2010 - 2011 Sezonu Takım Formalarımız

Başlatan berusa55, 13 Ağustos 2010, 12:35:18

« önceki - sonraki »

salihcakir

hakkaten yedek forma içlerinde en iyisi sanki. iç saha forması da ehh işte!

Ollivanders

13 Ağustos 2010, 18:34:07 #16 Son düzenlenme: 13 Ağustos 2010, 18:36:38 Serpico55
Yeni sezon formalarını hic begenmedim ama yapacak birsey yok. Her ne kadar formalar onemli olmasa da goze hos gelen cizgilerinin olması satıs acısından onemli. Yeni formalarda goze hos gelen bir ayrıntı goremedim.

germencisse

Alıntı yapılan: berusa55 - 13 Ağustos 2010, 15:50:50
Vallahi şunu çok beğendim. Siyah şort ve cubuklu vari tasarım forma sahada da ağır duracaktır:

En güzeli klasik olanıdır zaten..Artık temin edebilsek..

Burak

aslında dış saha 2 formasıda güzel olabilir reklamlar ve diğer ekler eklenirse

gozgoz yýlmaz

zaten burada ligspor'un üst düzey beyinleri bir şartlanma düşünmüşler. Söyleyin bakalım neden herkes bu formaya iyi dedi? Çünkü adamlar -dikkat buyurunuz- kırmızı renklerle resmen IYI yazmışlar. Yine bakın bakalım...  :-*

Kadir ÇELEBİ

Alıntı yapılan: berusa55 - 13 Ağustos 2010, 15:50:50
Vallahi şunu çok beğendim. Siyah şort ve cubuklu vari tasarım forma sahada da ağır duracaktır:

bu görüntüyle süğeter gibi duruyor çubuklu formayı anımsatması dolayısıyla bence içlerinde kötünün iyisi arma eklenince en iyisi :D

germencisse

Bu sene zaten bize forma değil içindekiler lazım.. ::)

celebi

kalptenþimþek

her kim tasarlamissa formalari, silah zoruyla yaptirmislar kendisine belli..

Kaya

Kumaş kalitesi olarak iyi olmadığı kesin ama ben kötü duracağını düşünmüyorum oyuncularımız üzerinde.Hatta en önemli noktanın Kırmızı renkte olduğunu,kırmızının tonunun iyi ayarlandığı takdirde sorun olmayacağını da söyleyebilirim.

Burak

o değilde bu formaları da 70 tl' den falan satmaya kalkmasalar bari !

nomak55

yw o kadar transfer yaptılar dünya kadar adam aldılar bari formayıda adam gibi bi firmaya verselerdi keşke lescon olsaydı ben lesvonun tasarımlarını çok beğeniyorum hem de türk markası

lucarelli

Forma tasarımlarının hepsi çok kötü. Çubuklu forma yapmayı bile becerememişler...

anlztrk

Yedek formada diğer arma olsaydı keşke.

kabacevizli55

boluspor formasını çok beğendim ligin en iyi formasını yapmışlar öyle bi forma dizayn etseydi lig şerefsizim     iç saha dış saha  yedek forma  hepsinden alırdım