2010 - 2011 Sezonu Takım Formalarımız

Başlatan berusa55, 13 Ağustos 2010, 12:35:18

« önceki - sonraki »

berusa55

13 Ağustos 2010, 12:35:18 Son düzenlenme: 13 Ağustos 2010, 12:40:10 berusa55

Kaynak

King Of The North

kabacevizli55

istersen çuvalla çık yeterki arman üstünde  olsun

Fecr_55

Digerlerine de baktim, marka acisindan kötünün en iyisi de olsa, iclerinden en güzeli bizim formalar..
Bundan sonra vay ne bu böyle demek yerine, alismaliyiz yeni formalarimiza, ne olursa olsun sahip cikacagiz, alacagiz ve gururla giyecegiz..

King1965

cooooooookkkk KOTU formaya o bızım bırıcık armamız eklenın ce super olmus  >l<

55.hakan

En güzeli yedek forma diğerlerini beğenmedim şampiyon olalım armamız bize yeter

**KaR6**

yedek formayı asıl forma yapsak olma mı?

Burak

bende yedeği beğendim ama almaya kalksak kesin bulamayız

berusa55

Alıntı yapılan: **KaR6** - 13 Ağustos 2010, 13:55:42
yedek formayı asıl forma yapsak olma mı?

Aynen Mustafa. En güzeli de o zaten...

Mustee13

Yedek iyiymiş... iç ve dış sahalar birbirinin aynı renkler ters sadece... çıkınca bi yedek almalı...

mehmet yılmaz

Çok kötü malzeme, kötü tasarımlar...
Ancak renkler kırmızı-beyaz olunca kötüden iyiye çıkıyor birden. Üstüne bir de arma konulunca "muhteşem" diyorum.
Çıksa da alsak kırmızısından... :)

berusa55

Vallahi şunu çok beğendim. Siyah şort ve cubuklu vari tasarım forma sahada da ağır duracaktır:

eLLis

Bu güzel gibi gözüküyoda o rus pazarının orda gördüğüm kumaş ve arma basımı gibi olucaksa alıp dolaba koymalık olur.

AntZ

Yedek formayı güreş mayosu olarak tasarlamışlar, talep olmayınca formaya çevirmişler   :)
Kötü malın iyi yanını aramaya gerek yok, kral çıplak, hepsi birbirinden iğrenç.

mehmet yılmaz

İnşallah sezon sonunda biz ne şampiyonlar gördük, üstlerinde forması yok, ne formalar gördük içinde şampiyonlar yok deriz...  ;)
bir de la ligspor, zaten bizden baska seni giyen yok, bari özgün birşey yapsaydın, msela yukarıdan aşağı s ve s harfleri olsa idi şerit gibi...