17Mart akşamı yönetim toplantısı!

Başlatan cenkturgut, 17 Mart 2008, 18:37:16

« önceki - sonraki »

cenkturgut

17 Mart 2008, 18:37:16 Son düzenlenme: 18 Mart 2008, 17:14:03 berusa55
Bu aksamkı toplantıda   yonetımın revıze edılecegı  baskanın  degısecegı  ve teknık ekıbın tamamen  degısecegı  gıbı duyumlar mevcut bılgısı olan varmı?

körfez55

offf sıkıldım şu yönetim bunalımlarından,eski yeni yönetici tartısmalarından.samsunsporumuz için hayırlısı olsun ama sezgin gümüşün devam edeceğini tahmin ediyorum.

cenkturgut

bende  bu yonetımle bu teknık ekıple  devam dıyorum.

körfez55

bu hafta içi ekonomik anlamda olumlu gelişmeler olacağı söylentileri var hayırlısı bakalım

55erhan55

ARAKADAŞLAR AKS TVDE BU AKŞAM SPOR 55 VARMI

yaman55

ne olacaksa 8 hafta sonra olsun lig bitsin bi

veis

toplantı da çıkacak karar belli görev başındayız denilecek.ve enbüyük başkan bizim başkan sloganları atılacak.

celebi

bence bu yönetim sezon sonuna kadar devam edecek.

ss

Alıntı yapılan: veis - 17 Mart 2008, 19:14:56
toplantı da çıkacak karar belli görev başındayız denilecek.ve enbüyük başkan bizim başkan sloganları atılacak.

bencede bu olacak

erkan55

az önce spor55 de sezgin gümüs bir aday cikina kadar görevlerinin basinda olduklarini söylediler

berusa55

Beklenen de buydu zaten değil mi?

red_white

Nuri Asan

görünen köy klavuz istemez zaten devam edecekleri belliydi.şahsi fikrim Sezgin Gümüş artık bırakmalı ama zaten devam kararı alınmış;Yanlış anlaşılmaya Diyar maçında destek verenlerden,maç sonu çıkmayanlardan biriside bendim ama o 7 haftalık bunalım,kriz olmadı işte hadi bu sene dötü yıttık diyelim seneyedemi böyle olacak.Ben 26 yaşına geldim yemin inanın bana  artık bu işlerden kalbim sıkışmaya başladı.

celebi

zaten belliydi bu şekilde olacağı. Allah hayırlara çıkarsın inşaallah.

veis

adayda çıkmayacagına göre seneye bari akılcı planlar yaparak süpeerligi hedeflesek.