19 mayıs Süslenecek

Başlatan RenTinRen, 24 Mart 2006, 15:48:48

« önceki - sonraki »

RenTinRen

Samsunspor Kulübü Başkanı Adnan Ölmez, Kayserispor maçının kendileri için ölüm kalım maçı olduğuna dikkat çekerek, Kırmızı-beyazlı futbolculara moral vermek için 10 bin bayrak ve 10 bin balonla 19 Mayıs Stadı'nı şölen yerine çevireceklerini söyledi.

19 Mayıs Stadı'nda, Yönetim Kurulu üyeleri ile incelemelerde bulunan Başkan Adnan Ölmez, Samsunspor için ligin pazar günü başlayacağını belirterek, '9 Hafta 90 Dakika Tam Destek Hep Destek' sloganıyla taraftarları Kayserispor maçına davet etti. Kırmızı-beyazlı futbolculara moral vermeleri için taraftarları 1 saat öncesinden stadyuma gelmeye davet eden Ölmez, Kayserispor maçında 10 bin bayrak, 10 bin balonla 19 Mayıs Stadı'nı şölen yerine çevireceklerini vurguladı. Kayserispor maçının Samsunspor için ölüm-kalım maçı olduğunu vurgulayan Ölmez, "İyi tezahürat yapan tam dolu bir stadyum bekliyoruz. Bunun için bilet fiyatlarını kapalı 3 YTL, diğer tribünleri ise 1 YTL yaptık. Bayanlar ise, Kayserispor maçını bedava izleyebilir" dedi.

Öte yandan teknik direktör arayışlarını sürdürdüklerini ifade eden Adnan Ölmez, "Birçok teknik direktör Samsunspor'a gelmek istiyor. Ama biz hata yapmamak ve iyi bir hoca ile anlaşabilmek için çalışıyoruz. Takıma katkı sağlayacak bir teknik direktör bulacağız" diye konuştu.

kaynak: superspor.com

Forvetim

Sevgili Yönetimimizin aklı başına yeni geliyor galiba, Biz haftalardır birşeyler yapılsın diye bas bas bağırıyoruz burda, onlar maç biletlerini yükseltiyorlar, taraftara eziyet ediyorlar, kolaylık gösterileceğine herşeyi zora sokuyorlar. Biletini de yiyim parasını da, kupa maçında gördük herşeyi, okul çocukları kapıda boynu bükük kaldı.  AÇ KAPILARI DA GÖRELİM YÖNETİCİLİĞİNİZİ, Alma kimseden bilet parası açın kapıları bakalım Var mısınız ? Haydi 1 maç için de olsa yapın bi fedakarlık,, Yapabilir misiniz ???

erhan55

beyler bu adamlar sanki biletten para alıp kendilerine harciyor ev geçindiriyoR gibi konuşmayın.şurda 1 veyA 3YTL para vereceksiniz o da zaten dağıtılan bayrak parasını bile karşılamaz.gercek samsunluysanız elinizi cebinize atın 10 20 100 ytl verin de takıma yardımınız olsun.bu kadar borç varken transfer yapan(iyi veya kötü) yönetime bu ithamlar ağır bence.tamam belki bazı hataları olmuş olabilir ancak para konusunda kimsenin laf söylemeye hakkı yok.ayrıca basketbol takımı ligden çekildiğinde baskan SAYIN UYANIK tı.
PARA VERIYORUM DİYE MAÇA GELMİYEN TARAFTAR BİZDEN DEĞİLDİR.

Forvetim

sevgili erhan55 kardeşim ben konuyu kendi açımdan değerlendirmedim benim zaten maraton kombinem var ama okul öğrencilerinin durumunu görseydin sen benden daha dokunaklı yazardın ayrıca şimdi taraftar toplanması lazım para hesabı yapacak zaman değil, yoksa bir maça verecek 3-5 tl herkeste vardır. konuya bu açıdan bakmanı isterim o zaman beni anlayabilirsin. herkes her maça bilet alıp giriyor bu sefer 1 maç için stat bedava olsa ne kaybederler, aksine taraftar ve sempati kazanırlar. saygılar,,,

south_london

Alıntı yapılan: "erhan55"ayrıca basketbol takımı ligden çekildiğinde baskan SAYIN UYANIK tı.
PARA VERIYORUM DİYE MAÇA GELMİYEN TARAFTAR BİZDEN DEĞİLDİR.

iy düşün sonra yaz...buradakji birçok kişi samsunspor için deplasmanlara gitmiş kavgalara girmekten kaçınmamış yıllarını samsunspora vermiş kişiler.ben senin yerinde olsam bize samsunspor için ne yapmamız gerektiğini söylemem...

supporter

Alıntı yapılan: "erhan55"PARA VERIYORUM DİYE MAÇA GELMİYEN TARAFTAR BİZDEN DEĞİLDİR.

yahu insanların içi kan ağlıyor kimse işin parasında değil.

böyle büyük harfle ağır ithamlarla insanları yargılamak neyin nesidir? burada maksat yönetimi kötülemek değil, neyin daha doğru olduğunu ortaya koymaktır. senin tarzınla yazacak olursak
BURADA HERKES KAÇ LİRA OLURSA OLSUN MAÇA ZATEN GİDEN KİŞİLERDİR
Kimseyi töhmet altında bırakmayın. Ama bu işler artık üçün beşin hesaplanmadan stadın gelmek isteyen herkesle dolup taşması ile olur. Bunun için de bizlerin haricinde gelmeyen ya da gelemeyenler insanların da maçlara gelmesi gerekir. Hiçbir bahane kalmamalıdır. Biz onu söylüyoruz. Zaten bu da yapıldı ama biraz geç oldu.. neyse geç olsun güç olmasın.

Bir de yanlış bir bilgi vermişsin gerçi konumuz o da değil ama Düzeltme yapalım, Basketbol takımı 1. ligden çekildiğinde Başkan İsmail Uyanık değildi.

Clint_Eastwood

Stadımızı süslemek için ligin dibine demir atmamız mı gerekiyordu??? Neden bu kadar geç kalındı???

Ey Büyük Mega başkan Ölmez bu dünya sana da kalmaz!!!

Ladikli

erhan 55 senin amacın ne?kimse paranın derdin de değil sen rahat ol.bu taraftar SAMSUNSPOR için parasınıda,malınıda,canınıda herşeyini verir.biz trabzona gittik onların içinde maç izledik,her maç giriş çıkışlarında esir gibi muamele gördük sana bunları anlatmanın sırası değil.bende sana bişey sorayım Ankara'dan SAMSUN'a kaç kere maça geldin veya başka deplasmana gittin?

erhan55

beyler eger derdınız para degılse bunu dıle bıle getırmeyın ozaman.sızın bu yazılarınızla takımda kurtulmaz yonetımde hatalarını duzeltmez.onlar para esırgedıgı yok uygulama hatası var.bunun uztune dusun.bırakın bılet parasını.maca gelınce ben balıkesırden bıle samsuna gıttım ıntertoto macları dahıl.sanırım cvbını aldın!

supporter

Alıntı yapılan: "erhan55"beyler eger derdınız para degılse bunu dıle bıle getırmeyın ozaman.sızın bu yazılarınızla takımda kurtulmaz yonetımde hatalarını duzeltmez.onlar para esırgedıgı yok uygulama hatası var.bunun uztune dusun.bırakın bılet parasını.maca gelınce ben balıkesırden bıle samsuna gıttım ıntertoto macları dahıl.sanırım cvbını aldın!
erhan55 bizim burada çektiğimiz eziyeti hiç değilse anlamaya çalışsan? sen de samsunsporlusun..

Dile getiren ben değilim bunu dile getiren adamın zaten kombinesi var her maça 85.km den havzadan geliyor adam
kendi cebi için dile getirmiyor!!

bizler maçlara zaten gidiyoruz
başkaları da gelsin stadımız dolsun herkes bağırsın istiyoruz

Şu çocuktan 5 Ytl bilet alındı Denizli kupa maçında..
Neden bir şeyleri dile getirdiğimizi anlamak bu kadar mı zor?

Ladikli

iyi yapmışsın.helal olsun olsun sen ve senin gibi taraftarlar sayesinde inşallah ayakta kalacağız.bu haftada maça gelir desteklersin inşallah,bekleriz.bizim hayatımız SAMSUNSPOR'un peşinde geçti.biz SAMSUNSPOR'A aşığız.bizim derdimiz ne mal ne para ne menfaat sadece ve sadece BÜYÜK SAMSUNSPOR.

kadir55ist

selam
arkadaşlar inşallah bu maçla birlikte hem birlik beraberliği sağlıyacağız hemde takım olarak çıkışa geçeceğiz.
biraz geç oldu ama sağlık olsun güç olmasın yeterki malatya geçen hafta yeni hocayla birlikte bayrak dağıtmıştı belki görmüşleredir.
bizde yeni hocayla iyi başlayalım. ayrıca arkadaşlar burda laf yetiştirmenin anlamı yok herkes samsunspor için çabalıyor kimse birbirine üstünlük kurmak için şunu yaptık bunu yaptık diye açıklama yapmasına gerek yok.

SAMSUNSPOR BİR SEVDADIR

Ladikli

Kadir55ist kimse kimseye üstünlük falan kurmaya çalışmıyor.bizim tek derdimiz SAMSUNSPOR'umuzun ligde kalması seninle,başkasıyla ve başkalarıyla sorunumuz yok olamazda.bizi lütfen yazıpta cevap yazmak durumunda bırakma.

kadir55ist

selam
ladikli bana cevap vermen önemli değil bizde samsunspor için burdayız ama artislik yapmıyoruz.
şunu bunu yapmıyoruz sadece samsunspor için çabalıyoruz. sizide tebrik etmek lazım deplasmanlarada gidiyorsunuz helal olsun ama sizin kadar bizde sevdalıyız.

bu hafta şölen olacak biz olmasakda siz orda olun ne diyelim

supporter

kadir_ist senin ya da uzaktaki dostlarımızın sevdalılığına söylenen bir şey yok zaten böyle bir yarışa girmeyelim diye kendin de söyledin. "artistlik yapmıyoruz şunu bunu yapmıyoruz" diyorsun ki bu tür sözler de kırıcı biraz kelimeleri seçelim burada sanki artistlik mi yapan var? gerek yok bunlara belki takımın durumu hepimizi deli ediyor denge kalmadı ama özen gösterelim yine birbirimize.

bizler tribünde yerimizi alacağız.

zaten stad "süslenmediğinde de" yerimizi alıyorduk. iyi akşamlar.