2.ligden tekrar cikabilmek icin ne yapmaliyiz?

Başlatan ender, 02 Nisan 2006, 16:17:00

« önceki - sonraki »

turkelibo

artık lige düştükten sonra çıkmak kolay olmayacak.adnan celil musa kenan bunları tutmak zor olacak.yeniden yapılanmalıyız.yönetimden takıma kadar.daha bilinçli bir yönetim gelmeli.olan yine taraftara oldu.yazık oldu

oğuzhan55

Önce artık bu ligin bitmesini beklemliyiz.Sonrada bu işe bence en tepeden başlamalıyız.2.ligde adeta süper lig takımı oluşturmalıyız.Çünkü 2.ligden çıkan takımlar artık süper lig kalitesinde takımlar olmaya başladı.Bunun için elimizdeki yıldız oyuncularımzı öncelikle takımda tutmalıyız.

MeL_55

beyler bunlarin hic biri ayrilamaz samsunspor dan ....
hepsinin 3/4/5 yillik sözlesmesi var .. giderseler lisanslarini vermeyiz  :wink:

bodensee55

bu ibnelere bu takimi düsüdürdu bu ibnlere takimi cikaratacak......yontim dusuduru bu yonetim ciakrcak bizi........

south_london

@Bodenseee.şu yönetimi şu güne kadar savundun eskilere küfür ettin bize küfür ettin.şimdi onlarada küfür ediyorsun.sen bu foruma girme ruhsuz herif.

tunç güvenoðlu

kume dustuk orda para yok ya simdiki  yonetim elini cebine atacak yada istifa edeceklergalip ozturk gelecek. insallah oda cebinden para verir.

AllydeenleaR

kardeşlerim kimin gideceği önemli değil bu takım 1. lige çıksın o zaman konuşuruz fazla bir zaman deil sadece 1 sene

senol55

arkadaslar seneye kesin cikamayiz benim görüsüm böyle
bizi 2.ligde yerler sakarya bekliyor bizleri
diyarbakir rakip oldu
ben bu sene samsunsporun macina gelcektim
ama bu yönetim oldukca gelmicem.

insallah cikariz ama zannetmiyorum

Amsterdamli

Bana gore Hasan Sengun kalmali, altyapidan gencleri en iyi takima monte edecek kiside o zaten.

Korner atmasini bilen futbolcular alinmali!

berusa55

deli 55

arkadşlar bence ikinci ligden hemen dönmemiz için mevcut kadromuzu elimizde tutmaya çok özen göstermeliyiz.tabii gidecek futbolcular olabiklir ama gerektiği gibi transferler yapılmalı ve en önemlisi sahipsiz kalmamalıyız.

Gurbetci Bülent

Bence ilk önce sakaryaspora koymak lazim.
Ondan sonra süperlige cikip malatyaspora koymak lazim.
Kadromuzu bozmadan ve üstüne 3-4 tane mükemmel takviye yapilmali.
Su mehmet Nas gelseydi ne iyi olurdu tam samsun cocugu ama adam süperlige birakip gelirmi 2.lige neticede oda profesyonel bir furbolcu biz yinede teklif yapalimda gerisi ona kalsin.
Dobi hasan kalsin derim eger baska biri gelecekse ya tanju olsun yada hicbiri gelsin dobiyle devam.
Bu kenetlenmeyi muklaka sürdürmemiz lazim takimimiza asil simdi sahip cikilmali diye düsüsnüyorum.
Yönetim le ilgili birsey demiyorum.