13- Kemal Tokak

Başlatan AntZ, 26 Temmuz 2010, 20:11:53

« önceki - sonraki »

celebi

harkesler iyi diyor . inşaalah yanılma olmaz

çýlgýnlar1984

Alıntı yapılan: celebi - 14 Ağustos 2010, 08:10:59
harkesler iyi diyor . inşaalah yanılma olmaz

yok yok gayet cok ıyı oynuyor topu alıp forvete kadar da surebılıyor hızlı takım atak yaptımı ılerı acılıyor ıyı posızyonlara gırıyır ve cok ıyı kafa topları kesıyor adamı resmen salmıyor iyi defans umut var bu cocukda

55.hakan

http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=30&kisiID=819643
Kemal'in de lisansı çıkmış bugünkü maçta defansta yerini alsa iyi olurdu

Sol Açık

Alıntı yapılan: hakanelgun - 21 Ağustos 2010, 18:41:18
http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=30&kisiID=819643
Kemal'in de lisansı çıkmış bugünkü maçta defansta yerini alsa iyi olurdu

Ya ben birkaç saat önce bakmıştım, Ç.Dardanel'de gözüküyordu.
Çok sevindim...

Ollivanders

dunki bank asya 1.lig gunlugunde sorulan super gucun olsaydi ne yapmak isterdin ? sorusuna samsunsporla bank asya ve superlig sampiyonlugu yasamak isterdim cevabini vererek sempatimi kazanan futbolcu. birde samsunun oz cocuklarini gordukten sonra kemale de sicak davranilmasi ve sans verilmesi gerektigi dusuncesindeym

maço

cok begendım valla gol de hatası varmıydı tam hatırlamıyorum ama hızı hamlelerı gayet ıyıydı ama yanında kenan cok aksıyo ersın yada ıyı durumdaysa quartey oynasın

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: maço - 16 Eylül 2010, 12:38:19
cok begendım valla gol de hatası varmıydı tam hatırlamıyorum ama hızı hamlelerı gayet ıyıydı ama yanında kenan cok aksıyo ersın yada ıyı durumdaysa quartey oynasın
%100 katılıyorum çünkü benim düşüncelerim (yanlıslıkla abımın hesaptan gırmısımde)  :)

Tufan

Kenan gibi 36 yaşında değil en azından her koşan adamdan çalım yemez.

vanlioglu

16 Eylül 2010, 14:02:56 #23 Son düzenlenme: 08 Ekim 2010, 21:35:37 vanlioglu
hızlı geldı banada ama bıraz gucsuz gıbı.

Gorkem

iyi bir futbolcuya benziyor

Kaya

en büyük artısı oyunu bazıları gibi izlememesi konsantre bir şekilde oyunun içinde olması.

red_white

adamım sen kralsınnnnnnnn

Burak

kemal in kenan OUT kenan mümkünse hep orada kalsın

babasamsunlu

yani dilimizde tüy kalmadı arkadaş..Kalpar sana kapak olsun bu çocuğun  önlediği her pozisyon....

kuzeycity

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 08 Ekim 2010, 21:43:38
yani dilimizde tüy kalmadı arkadaş..Kalpar sana kapak olsun bu çocuğun  önlediği her pozisyon....

aynen abi, kötü kenanın yerine oynasın diyorduk ama ersinin yerine bile oynar // ilerleyen zamanda jonathan - kemal ikilisi şeklinde