20 Yıl Sonra Hakkı Tomaç Bizi Yine Düşürür Mü? ( Bence evet...)

Başlatan gozgoz yýlmaz, 03 Mayıs 2009, 17:39:11

« önceki - sonraki »

gozgoz yýlmaz

Kendisi zamannında Samsunspor'da forma giymiş, eyvallah.
Hasbi Menteşoğlu döneminde, Hasbi Ağa'nın paralarıyla asbaşkanlık yapmış.
Hasbi Ağa'nın arkasından en çok atıp tutanlardan olmuş.
1989 Kazası sonrası Samsunspor'a yardım amaçlı toplanan yaklaşık 3 milyar liralık bir bütçe ile öyle bir takım yapmış, 3 liralık topçulara 10 lira vermiştir ki, o Samsunspor ligin bitimine haftalar kala küme düşmüştür. Yani 1989-90 sezonunda onca imkana rağmen Samsunspor'u küme düşüren başkan olmuştur.

Şimdi sözüm ona bu kaotik ortamda yine önplana çıktı. artık ölse de gam yemez çünkü yeniden Samsunspor'a başkan oldu. Bakmayın siz " öyle bir hevesimiz yok" demesine, hikaye!

Yıllarca Samsunspor'u Süper Ligde tutan, bizim de başımız dik dolşamamızı sağlayan Sn. İsmail Uyanık dönemine getirdiği saçma sapan eleştiriler nedeniyle, kişiselliği ön planda tutması nedeniyle İsmail Başkan tarafından da açıkça aforoz edilmiştir.

Kimilerine göre Samsunspor için duayendir ama bizce Samsunspor'un önündeki engeli temsli eden zihniyettir.

10 Mart kongresinde, eşbaşkan (!), Nisan'da ise başkan olmuştur kendileri. Ve o başkan olduktan sonra takım oynadığı 3'ü içeride 5 maçta sadece 3 puan alabilmiştir.

Hani, Cevat Öncü'nin futbol şube sorumlusu olması futbolcularda doping etkisi yapmıştı?

Müflis tüccarlar, Samsunspor'a yönetici oldular son listeyle.

Başkan olarak, geçici yönetim olarak ne yaptınız? Ben sizin yerinizde olsaydım, sizden eksik ne yapardım?

Basına çık.
Protokolde otur.
İdman seyret.
Birkaç kapı dolaş.

Ben hiç değilse 10 liradan 3 maça 30 lira para verdim.
Hangi futbolcunun üzerinde etkiniz oldu? Ne katkınız oldu?
Vicdanınız rahat mı ey yöneticiler?
Ve siz futbolcu bozuntuları...
Sakatlanmayayım diye topa girmekten korkan Turgut efendi, Manisa'yla anlaşmışsın, Senin o bacağını dışarıda eline vermez mi bu taraftar?

Sercan gibi, Sefa gibi ruh hastaları.

İlk traNSfer teklifinde kafası karışan adam!! Kör değiliz, görüyoruz.

Kaçak güreşenler.

Hayatını deplasmanda 0-0 üzerine kurgulayan ama onu da yüzüne gözüne bulaştıran teknik direktör!

Sayenizde kafayı yedim; unutmayın hukukta akıl baliğ olmayana ceza olmaz! Delirttiniz lan bizi.

Ortaya koyduğunuz bu pisliği temizleyin.
Bu takım küme düşerse..........

yaman55

AntZ

kaan

Herşeyiyle katılıyorum göz göz abi. Şu futbolcu bozuntularina gerekeni bir an önce yapmalıyız okuyorsaniz bunları ayağınızı denk alın  BAŞKA SAMSUNSPOR YOK.Amatöre düşsekte bu kulüp bizim taraftarın düşmek koymaz sizin gibi karaktersiz adamlar yüzünden düşmek koyar.son bi rica biliyorum okuyosun can abi bu yazıları armasını öptüğün uğrunda yaşadığımız bu takımı su ruhsuzlara inat tut abi ligde kim kaldiki tribune çağırıp bağrımıza başacağimiz.CAN KENAN ruhsuzların inadına tutun bizi bu ligde.her türlü ihtimalde isterse samsunda toprak sahada maç yapsın bu takim ben yinede samsunsporluyum cünkü senle anladım sevmek ne demek... DAYAN SAMSUNSPORUM BU GÜNLERDE GEÇECEK

celebi

Alıntı yapılan: kaan - 03 Mayıs 2009, 19:34:11
Herşeyiyle katılıyorum göz göz abi. Şu futbolcu bozuntularina gerekeni bir an önce yapmalıyız okuyorsaniz bunları ayağınızı denk alın  BAŞKA SAMSUNSPOR YOK.Amatöre düşsekte bu kulüp bizim taraftarın düşmek koymaz sizin gibi karaktersiz adamlar yüzünden düşmek koyar.son bi rica biliyorum okuyosun can abi bu yazıları armasını öptüğün uğrunda yaşadığımız bu takımı su ruhsuzlara inat tut abi ligde kim kaldiki tribune çağırıp bağrımıza başacağimiz.CAN KENAN ruhsuzların inadına tutun bizi bu ligde.her türlü ihtimalde isterse samsunda toprak sahada maç yapsın bu takim ben yinede samsunsporluyum cünkü senle anladım sevmek ne demek... DAYAN SAMSUNSPORUM BU GÜNLERDE GEÇECEK

edmontdante

her türlü ihtimalde isterse samsunda toprak sahada maç yapsın bu takim ben yinede samsunsporluyum cünkü senle anladım sevmek ne demek... DAYAN SAMSUNSPORUM BU GÜNLERDE GEÇECEK

Kaan tüylerimi diken diken ettin yüreğine sağlık kardeşim.

34_55

SADECE Can ve Kenan gerisi yalan arkadaşlar bazıları hastayım diye RİZEYE maça gitmez (sercan),bazıları kadın gibi top oynar ruhsuz bir şekilde (TURGUT),ama bakın CANA çocuk ölsemde bu hafta oynuyacam diyor adamın kaburgası kırık olduğu halde utanın be ruhsuzlar kenandan ve candan utanın az..55

red_white

atakan

jean

o kadar avantaja ragmen elinedki firsati tepiyorsa oyuncular baskan ne yapsin adananin bugun itibariyle iddiasi kalmadi eger sahanda ondan 1 puan bile alamayip dusersen baskanin sucumu bende bunu soruyorum sizlere

Ollivanders

Nuri Asan

03 Mayıs 2009, 21:56:39 #11 Son düzenlenme: 03 Mayıs 2009, 22:33:38 samsuni
Goz goz yilmaz olacakti kardes.ayakkabisi bir gun patlamistir,igne iplikle diker o ayakkabilari.ama ya bu ruhsuzlar.kenan-can-hasan-oktay ayri tutuyorum.

celebi

Alıntı yapılan: Nuri Asan - 03 Mayıs 2009, 21:56:39
Goz goz yilmaz olacakti kardes.ayakkabisi bir gun patlamistir,igne iplikle diker o ayakkabilari.ama ya bu ruhsuzlar.kenan-can-hasan-oktay ayri tutuyorum.

since1965

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 03 Mayıs 2009, 17:39:11

Bu takım küme düşerse..........

Ah o söyledigini bir yapabilsek.Ondan zaten herkes kafasıan göre balık hafızalıyız.Diger dediklerine imzamı atarım.

edmontdante

03 Mayıs 2009, 22:09:24 #14 Son düzenlenme: 03 Mayıs 2009, 22:34:33 samsuni
Alıntı yapılan: Nuri Asan - 03 Mayıs 2009, 21:56:39

MURAT'ı unutmuşsun