2010-2011 Sezonu Pankart ve Görsel çalışmalarımız...

Başlatan Serkan, 29 Mayıs 2010, 12:26:59

« önceki - sonraki »

Ertuğrul Sağlam

Bence en anlamlı pankart bu olur. Tüm Samsunsporlu'ların amacına uygun ve futbolcuları motive edip müthiş gaz verir....

Bu Maratonun sonu Süperlig olsun.
Artık bu hasret son bulsun.
Bu senede çıkamazsak Süperlige.
Bir kısmımız Nuri Alço olur Bir kısmımız Tecavüzcü Coşkun...

ahmetsefa55

Jnr.Serkan

Süperlige çıksak avni akere bi deplasman yapsak ve şöyle bi pankart güzel olurdu ama eminimki daha güzel şeylerde çıkartır büyükler :)

İzdivaçta gördüm Samsun Samsun Diye ağlıyormuşsun,Üzülmene dayanamam sevgilim ayrılık sadece 6 sene sürdü kocan geri döndü

eakgül55

babasamsunlu

sercan5592

Alıntı yapılan: Tuareg55 - 14 Haziran 2010, 14:26:26
Süperlige çıksak avni akere bi deplasman yapsak ve şöyle bi pankart güzel olurdu ama eminimki daha güzel şeylerde çıkartır büyükler :)

İzdivaçta gördüm Samsun Samsun Diye ağlıyormuşsun,Üzülmene dayanamam sevgilim ayrılık sadece 6 sene sürdü kocan geri döndü

Sonuna Kadar 55

süper lig hayal oldum...gerçek efsane olsun artık..

epçeli köylü

Alıntı yapılan: edmontdante - 29 Mayıs 2010, 23:58:09
DİYORLAR Kİ SEN DELİSİN HİÇ BU KADAR SEVİLİR Mİ?

Bunu yapacağım Allah nasip ederse seneye

Bu işle uğraştığınız için naçizane önerim olacak.Bu vuvuzela denen illetten getirip seneye bunlarla bir show yapabilirsiniz.

Akyol

vuvuzela vb. maddeleri stada sokamıyoruz maalesef üstümüzde ki 5 kuruşu bile alan sıkı güvenliklerimiz var! Kaldı ki tv den illet olduğumuz vuvuzelaya canlı canlı ne kadar tahammül ederiz??

babasamsunlu

Vuvuzellayı tribüne getirenin kafasında kırarım ona göre akıllı olun  >:( 8) :D ;D

Akyol

Biz işin görselini hallederiz babasamsunlu işitsel durumlar sana kalmış  :D

SSBiz Gençlik

Deplasman maçlarında vuvuzela harika bir enstürman olur... :D :D ;D ;D

LisandroLopez

Pankart olarak şu olabilir mi sizce ''Sevmek bambaşka birşey , Sevilen Sen olunca''
                                 Yada ;   ''Sevmek bambaşka bir his , Sevilen Sen olunca''

edmontdante

Soner SARIKABADAYI "PAS"

Hep seni sevecek kalbim son kez atana kadar

cembaba

Alıntı yapılan: edmontdante - 22 Haziran 2010, 23:23:11
Soner SARIKABADAYI "PAS"

Hep seni sevecek kalbim son kez atana kadar

CemBaba bu mesajı beğendi.. :) Bence çok güzel olur