2.başkanımız şafak gedikoğlu

Başlatan karatas_55, 02 Ocak 2008, 16:18:44

« önceki - sonraki »

karatas_55

sevgili samsunlu ve samsunsporlu arkadaşlar ben sizden öncelikle özür diliyorum bugün 2.başkanımız sayın gedikoğlunda bahsetmiştim ama teknik bir sorundan dolayı yazdıklarım ekrandan kayboldu onun için ben tüm şafak gedikoğlu sevenlerinden özür dilerim,şimdi ben 2.başkanımı 1,5 sene önce tanıdım o benim için önce bir abi daha sonrada başkanım evet ben bunları yazarken istedimki sizlerde şafak abimizi tanıyın aslında şafak gedikoğlu ve onun gibiler anlatılmaz yaşanır ben o yüzden onun gibi bir değeri tanıdığım için çok ama çok mutluyum çünkü o gerçek bir samsunlu ve samsunsporlu oda bir zamanlar bizler gibi 85 ve 90 lı yıllarda yağmur,çamur,kar,sıcak dinlemez samsunsporun maçlarını tribünden sesi kısılana kadar bağırır desteklerdi hatta emin olun öyle bir samsunsporluki tüm hayatını samsunspora adayanlardan biri şafak abi arakadaşlar belki şu anda takımımız nakit sıkıntısı çekebilir ama bizim için en büyük sıkıntı son zamanlarda samsunsporumuzu samsunluların yönetmemesiydi ve artık bu sıkıntıyıda atlattık çok şükür allaha artık samsunsporumuzu samsunlu olan sezgin gümüş başkanımız önderlindeki samsunlular yönetiyor bunu hallettikya allah yardım ederde inşallah maddiyatıda atlatırız ben diyorimki bizler şafak gedikoğlu ve onun gibilere daima sahip çıkalım herşey samsunspor için allaha emanet olun samsunsporlu kardeşlerim......

ozkan17

bı uyarı daha gelcek sana sımdı karatas her seye yenı konu acıyon dıye :lol:

sbc_emo

her mesaj yazmana bir konu başlıgı açman gereksizz. bence karataş  :shock:

yönetici

karatas_55

arkadaşlar öncelikle ben bu sitede sizler gibi samsunspor sevdalılarıyla yazışıyorumya ne mutlu bana ve size her ne kadar yeni başlıkta açsam ama bu olayıda birgün düzeltecez sağolun beni uyardınız için şimdi gelelim konumuza samsunsporumuzun içinde bulunduğu duruma arkadaşlar bu para sorunu haliyle dünyada hersektör ve işte var tabiki hatta evimizde bile ve olmaya devamda edecek tabiki şimdi bugün okuyorum sevgili futbolcu kardeşlerim diyorlarki tabiki haklı olarak alacaklarını istiyorlar onlarda ama ben bugün gazetelerde okudum kampta idmana çıkmıyacaklarmış ya arkadaş yapmayın bu forma kutsaldır nasip olmaz herkeze ne mutluki size nasip olmuş ee bu kulüpte 1965 ten beri varsa demekki hemen hemen hiç bir futbolcunun alacağı kalmamış ozaman sizde bekleyin diyorum birazda sabredin sabrın sonu selamettir diyorum ve bir hatırlatma yapmak istiyorum size bu takımın renkleri uğruna 20 ocak 1989 yılında   malatyaya giderken kaza geçiren ve hayatını kaybeden futbol şehidi kardeşlerimizin lütfen kemiklerini sızlatmayalım lütfen, allaha emanet olun... :cry: