Kupa 1.Tur | SAMSUNSPOR 1-0 Arsin

Başlatan yönetici, 27 Ağustos 2006, 11:35:39

« önceki - sonraki »

Tribün_ali

arkadaşlar bu futbol hocayla mocayla düzelmez 3 top yapamıyoruz ya böyle ruhzuz takımj mı olur

55samsunlu55

koskoca Samsunspor, küçük bir kasaba takımı karşısında ecel terleri döküp maçı zorla alıyor. ne hallere düştük. :(

berusa55

rezalettik dün aksam maca gittim stres yükleyip çıktım!

veis

arsine bile zor gol atıyoruz yandık ki ne yandık

darknESS

ikinci turda istanbul belediyeyle samsunda oynicakmışsınız hayırlı olsun. zor bir takım ama kupa maçlarının ne olcağı belli olmuyor. bizde antalyayla antalyada oynicaz. yilmaz vuralla ufak bir hesabımız var inşallah onu görüp gelicez.

Amsterdamli

Alıntı yapılan: "darknESS"ikinci turda istanbul belediyeyle samsunda oynicakmışsınız hayırlı olsun.

Verdigin bilgi icin tesekkurler sevgili DarknESs. IStanbul BB kolay rakip sayilmaz ancak dahada kotu kura cekebilirdik. O vakte kadar takimi toparlayabilirsek gruplara kalmak buyuk keyif verecektir ve 2 kulvarda yarismak bize yakisan olacaktir diye dusunuyorum. Kupayi yabana atmamak lagzim. Sonucta 1. lig tecrubesi olan bircok oyuncumuz var kadromuzda ve 2A´da motive olmaya zorlananlar kupada belki motive zorlugu cekmezler.

bengülü

rakip bence çok güçlü
ama bu sene kupa beyi
biz olucağız
2.ligde tarihi
biz yazıcağız

darknESS

bu arada TFF nin sitesine göre sizin maç samsunda değil istanbuldaymış... akanslar ilk anda ters yazmışlar sanırım.

tuzlalı

İlk yarı boyunca Samsunsporumuzun İstanbul ve çevre illerde maçı olmayışı İstanbul taraftarları olarak bizim adımıza talihsizlikti. Kupa maçları tek şanstı takımı stadyum da izlemek adına. Bizler için iyi oldu. İnşallah takım içinde hayırlı olur.

veis

tuzlalı yanılıyosun tam tersine sevin çünkü 2.ci yarı takım istanbulda ve ateşli samsunspor taraftarının önünde olucak.buradan 9 puan gelirse şampiyonluk gelir ama onları samsundada yenmek lazım.ümraniyedeyim haftaya samsuna maça geçiyorum çünkü biliyorumki 2.yarı bu takım 3 hafta burada olacak.rahat ol yarış kızışınca burada taraftarda coşar

hasselbaink

arkadaşlar bu topic Arsinspor maçınındı İstanbul Bş.Bl. maçı için buradan devam edebiliriz.

http://samsunspor.biz/viewtopic.php?p=28325#28325