2.ligden tekrar cikabilmek icin ne yapmaliyiz?

Başlatan ender, 02 Nisan 2006, 16:17:00

« önceki - sonraki »

ender

Arkadaslar hic kendimizi uzmeyelim.Nerden bakarsaniz bakin dusecegimiz kesin.Federasyon ipimizi cektigi gibi bizim kadromuzun yetersizligi (ozellile forvet) ve tabiki bes para etmez ve yonetim.Ikinci ligden cikmakta oyle eskisi gibi kolay deil.Bu saatten sonra neler yapmaliyiz cikmak icin onu dusunmek lazim.Bence iyi transferlerin yani sira kendi altyapimizdan yildizlarda yaratmaliyiz.En son ikinci ligden ciktigimizda kendi bunyemizden yarttigimiz yildizlarla birinci ligdede firtina gibi esmistik.Bence kadroda ciddi bir degisiklik yapmaliyiz ve dahada onemlisi bu yonetimide degistirmemiz lazim.Devre arasi 1 ay ugrasipta bi forvet alamadilar bu takima.Bilmiyorum moral bozukluguyla belkide siyah bir tablo ciziyorum ama artik eski gunlerimize donmek istiyorum.Samsuna gelen takimlarin cekinmesini kormasini istiyorum.En kotu ihtimalle uefa mucadelemizi hatta sampiyonluk icin en azindan cabalamamizi istiyorum.Durumumuza bak kendi sahamizda sadece 1 galibiyetimiz var.

RenTinRen

önce birlik ve bereberlik olmalı, sonra elimizdeki musa,celil,serkan,adnan gibi futbolcuları bırakmamalı, çok akkıllıca mantıklıca transferler yapmalıyız,

yirmiuc

ngonge

işte caner, muhammet, kerem, mustafa çiçek gibi oyunculara yeni gençler ekleyip bir sentez yaparsak uzun vadede süper ligde de başarılı olabiliriz.

acı tarafı celil, serkan adnan gibi oyuncular alt ligde oynamaz.

en kötü tarafı da bu sezon maksiç, gueye gibi oyunculara verilen paralar üstümüze büyük yük olacak.

34 SS 1965

hic sanmıyorum zaten sezon sonun da mustafa cıcek tıgananın ıstediği doğrultusunda bjk ye gıdecek celıl serkan adnan tamer bunlarda durmazlar kısaca takım bastan asağı dağılacak bıdha kım bılır ne zaamn cıkarız super lıge barı erzurum gıbı van gıbı olmasak 2.lig de kalsak

erhan55

valla elimizdeki caner adnan mustafa çiçek gibi isimleri zaten takip eden takımlar var bizim düşmemizi bekliyorlar.bizimde onlara dur 2.ligde oynayalım bak çok zevkli olacak çıkacaz diyip durdurmaya hakkımız yok.gelelim celil kalır belki serkanda ama ceyhun kalmaz(zaten gitsin).yabancılar rafael marquez gitsin boylece maksiç guaye okadar masraf olmaktan çıkar.onlarda ancak 2.ligde oynar.ender abimin dediği gibi takımın alt yapısından yıldızlaşacak oyuncuları ön plana çıkararak tekrar eskisi gibi başarılı bir kadro çıkartılabilir.

yirmiuc

King Of The North

Ben son kartımızı Denizli'de oynarız diyorum.Ya İstiklal Ya Ölüm maçı olacak.

radikal-fma

afferin size beyler nerde büyük samsunspor taraftarı ne çabukta kabullendiniz daha 6 maç 18 puan var. çok yazık çok

baha55

Alıntı yapılan: "battal55"Ben son kartımızı Denizli'de oynarız diyorum.Ya İstiklal Ya Ölüm maçı olacak.

ya istiklal  ya ölüm maçımız haftaya konya maçımız  bu maç da yok hakem penaltı vermedi  yok direkten döndün yana yattı  öamura battı  fikstürümüz iyii  olmazz  yenilirsek   düşeriz  ve  bu liğde bu  borç batagıyla bu futbolla kalamazyan takım seneyede biraz  zor  cıkar kendimizi kandırmayalım bursa bile o kadar destege rağmen kaç senede  cıkıyo   ..ikinci ligde para konusurrr o da bizde yokkk...insallah  düşmeyizzzz

south_london

KotuCocuk55

Kardeşlerim,böyle zor bir dönemde bu başlığı ve bu yorumları sizlere hiç yakıştıramadım! Kardeşlerim bu bir ricadır,lütfen bu başlığı kaldıralım! Sizler böyle yaparsanız!

Alemci İsmail

2 hafta daha bekleyelim görelim ondan sonra 2.lig kadrosu da yaparız,umut ekmeğimiz olsun.

tunç güvenoðlu

eger seneye kafaya oynayacak ksdro kuramazsak ki bu borc batagiyla pek mumkun gzukmuyor onun icin kume duselim hic olmazsa orada kafaya oynar yillarin ruhsuz ve hedefsiz takimi olmaktan cikariz6

bengülü

Alıntı yapılan: "radikal-fma"afferin size beyler nerde büyük samsunspor taraftarı ne çabukta kabullendiniz daha 6 maç 18 puan var. çok yazık çok

yazıklar olsun arkadaşlar niye hemen teslim oldunuz daha her şey bitmedi ben gene umutluyum maç doksan dakika arkadaşlar düşsekde şerefimizle düşüriz federasyon bizi bu hallere getirdi ben gene söylüyorum samsundaki bulunan haluk ulusoy tesislerinin tabelasını derhal indirelim ancak böyle duyururuz şerefsizler fedarasyon