Bank Asya 1.Lig 21.Hafta | Samsunspor'umuz 2 - 1 Karsiyaka

Başlatan MeL_55, 01 Şubat 2009, 16:41:39

« önceki - sonraki »

Tufan

AlıntıSAMSUNSPOR Kulübünün, 08.02.2009 tarihinde oynanan SAMSUNSPOR - KARŞIYAKA Bank Asya 1. Lig futbol müsabakasında, takım halinde sportmenliğe aykırı hareket nedeniyle takdiren 3.750.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

kereme çok sövdük adama küfretmek bile zarar.

Tufan

Alıntı yapılan: 35ama55 - 13 Şubat 2009, 13:20:23
küfürden değil , 4 oyuncumuz sarı kart gördüğünden takım ceza aldı ..

bende ne ayak diyodum sportmenlige aykırı hareket falan eyv sağolasın.
keremin kulaklarını çınlatmamız sorun olmadı ozaman  ;D

FUAT ACAR

Alıntı yapılan: Kais - 13 Şubat 2009, 09:56:03
SAMSUNSPOR Kulübünün, 08.02.2009 tarihinde oynanan SAMSUNSPOR - KARŞIYAKA Bank Asya 1. Lig futbol müsabakasında, takım halinde sportmenliğe aykırı hareket nedeniyle takdiren 3.750.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

ne olduda ceza yedik gene yaa
başımız ağrımasın zaten hakemler bizleri sevmiyorlar

HaSaNCaN

biraz geç oldu ama bu seferlik olsun Karşıyka maçı Şirinler...

Şirinler & Mekansızlar

Akyol

kardeşim bu resimler süper niye beklettin bu kadar özellikle çiftlikte ki yürüyüş süper birde statda ki atkılar muhteşemmiş ;)

red_white

evet çiftlilk Samsunspor lularındır manisa maçında çiftlikten geçerken dahada çok taraftarın olcağına eminim

HaSaNCaN

Alıntı yapılan: AKYOL55 - 16 Şubat 2009, 00:00:34
kardeşim bu resimler süper niye beklettin bu kadar özellikle çiftlikte ki yürüyüş süper birde statda ki atkılar muhteşemmiş ;)

teknik arızadan dolayı oldu. manisa maçında telafi ederiz :D

Tufan

resimler güzelmiş.
manisa maçına videoda çekin ya ama çeken kişi bağırmasın

Akyol

Alıntı yapılan: TuFaN55 - 16 Şubat 2009, 00:03:50
resimler güzelmiş.
manisa maçına videoda çekin ya ama çeken kişi bağırmasın
vaay teknik bilgiyi verdin arkadaşım :) Ben allstar maçında video çektim oyuncular tanıtılıyordu bizim kızlar çıkmaya başlayınca bende çekimi falan unutup bağırınca video ruh sağlığınızın bozulmaması için burda kullanılmadı :)

Tufan

Alıntı yapılan: AKYOL55 - 16 Şubat 2009, 00:06:56
vaay teknik bilgiyi verdin arkadaşım :) Ben allstar maçında video çektim oyuncular tanıtılıyordu bizim kızlar çıkmaya başlayınca bende çekimi falan unutup bağırınca video ruh sağlığınızın bozulmaması için burda kullanılmadı :)

bende 1-2 kere video çekmeye çalışmıştım çeken bağırınca bişe anlaşılmıyor emeğe yazık. genç kozluklu abimiz iyi yapıyor o işi  :)

Recep

Hasancan fotolar için sağol çiflikteki yürüyüşünüz çok güzel olmuş
çiflik zaten Samsunun kalbi orda yapılan her türlü organizasyon büyük ses getirecek ve amacına ulaşacaktır tekrar emeğinize sağlık

celebi

Alıntı yapılan: recep55 - 16 Şubat 2009, 10:07:40
Hasancan fotolar için sağol çiflikteki yürüyüşünüz çok güzel olmuş
çiflik zaten Samsunun kalbi orda yapılan her türlü organizasyon büyük ses getirecek ve amacına ulaşacaktır tekrar emeğinize sağlık

Tribün_ali

celebi