Denizlispor maçına ortaokul ve lise öğrencileri giremedi !

Başlatan timofte, 22 Mart 2006, 20:23:51

« önceki - sonraki »

supporter

yirmiüç, elbette sen ben için pahalı değil, ama 8 yaşındaki çocuk için bilet isteniyor ve polisler bu talimatı yönetimin verdiğini söylüyor..

farkı anlamak zor değil sanırım..

azadbeg

Alıntı yapılan: "yirmiuc"türkiye kupası çeyrek final maçı: kale arkası(Samsun-Denizli) : 5 YTL

Ciddi olamazsınız...
Saçmalamışlar...
Bizim lig maçlarımız kupa maçlarımızdan daha önemlidir ve daha kalabalıktır ama buna rağmen:
Denizli-rize(Maraton5,kale arkası 1 ytl)
denizli-konya(maraton 5 , kale arkası 1 ytl)
denizli-malatya ( maraton 5 , kale arkası 2,5 ytl )
denizli-sivas (maraton 5 , kale arkası 2,5 ytl )
denizli - samsun kupa maçı(maraton 5,kale arkası 1 ytl)
DENİZLİSPOR - GS (MARATON 15 , KALE ARKASI 5 YTL)
Ve maçlarımız 13.000 - 15.000 kişi ortalamayla oynanıyor...
Fakat:türkiye kupası çeyrek final maçı: kale arkası(Samsun-Denizli) : 5 YTL
Saçmalık... Tribün,takımın zor anlarında maç kazandırır... Malatya maçımız 85 dakika boyunca berabereydi ama biz hiç susmadık stadı tüm tribünler bir arada inlettik ve o anda gaza gelen selahattinin bir artistik hareketiyle 1-0 kazandık... Ama o golü aslında biz tribünler attık... Samsun yönetimi sanırım taraftarın bir maç için ne anlama geldiğini öğrenememiş...

Kusura bakmayın arkadaşlar ama Samsunspor gibi köklü bir kulübün başında SAMSUNLU bir başkan olduğuna zaten kimse inanmaz...

Kulüp ve renk sevgisi küçücük çocukken kazanılır ve kazandırılır... Çocuklara yapılanlar ayıp...
Bugün bir anaokulumuz tüm öğrencileriyle denizlispor kampında futbolcularımız ve teknik heyetimizle beraberdi... Her birine yeşil-siyah formalar hediye edildi çocuklara... Hepsinin gözleri ışıl ışıldı mutluluktan... Bu bebeler birkaç defa daha DS futbolcularıyla bir araya gelirse bir bizans takımı kalbine girebilir mi? GİREMEZ...
Bunları övünmek için söylemiyorum. Bu güzel sahnelere rağmen küme de düşebiliriz. Ama yine de biz kenetlendik... Önemli olan budur...
Sadece okuyorum genelde ama bu çocuklara yapılanlar ANTİBİZANS ruhumu hararetlendirdi ve yazmak zorunda kaldım... Kusura bakmayın...
Hepinize selamlar
Timofte ve mesudiye55 kardeşlere de ayrıca selamlar...

salihcakir

artık yönetimin bu işi ne kadar az sevdiği, ne kadar beceremediği gün gibi ortada.

"adamın birisi denize düşmüş. temel dalmış suya kurtarmış adamı. çıkınca da hangi ******* itti beni lan demiş."
bizimkisi de bu hesap ama bir tek farkla biz boğuluyoruz. temeli itenler temelin de suda boğulmasını umursamıyor. bizi, samsunsporluları, denizde boğulanları ise hiç ama hiç umursamıyor.

ne zaman gelecek o büyük gece diye başlayan bir tezarühat vardır ya; onu söylediğimiz günleri bile özledim...