2013-2014 Sezonu Ara Transfer Haber ve Dedikoduları

Başlatan samuray, 18 Kasım 2013, 20:53:27

« önceki - sonraki »

vagus

Sir Kalpar az çok bu işleri biliyor diye düşünüyorum. Yani Sir yerine yetersiz bir hoca alırsak büyük riske gireriz. Eksik bölgelere transfer yapılmalı ve takım ruhunun tekrar oluşması için futbolcuların motive edilmesi gerekir.

celebi

Emin Aslantuğ

10 Aralık 2013, 14:25:31 #32 Son düzenlenme: 10 Aralık 2013, 14:30:31 Emin Aslantuð
Aslında bize tam şu anda Erhan Altın lazım. Oynattığı pozitif futbol ayrıca takımdaşlık havasını hiç bir zaman yakalayamadık. Özellikle sol ve sağ beklerin ileri çıkışları Erhan Hoca zamanında mükemmeldi. Gençlerle arası iyiydi. Bize Serkan Çalık lazım değil. Bize Doğan, Kemal, Canberk, Mehmet Yılmaz lazım. O yüzden bu tarz hocalar bizimle olmalı. Hüseyin Kalpar out, Erhan Altın in.

Manisaspor'u bu yüzden çok takdir ediyorum. Kemal Özdeş de süper bir hoca. Oynayan oyuncularının 3-4 tanesi alt yapıdan.
Şu an 5. sıradalar. Bize Doğan lazım. Turgay veya Adnan değil.

elexir

Alıntı yapılan: Emin Aslantuğ - 10 Aralık 2013, 14:25:31
Aslında bize tam şu anda Erhan Altın lazım. Oynattığı pozitif futbol ayrıca takımdaşlık havasını hiç bir zaman yakalayamadık. Özellikle sol ve sağ beklerin ileri çıkışları Erhan Hoca zamanında mükemmeldi. Gençlerle arası iyiydi. Bize Serkan Çalık lazım değil. Bize Doğan, Kemal, Canberk, Mehmet Yılmaz lazım. O yüzden bu tarz hocalar bizimle olmalı. Hüseyin Kalpar out, Erhan Altın in.

Manisaspor'u bu yüzden çok takdir ediyorum. Kemal Özdeş de süper bir hoca. Oynayan oyuncularının 3-4 tanesi alt yapıdan.
Şu an 5. sıradalar. Bize Doğan lazım. Turgay veya Adnan değil.

Aynen katılıyorum bu fikre Erhan Altın O takımı öyle oynatıyorsa bu takımda neler yapar, onun döneminde müthiş bir takımdık çıkışlarımız hatların bağlantıları çok iyiydi elindeki topçularla ancak o kadar olurdu yazık ettik adama :(

##kdc##

Erhan Altın'ın elindeki kadro bir iki futbolcusu hariç bana göre Samsunspor tarihinin en saçma takımlarından birisiydi  :( Adam yenilgi almıyordu en azından  ;)

ismail

ilk 11 de oynayacak 1 ortasaha 1 de bek ihtiyacımız var. Bunlar alınırsa hangi hoca olursa olsun ligi 4-6 arasında bitiririz gibi duruyor. Abdulkadir de gelirse hücum hattı şenlenir tabi. Benim görüşüm  :evet:

Emin Aslantuğ

Ara transfer döneminde transfer yapabileceğiz mi bilmiyorum ama bize Murat Yıldırım, Antalyaspor'daki Zeki, Fethiyespor'daki Onur gibi bir orta saha oyuncusu lazım. Çünkü orta sahamızda insiyatif alacak oyuncumuz yok. İkinci olarak da çok iyi bir sol bek almak lazım. Üçüncü olarak da kesinlikle iyi bir stoper gerekiyor. Taha, Serkan Çalık, Şaban bu tarz oyuncularla işimiz yok. Orta kesen bir tane oyuncumuz yok. Ama Adilovic'imiz var. Durumumuz maalesef hiç de iç açıcı değil.

ChucKeR

transfer yapacak imkan varsa b kategorisinden hiç adını duymadığımız oyuncuların gelmesini isterim. en azından uyum sorununu bu sene atlatıp gelecek sene için hazır olurlar. kurtarıcı olarak bi hafta turgay diğer hafta doğaının girdiği takımda bi kere en az 3 adam orta sahaya lazım. önlü arkalı sol çizgiden bahsetmedim bile :(

##kdc##

Murat Yıldırım ismini neyin kafasına dayanarak söylüyorsunuz ya =) adam Bursa'da gayet iyi oynuyor bize ya da PTT'ye gelir mi hiç ? ? ?

cakir55

Bursa murati gonderiyorum dese süper ligde en az 10 takım talip olur az mantikli isimler söyleyin.
Ayrıca bursa göndermez fena oynamıyor orda.

* tapatalk

cezayir55

bu sene ligde ibb,mersin,ordu,ankara, balıkesir ,şanlıurfa çok güçlü takımlar uzun yıllardan beri böyle güçlü takımlar bu ligde birarada olmamıştı ayrıca bizim çıktığımız seneye göre kadromuz da zayıf  yani burda en son yüklenilcek kişi hüseyin hoca biz devre arasında transfer yapsak dahi en iyi hedef bizim için playofftur ona göre oyuncular lazım şu anki kadromuz için 8 lik bile bence iyi bir netice

cezayir55

mevki olarak iki orta saha,bir forvet,bir stoper ihtiyacımız var

amisos5506

Dogan i bu takıma monte etmeli.bize sol kanat lazim.

samuray

öncelikle kalpar gönderilsin ya hep parasızlıktan yakınılıyor oduspor yenide8n kadro kudu burada birazda beceriksizlik var hocayı nerden aldılar daha önce ben isimini duymadım erkan sözeri taş gibi takım yaratmış adnan gönderilmeli haluk taha bunlardan bi cacık olmaz iy bi stoper topu oyuna sokabilecek bizim stoperler maşallah defanustan top çıkarıyorlar sözüm ona rakibin önünüe atıyorlar sonrasında kalemizde golü görüyoruz iki haftada  resmen çöktük ya bu ne  :kafa: :kafa: :kafa:

ngonge

Sol bek mevkiinde Ufuk Budak'a tekrar dikat çekmek isterim. Kiralık gelir ve Şaban'ın yanında Carlos kalır diyeyim.

http://www.mackolik.com/Futbolcu/95140/Ufuk-Budak