2.ligden tekrar cikabilmek icin ne yapmaliyiz?

Başlatan ender, 02 Nisan 2006, 16:17:00

« önceki - sonraki »

Gurbetci Bülent

Kimse pes etmedi ama herkes böyle duruma kendini ayarlasin düsersek .
Umarim insallah takim dagilmaz ve sizlerind ededigi gibi kafaya oynariz heyecan yasariz.
eger düsmiyipte bu sene ertesi sene yine kümede kalma mücadelesi yapacaksa takim ben yokum artik KALBIm gercekten dayanamaz.
Daha 18 puan var alinacak 16 puan alsak yirtariz cooooook zor görüküyor ama neden olmasin TOP yuvarliktir.
Düssekte düsmesekte ölenen kadar samsunsporluyum

kartal55

yazıklar olsun  :!:
takımı düşürdünz hemen :cry:

baha55

bence içerdeki 4  maçımızı almamız yeterli olacak diye düşünüyorummm..insallah alacagız ve  dısardada denizliye  yenilmeyiz belkii..ama önce içerdeki 4  maçımızı almamız gerekiyooo..

oğuzhan55

İnşallah düşmeyeceğiz ama bu haftaki Konya maçında hakem federasyon kim ne yaparsa yapsın muhakkak kazanmalıyız.Eğer bu maçı alamazsak o zaman bunları konuşabiliriz.Bence şimdi Konyaspor maçını nasıl alırız onu konuşsak daha iyi olur.

55samsunlu55

oynuyoruz, bastırıyoruz, güzel de, topu kalenin içine sokacak adam yok. bir serkan kalmıştı, o da gitti hakeme horozlandı. rafael kazmasıyla bu iş olmayacak. İnşallah düşmeyiz tabi.

jean

bu topice yazi yaziyoz bunuda gorduk artik hersey gelir basima

berusa55

bu topici acana yazıklar olsun!düstük mü yaaa!düsersek acın allah allah!yuh be yuh!!!

ender

berusa ben bu topigi actigimda erciyes macinda 2-1 yeniliyorduk henuz.Yenilginin verdigi psikolojiyle biraz karamsar baktim olaya fakat isin  dogrusu ben su an hala dusecegimize inaniyorum.Insallah yanilirim ve yanilirsam en az senin kadar bende mutlu olurum.Beni karamsarliga iten nerdeyse sezon basindan beri topladigimiz puanin yarisindan fazlasini 6 macta toplamak zorunda olmamiz ve isin dahada kotusu rakiplerimizde son haftalarda ligde kalmak icin bazi supriz sonuclar alacaklardir.Tipki diyarbakirin manisayi yenmesi gibi.Insallah hersey bizim faydamiza gelisir ve ligde kaliriz en azindan hala sansimiz var tabiki ama eger oyle olmasada dunyanin sonu degil.Tekrar eski gunlere donmek icin ne gerektigini konusmamiz gerekir.Bence samsunda ciddi degisiklikler lazim uzun senelerdir en ufak basariyi birak yakinindan bile gecemiyoruz.Son olrak sunu soyleyeyim hicbirimize yaziklar olmasin cunku buraya yazan herkes kendi acisindan samsunu ve samsunsporu sevmektedir.

supporter

Alıntı yapılan: "yirmiuc""eğer düşersek"
yönetim bırakmaz inşallah.

hangi açıdan böyle düşünülebiliyor merak ettim?
Kayseri'de Erciyes maçında takımı yalnız bırakmış, rakip takıma gazı verdi teknik direktörleri "spekülasyon yapanlara cevap verdik" diyor..

Samsunspor böyle mi yönetilmeyi hak ediyor?

Ligde kalma savaşında sonuna kadar destek vereceğiz veriyoruz ama bunları bilmediğimizden değil. Şu an başka yapacak bir şey yok. Yapılan hatalar saymakla bitecek gibi değil.

Zaten adam son iki gün başkanlığa razı edildiğini aklında böyle bir şey olmadığını ve uzun süre başkanlık yapmayı düşünmediğini söylüyor.

Ladikli

daha bu iş için erken.iyi oynadığımız maçları yaberabere yada kaybettik.bi uğursuzluk aldı başını gidiyor.sonuna kadar mücadelemizi vermeliyiz.düşmeyizde bu tür işlerle uğraşmak zorunda kalmayiz inşallah.hepberaber konya maçını düşünmeliyiz

berusa55

ya bırak kardesim!düselim istediğin kadar 2.lig topici acarsın!simdi zamanı mı?her zaman her yerde SAMSUNSPOR'luyuz!!!

ngonge

şu topiği gözlerim dolarak güncelleştiriyorum...

ender

Samsunu 1.Ligde oldugundan sevmedimki ben.2.Ligdeykende seviyordum.Samsunlu oldugum icin seviyordum.Istanbul takimi tutmamama sasiran ruhsu9lara inat seviyorum.Kardesimde seviyor annemde babamda ve cocuklarimda sevecek.Bu  sevda hic bitmeyecek.Allallahina kadar samsunspor.

yirmiuc

55cem55

samsunspor bu zamana kadar 6 kere ust uste kume düştü ve 6 kez düştüğü sezon 1.lige şampiyon olarak çıkan tek takım burdan çıkacak olursak seneye tekrar 1. ligdeyiz ama arkadaşlar taraftar desteğini kesinlikle bırakmıyoruz aynı şekil devam unutun artık herşeyi