TFF 1. Lig'de geri sayım başladı

Başlatan Sadece Samsunspor, 31 Aralık 2007, 18:24:10

« önceki - sonraki »

MeL_55

Alıntı yapılan: "Celebi"artık başlasada şu lig ya.heyecanla maçları bekliyoruz.

baslamasin yaa daha transfer yapmadik :)

tolga

Arkadaşlar bizler SAMSUNSPORDAN ne bekliyoruz her gün sorun üstüne sorun yada gerçekleri görmemeklikten geliyoruz insanlar kandırılıyor biz hala transfer lerden veya ligin bir an önce başlamasından söz ediyoruz. Bizi çok kötü günler bekliyor farkında değiliz futbolculara hala ödeme yapılmadı federasyona borçlar var transfer yapmamız zor ve hala başkan bunlara çözüm aşamasında hiç bir gelişim sağlamamış bunları dile getirirken herkes bişiler yazıyo gerçekleri konuşmamak bence SAMSUNSPORA ihanettir  nerede şafak başkan denen insan çözüm aşamasında neler yapmış ama konuşmaya geldimi mangalda kül bırakmıyorlar işin içinde kameralar oldumu herkes kamera karşısında yazık .Bir çakıl ocağıdır gidiyor gazetelerden takip ediyoruz ama insanlar hep kandırılıyor başkanda dahil herkes samsunspor üzerinden prim yapıyor olansa SAMSUNSPORA oluyor bir takıma böyle sahip çıklımaz çıkılırsada adam gibi çıklması gerekir yazık 1965 te kurulan ve her senesi başarılarla dolu anlı şanlı liglere kök söktüren bu uğurda şehitler vermiş onurlu ve gururlu KULÜBÜME  belki yine bazılarının zoruna gidecek ama gerçekler bunlar bana göre doğru bazılarına göre yanlış saygılarımla............

celebi

bak tolga kimsin nesin bilemiyorum ama. bu yönetime karşı olduğun açık. diğer yazılarında da mevcut zaten bu durum.ancak bunu bilerek mi bilmeyerek mi kuyruk acın var mı yok mu bilmiyorum.artısında şafak abi için söylediklerin hiç yakışı yok bunu bilesin.şafak abi gerçekten adam  gibi adam ve sapına kadar samsunsporlu bunu kafana sok.ve herkesten daha çok çaba sarfediyor. :evil:  :evil:

onurbas

tolga kardes bak sunu kvana sok senin gibi herkez dusunse bu takıma ne baSKAN gelir ne yonetım gelir nede futbolcu ve hoca gelir bu takımın parası olsa????????????????

PARAMIZ OLSA TOLGA KARDES....

1___ TAKIMIMIZA EN KALITELİ TOPCULARI GETIRIRLER..
2___TOPCULARIN PARALARI HER TURLU ODENİR....
3____AYRICA PRIM VERILIR....

BU YONETIME SUC BULMAYIN TOLGA KARDES

YUSUFZİYA YILMAZ

NIYE BUTAKIMA DESTEK CIKMIYON BE ADAM

tolga

Alıntı yapılan: "Celebi"bak tolga kimsin nesin bilemiyorum ama. bu yönetime karşı olduğun açık. diğer yazılarında da mevcut zaten bu durum.ancak bunu bilerek mi bilmeyerek mi kuyruk acın var mı yok mu bilmiyorum.artısında şafak abi için söylediklerin hiç yakışı yok bunu bilesin.şafak abi gerçekten adam  gibi adam ve sapına kadar samsunsporlu bunu kafana sok.ve herkesten daha çok çaba sarfediyor. :evil:  :evil:

sevgili celebi kimye takıntım yok şafak gedikoğlu ile hiç soy kişiliğne saygı duyuyorum hiç bir sorunumda yok ama iş samsunspor ise kulüb menfaetleri için herşeyi söylerim kulüble ilgili ne yapmış kulüp yararına ne işle uğraşmış boş vaatler vermiyecek iş yapacak görüntü değil yoksa kişisel hiç bir işim olmasz olamazda  bilmem anlatabildim mi ve adamlığınada hiç bişi söylemem senin ne gibi bağlantın var onuda bilmiyorum kardeşim maddi anlamda ne vermiş veya kaynak için neler üretmiş hala para sıkıntısı olan bir kulübde ne gibi çalışmalar yapmış personel 4 aydır maaş almıyor sen çalışıyorsan eğer bilmiyorum çalıştığın yerde 4 aydır maaş almıyorsan ne yaprsın maaş alamadıklarını gazetelerden öğreniyoruz orada çalışan bir sürü insan var

kavaklı55

tolga kardeş;personelin ve futbolcuların para alamadıkları doğrudur.buna kimsenin bi itirazıda yok zaten.gerek sezgin başkan,gerek şafak başkan para babalarıda  değil zaten.onlarda buralara gelirken kendilerine sözler verildi.geçmişte ismail uyanığa verildiği gibi,bu sözler yerine getirilmedği zaman bu adamlar ne yapsın.reklamlarını yapıyorlar diyorsun,bu adamların iş yerleri samsundamı soruyorum sana?adnan ölmezi başkan olmadan önce kaç kişi tanıyordu?sen bu adamları eleştirebilirsin ama gerçek samsun sevdalılarını eleştirirken elini vicdanına koy derim.

ozkan17

tolga(sımsar+blueso) şefim..yol al pLs yol al..yazma bu sıtede gene baslamısın saygılarını belırtmeye

maço

TFF 1. Lig'de 18, 19 ve 20. haftaların programı belli oldu.
Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre ligde 18, 19 ve 20. haftaların programı şöyle:

18. hafta:
12 Ocak Cumartesi:
13.00 - Orduspor-Altay (19 Eylül)

13 Ocak Pazar:
13.00 - Kocaelispor-Sakaryaspor (İsmetpaşa)
13.00 - Boluspor-Kartalspor (Atatürk)
13.00 - Elazığspor-Eskişehirspor (Atatürk)
13.00 - Mardinspor-Antalyaspor (21 Kasım)
13.00 - Karşıyaka-Giresunspor (Alsancak)
13.00 - SAMSUNSPOR-İstanbulspor (19 Mayıs)
13.00 - Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Malatyaspor (Gaskispor Tesisleri)
14 Ocak Pazartesi:
19.00 - Kayseri Erciyesspor-Diyarbakırspor (Büyükşehir Belediye Atatürk)

19. hafta:
19 Ocak Cumartesi:
13.00 - Sakaryaspor-Orduspor (Atatürk)
20 Ocak Pazar:
13.00 - Eskişehirspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Atatürk)
13.00 - Diyarbakırspor-Kocaelispor (Atatürk)
13.00 - Elazığspor-Kartalspor (Atatürk)
13.00 - Giresunspor-Boluspor (Atatürk)
13.00 - İstanbulspor-Kayseri Erciyesspor (Bahçelievler İl Özel İdare)
13.00 - Antalyaspor-SAMSUNSPOR (Atatürk)
13.00 - Malatyaspor-Mardinspor (İnönü)
21 Ocak Pazartesi:
19.00 - Altay-Karşıyaka (Atatürk)

20. hafta:
26 Ocak Cumartesi:
13.00 - Elazığspor-Giresunspor (Atatürk)
27 Ocak Pazar:
13.00 - Malatyaspor-Antalyaspor (İnönü)
13.00 - Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Kartalspor (Gaskispor Tesisleri)
13.00 - Orduspor-Diyarbakırspor (19 Eylül)
13.00 - Kayseri Erciyesspor-SAMSUNSPOR (Büyükşehir Belediye Atatürk)
13.00 - Kocaelispor-İstanbulspor (İsmetpaşa)
13.00 - Boluspor-Altay (Atatürk)
13.00 - Mardinspor-Eskişehirspor (21 Kasım)
28 Ocak Pazartesi:
19.00 - Karşıyaka-Sakaryaspor (Alsancak)