babaalişo

vallaha hasan sabhtan beri kafayı yedirdi zaten bana benden bu kadar gadaşım acemilik zor be vallaha zor sen bu kadar yükledim ya ona dua et paylaşıyım dedim herhalde elimize yüzümüze bulaştırdık  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

ramcQ_55

levent eriş bak yaaa  >:( >:(
2 , 3 dene pozisyon yakalamışısız yanımda olsa sie len diecemde duymazki sesimi

sirin_polis25

levent eriş mi boşver kardeş o karaktersizi ya