17 Yaş Altı Milli kadro açıklandı! - 16 Yaş Altı Milli kadro açıklandı!

Başlatan Sadece Samsunspor, 25 Mart 2008, 22:04:11

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

Alıntı17 Yaş Altı Milli kadro açıklandı!

Romanya ile 2 özel maç yapacak olan 17 Yaş Altı B Genç Milli Futbol Takımı'nın aday kadrosu belli oldu.

Teknik direktör Şenol Ustaömer yönetimindeki milliler, Romanya ile 8 ve 10 Nisan tarihlerinde İstanbul'da 2 hazırlık maçı yapacak. Kadroya çağrılan oyuncular, 31 Mart Pazartesi günü Futbol Federasyonu'nun Riva'daki tesislerinde toplanacak.

17 Yaş Altı (B) Genç Milli Futbol Takımı'nın aday kadrosunda şu futbolcular bulunuyor:
Emrah Yollu, Emre Çolak, Berk Neziroğulları, Cem Sultan (Galatasaray), Doğukan Genç, Özgür Çek, Sertaç Eren (Fenerbahçe), Mahmut Boz, Metin Uçar, Soner Aydoğdu (Gençlerbirliği), Ali Kuçik, Batuhan Karadeniz (Beşiktaş), Abdülkadir Kayalı, Umutcan Yüksel (Ankaragücü), Muhammet Demir (Bursaspor), Mücahit Atalay (Gençlerbirliği OFTAŞ Spor), Resul Ekrem Turhan (Kayseri Erciyesspor), Samet Uzun (Samsunspor), Erhan Karayer (Çanakkale Dardanelspor), Alper Kalemci (Marmaris Belediyespor), Gökhan Töre (Bayer 04 Leverkusen), Tolga Mertoğlu (BSC Young Boys), Volkan Dikmen (Hertha BSC Berlin), Öztürk Karataş (Karlsruhe SC)

GENÇLER İYİ YOLDA EMRE BALAK ÜMİT MİLLİDE,SEFA U-19DA,SERCAN DAHA ÇAĞIRILMADI AMA EN KSIA ZAMANDA ÇAĞIRILACAĞINA EMİNİM,SAMET KILIÇDA Bİ ARA ÇAĞRILMIŞTI

BURDAKİ SAMET UZUN SAMET KILIÇLA KARIŞTIRILMASIN

U-15 DE U-16 DA U-17 DE SAMSUNSPORLULARU GÖRMEKTE GERÇEKTEN GÜZEL

SAMSUNSPORUMUZUN GELECEĞİ AYDINLIK ARKADAŞLAR

berusa ben yine caps lock tuşunu açık unuttum ve silip bu kadar şeyi baştan küçük yazamadım bundan sonra daha dikkatli olurum ama unutuyorum bazen  ;)

jean

para bulup adam alamiyoz insallah birkac oyuncu kazaniriz

veis

genç oyuncular adına sevindirici bir gelişme bu.inşallah hepsi birer yıldız olur ve bizler samsunsporluluklarıyla herzaman gurur duyarız.allah yollarını açık etsin daha armaganlar tanjularımız var bizim.

celebi

bu gençleri bir şekilde elde tutmak gerekiyor.bunkar geleceğin yıldız adayları Allahın izniyle.

veis

bizler bu çocuklara sahip çıkıp elimizde tutarsak seneye süperlige gençlerbirligi oftaş gibi çıkarız bundan şüphem yok.

Sadece Samsunspor

Alıntıİşte U-16 Milli Takım kadrosu!

Ukrayna ile deplasmanda özel bir maç yapacak olan 16 Yaş Altı Genç Milli Futbol Takımı'nın kadrosu belli oldu.

Teknik direktörlüğünü Ferhat Südoğan'ın yaptığı milliler, 4 Nisan'da deplasmanda yapacağı karşılaşma öncesi, 1 Nisan Salı günü Futbol Federasyonu'nun Beylerbeyi Atatürk Eğitim ve Araştırma Merkezi'nde toplanacak.

16 Yaş Altı Genç Milli Takım'ın Ukrayna maçı kadrosunda şu isimler bulunuyor:
Orhan Gülle, Furkan Şeker, Sercan Hacıoğlu, Ömer Karancı (Beşiktaş), Gökay Iravul, Okan Alkan, Recep Berk Elitez (Fenerbahçe), Berkin Kamil Arslan (Galatasaray), Ferhat Karakaya (Vestel Manisaspor), Oğulcan Gökçe (Altay), Armağan Kuş (Samsunspor), Okan Salmaz (Adanaspor), Samet Dinçer (Bucaspor), Ali Çukadar (İnegölspor), Selçuk Evcim (Akhisar Belediye Gençlik Spor), Haydar Çekirdek, Volkan Çekirdek (Hamburger SV), Engin Bekdemir (PSV Eindhoven).

celebi

samsun artık bu hamlelerle inşaallah eski alt yapıya verdiği dönemlere geri dönecektir.

nomak55

Hep yakınıyoruz futbolcu alamıyoruz diye su genclerimizden alt yapıdan her sene bir adam cıkıp oynasa, ki bana gore en az 3 tane oynatabilecek oyuncularımız mevcut...Samsunspor iki sene icinde deli bi takım olur

cenkturgut

Karadenizdeki diğer takımlar  ve bolgedekı takımların  samsunspordan daha kotu olması lazım bu oyuncuların elde kalması ıcın.Fakat ordusporda barız bır yukselıs gozukmekte.
Samsunspor ıcın tek kurtulus yolu kulbun  bu sene  gelırı 2 trılyon ıse  2 trılyonluk takım kurmaktır.Yoksa  bu sene gıbı 7 trılyona takım kurup  5 trılyon borcla dolasmayıp futbolcuların parasını  odemektır.odemezsenız  basarısızlıga mahkumsunuzdur.Etkın yonetım uygulanmalı.

ozkan17

bunlar hep gelecegımız ısde..bu degerlere sahıp cıkmalıyız

celebi

Alıntı yapılan: ozkan17 - 28 Mart 2008, 02:09:52
bunlar hep gelecegımız ısde..bu degerlere sahıp cıkmalıyız

inşaallah b gençlerde bazıları gibi şımarıp para diye diretmezler.sabır eder beklerlerse hem kendilerine hem de samsunsporumuza faydalı şüphesiz büyük olacaktır.

veis

Alıntı yapılan: celebi - 28 Mart 2008, 08:35:06
inşaallah b gençlerde bazıları gibi şımarıp para diye diretmezler.sabır eder beklerlerse hem kendilerine hem de samsunsporumuza faydalı şüphesiz büyük olacaktır.

işte sorunda burada şimdi para alamıyorlar para aldıklarında da bi havalara giriyorlar transfer teklifleri alıncada BENİMLE DGEİL MENAJERİMLE GÖRÜŞÜN DİYORLAR.

celebi

Alıntı yapılan: veis - 28 Mart 2008, 08:39:37
işte sorunda burada şimdi para alamıyorlar para aldıklarında da bi havalara giriyorlar transfer teklifleri alıncada BENİMLE DGEİL MENAJERİMLE GÖRÜŞÜN DİYORLAR.

dua edelimde bu yeni yetişen gençler ya böyle yapmasınlar yada yönetim bunlara böyle söylettirmesin.

nomak55

dua ile alaklı değil akıl hocaları cok olursa yapacak bişi yoq

celebi

Alıntı yapılan: nomak55 - 30 Mart 2008, 03:58:46
dua ile alaklı değil akıl hocaları cok olursa yapacak bişi yoq

zaten duamızda nomak kardeş akıl hocaları adam olsun adam gibi adam olması yönünde  ;)