19 MAYIS'ın Zemini Perişan

Başlatan berusa55, 20 Ağustos 2010, 14:25:21

« önceki - sonraki »

berusa55

20 Ağustos 2010, 14:25:21 Son düzenlenme: 20 Ağustos 2010, 14:29:14 berusa55
Alıntı19 MAYIS'IN ZEMİNİ PERİŞAN

Samsunspor'un cumartesi günü Akhisarspor ile oynayacağı 19 Mayıs Stadyumu'nun zemini tam anlamıyla patates tarlasını andırıyor

Çift kale maçta zeminin kısa sürede kabarması hem yönetimin, hem de teknik heyetin tepkisini çekti. Teknik direktör Kalpar'ın bu konuda çok kızgın olduğu öğrenildi. Yöneticiler ise, "Bakımsız kaldı. Zemini ayrık otları sarmış. Düzelmesi 2-3 ay sürebilir. İnşallah bir sakatlık olmaz" dediler.

http://www.halkgazetesi.com.tr/news_detail.php?id=21548

Be kardeşim 3 aydır ne yaparsınız? O yeşillik piknik yeri mi kendi haline bırakmışsınız! Son senelerde iyice kötüleşmeye başlayan zemin artık tamamen berbat bir hal almış son haber de bunu gösteriyor. Şirinlerin antreman videosundan zeminin kötü olduğunu anlamıştık ama bu kadar ummuyordum açıkcası. Helal olsun hepinize! :(

oguz_5528

Yazıklar olsun.Nasıl görmezden gelinir anlamıyorum.

red_white

sizde göz yokmu kardeşim bizler fotodan görüyoruz 3 aydan beri stadın kapısını açmadınızmı

Lusage

Allah'ın cezaları. Nasıl adamlarsınız siz? Stad Müdür'ü ne iş yapar? Yönetim ne iş yapar?

Allah belanızı versin!

furkan5534

babasamsunlu

REZALEEEET... >:( >:( >:(

Tv den canlı yayın var..Ayrıca onu geçtim senin takımın favori takım.İç saha maçlarını böyle bi zeminde nasıl oynar..Rakipler direk 1-0 önde başlar..Ulan bi yerimiz düzelse diğer yerimiz eğriliyor..  >:( >:( >:(

kumköylü ahmet

berusa55

Sahamızda takır takır top oynayabilmemiz topcularımızın teknik özelliklerini gösterebilmesi için iyi bir zeminin olması lazım. Biz resmen kendi kazdığımız çukura düşeceğiz bu zeminle!  >:(

eLLis

Bu sahada sakatlık olursa kim verecek hesabını kaç aydır maç yok bişe yok hiçmi girmediniz şu stadın içine seneler sonra lige iddialı giricez zemine bak sonra konuşmayı çok iyi bilirler önce işinize yapın !

germencisse

Aslında stadımızın zemini türkiyenin sayılı zeminlerinden gösteriliyordu ancak geçen seneki hava koşularrından bu yana bu sorun oluştu..

Madem bu sorunu gördünüz biliyorsunuz neden gerekeni yapmadınız..

Başkan Erkut Tutu bey transferler tamam bi şekilde oldu..senin parmağının olmadığı kesin bişeyler yapta kamufle et bari.. :-\

lucarelli

Kaya

Hiçbir çim  toprak çim kadar güzel olamaz olmadı da.Bu o kadar saçma bir mevzunun devamı ki bilenler hep gülerek anlatır,bende kısaca değineyim.Bu çim ilk önce Nuri Asan tesislerine geldi öyle bir lanse ettiler ki Hollanda çimi diye tesislerde çimlere hayran hayran bakıyorduk.Deneme süreci bittikten sonra Nuri Asan tesislerinden çimler kaldırılıp 19 Mayıs stadına tümüyle eklendi.Buraya kadar her şey normal asıl traji komik olan konu bu Hollanda çiminin özelliği.Hollandalılar ülkelerinde çime uygun toprak yetişmediği için bunu bildiğimiz kum üzerinde seneler öncesinde denemişler en son ortaya böyle bir şey çıkmış.Sizin anlayacağınız zemine kök salmayan sağlıksız bir çim.Halkbuki bizim ülkemizde toprakla çimin uyumu müthiştir.Ki hepimiz biliyoruz bundan önceki çimimizin nasıl olduğunu.

Geçen senede dahil iyi görünen çim hiçbir zaman futbolcular tarafından beğenilmemişti zaten,toprağa kök salmayan, kalıp şeklinde,sökülen çim hiçbir futbolcuya güven vermez.İşin kısacası bu çimle bir yere varamayız en kısa zamanda komple değişmesi gerekir diye düşünüyorum.Şu saçma batı hayranlığından ne zaman kurtulacağız bilmiyorum...

Cagdas Ünver

Alıntı yapılan: iak5529 - 20 Ağustos 2010, 17:54:26
Şu saçma batı hayranlığından ne zaman kurtulacağız bilmiyorum...

Ağzına sağlık !

Burak

sersa

ankara 19 mayıs tarla adana 5 ocak tarla inönü tarla bizimki de öyle gözüküyo şuanda havadaki yüksek nemden olabilir belki :-\