19 Mayıs Stadı - 2011-2012 Yenileme çalışmaları

Başlatan samsunspor.co.nr, 01 Ağustos 2011, 18:32:31

« önceki - sonraki »

samsunspor.co.nr

Arkadaşlar,

Merhaba,

Stadımızın 2011-2012 çalışmalardan görüntüler.
Vip A Kırmızı koltuklar (yüzleri değiştirilmiş)
Vip B (eski Kapalı) Beyaz Koltuklar yeni getirtilmiş.
Maraton ve Kale Arkaları aynen duruyor.Teller kalkmış ve tamamı cam olarak yenilenecekmiş.
Dışarıya da ek bir bina yapılıyor,çok az işi kalmış.

Stadın dışında ve içinde çalışanların tamamı liglerin ertelenmesi kararına son derece sevinmişler,özellikle çim ile ilgilenen görevliler.
Yeni çim tohumlari gelmiş,onları ekmeye başlayacaklarını söylediler.

Akyol

fanatik samsunsporlu

samsunspor.co.nr

Alıntı yapılan: fanatik samsunsporlu - 01 Ağustos 2011, 19:07:54
çimler geçen sene başındaki gibi kötü mü?

Sahanın bazı bölgelerinde güneşin yaktığı yerler var (çimler ile ilgilenen sorumlunun söylemi bu şekilde,düzenli sulama yapılsaydı böylle olur muydu ? bilemiyorum.)o bölgeler kötü gerçekten.
Yeni çim tohumları ekeceklerini söyledi.Tohumlar da gelmiş,sahanın kenarına koymuşlar.
Tohumlar ekilip,düzenli sulama ile yeni sezona yetişir sanırım.

Ekrem

Maraton görüntü sımdı süper olmuş iştee  >l< >l<

sersa

çimler kötü  gözüküyor malesef düzelir inşallah en kısa zamanda...

furkan5534

Guzel tellerın kalkması cok sevndırdı :D artık herkez sahaya  mersın macında :D :D

Ayberk

Şimdi VIP'nin dışına yeni yer yapmışlar, güzel de cephe giydirmesi yapmışlar ama böyle simetri bozulunca benim de kafam bozuluyo yeaa  :x(( ;)

beşnumara

Zemin çok kötü şaşırmadım nedense ama asıl benm düşündüğüm maratonun giriş bölümündeki rezil durum.Nasıl acaba oralar?

fındık

Bide maratondaki o kırık gizli koltukları merak ediyorum adam aşağı doğru inerken su akarcasına pat pat pat pat aşağı düşüyor :)

Serkan

Abi sağolasın merak ettiğimiz bir konuyu öğrenmiş olduk (  =

55ertan

Sagolasin 2aydir restore diyip gecdiler.
Telörgüsüz cok farkli görünüyor stad.

delacoste

Benimde bi kac resim ve vidiom var basin odasinda yaptigim cekimler.insallah önümüzdeki günlerde ekleyebilirim.
Ama Sahamiz gercekden cok kötüydü.her tarafda calismalar var .

Lusage

Alıntı yapılan: Ayberk - 02 Ağustos 2011, 00:21:48
Şimdi VIP'nin dışına yeni yer yapmışlar, güzel de cephe giydirmesi yapmışlar ama böyle simetri bozulunca benim de kafam bozuluyo yeaa  :x(( ;)

Sendede benim gibi Simetri hastalığı var galiba :) Bende ilk gördüğümde bu kadar yüksek yapana kadar zemine bir kat gömüp çatıyla sıfırlasalar daha güzel olur dedim.  :D

Lusage

AlıntıBakınız bunun benzeri gibi bir başka yanlıştan daha söz etmek istiyorum. 19 mayıs stadında tadilat var. Sezon başlamadan stadı hazır hale getirmek için çalışmalar bütün hızıyla sürüyor. Sürüyor sürmesine de ben daha önce gerek yine köşe yazımda gerekse katıldığım TV programında maraton tribününün arkasında ki çirkin görüntüden sıkça söz ettim. Birkaç gün önce aynı yerleri bir kez daha dolaştım ve karşılaştığım görüntü beni şok etti. Size şöyle tarif edeyim: misafir takım tribününün hemen arkası, taa ki sanayi duvarının kesiştiği yere kadar çakıl taşı serilmiş. Resmen cephanelik. Sözde taraftarları çamurdan kurtarmışlar.

Az önce dediğim gibi biri karar vermiş buraya çakıl taşı serelim diye, iyi güzelde birileri çıkıp saçmalamayın stadın etrafına taş mı dökülür diye uyarmaz mı?

Yaa.. şimdi soruyorum lig başladığında olası bir taraftar taşkınlığını o bölgede nasıl engelleyeceksiniz? Allah versin istediğiniz boy taş var. Samsunspor a zarar için düşünseniz böyle birşeyi ayarlayamazsınız. Samsunspor u düşünüyorsanız o cephaneliği yok edin arkadaş.

Saygılarımla...

Yazının tamamı için

http://www.samsunsporluyuz.net/yazar.asp?yaziID=2387

Asfalt dökmek bu kadar mı zor!  :kafa: :kafa: Gelecek sezon her maçtan önce Savaş Oyunu oynayacağız galiba..  :rulet: