Hadi İtiraf Et,Korkma,Çekinme,Biz Bizeyiz

Başlatan King Of The North, 14 Ocak 2009, 14:34:55

« önceki - sonraki »

Tribün_ali

2 sene fb li bir kişiyi çiftlikde fena dövdük afffet

King Of The North

Alıntı yapılan: Tribün_ali - 09 Şubat 2009, 22:48:11
2 sene fb li bir kişiyi çiftlikde fena dövdük afffet

eline sağlık kardeşim :)

Mert

Alıntı yapılan: Sapına Kadar 55 - 04 Şubat 2009, 14:20:14
Her sabah uyandığımda evden çıkana kadar samsunsporla ilgili tezahuratlar mırıldanıyorum,acaba ben de deli miyim?

Kardeş bende de oluyor bazen.Duştayken bile Samsunspor diye bağırdığımı hatırlarım  ;D

Alemci İsmail

Alıntı yapılan: Mert 55 - 10 Şubat 2009, 00:28:27
Kardeş bende de oluyor bazen.Duştayken bile Samsunspor diye bağırdığımı hatırlarım  ;D

ne yabacaz çaresi yok mu,kontrol edemiyo insan kendini :'(

guvener55

Alıntı yapılan: Mert 55 - 10 Şubat 2009, 00:28:27

kanka seninle iki kişilik tribün yapıyoduk daa hatırladı mı:D

King Of The North

Alıntı yapılan: guvener55 - 11 Şubat 2009, 00:04:59
kanka seninle iki kişilik tribün yapıyoduk daa hatırladı mı:D

Biz de 6-7 kişiyle grup yapmaya çalışıyoruz,boşa mı çabalıyoruz acaba ;D

kaptan 55

çiftlikteki bohemden çıkmıştık bi baktık çiftlikte fb liler turluyo şampiyonluk konvoyuymuş kafalarda güzel adamın birini indirdik arabadan inanın adam haşat oldu adam kesin 1 ay iş göremez raporu almıştır adam  ah etmiştir bize  ama pişmanmısın derseniz inanın pişman değilim

King Of The North

itiraf ediyorum:Samsunsporumdan başkasına aşık olamıyorum.Bu ne büyük aşk anlamıyorum.

yaman55

uefa kupası zamanında galatasaraya sempatim vardı çokmu suçluyum  :-[

celebi

Alıntı yapılan: yaman55 - 24 Şubat 2009, 16:14:50

hemde çooooooooookkkkkkkkkkk :-\

King Of The North

Alıntı yapılan: yaman55 - 24 Şubat 2009, 16:14:50

Türk olduğum için açıkcası ben de çok sevinmiştim ama sadece o günlerde kaldı,ne yapsam vazgeçemedim Samsunsporumdan.

Ertuğrul Sağlam

bu forumu 2-3 yıldır takip ediyordum ama nedense üye olmamıştım ve bu foruma üye olurkende ......1907@msn.com adresi ile üye oldum ve şunu düşündüm bu adresle üye olurken kimi ne ilgilendirir fb falan önemli olan benim samsunsporrlu olmam değilmi diye düşünmüştüm vede forumdaki arkadaşlardan bu yüzden çok tepki aldım ve o tepkilere anlam verememiştim çünkü kendimi biliyorum nekadar Samsunsporlu olduğumu Samsunsporu nekadar sevdiğimi ve bu takım için birşeyler yapmak istediğimi yani açıkçası bukadar tepki beklemiyorum ama şimdi daha iyi anlıyorum tepkilerin nedenini bir Samsunslunun bu takımdan başka takım tutmaması gerektiğini ve insan istersede diğerini brakabiliyormuş ve Allahtan fb bu sene kötü gidiyoda buda benim fb yi brakmamı kolaylaştırdı inşallahta bundan sonrada hep böyle gider şimdi sizin bana dediklerinizi ben 2 takımlı diğer arkadaşlarıma diyorum hatta her fb maçını beraber izlemeye gittiğimiz arkadaşım bile artık beni aramıyor ama olsun gerçek aşk beraber iç içe onu hissederek yaşadığın derdine sorununa sevincine herşeyine ortak olduğun aşkmış değil bankasya amatör bile olsan yalnız ve tek Samsunspor 

Başka diye soranlara inat sadece Samsunspor...
Mehmet YILMAZ özellikle Allah senden razı olsun doruyu görmeme en güzel dille sen yardım ettin tşk..

mehmet yılmaz

24 Şubat 2009, 18:56:06 #57 Son düzenlenme: 24 Şubat 2009, 18:58:18 samsuni
Estağfurullah kardeşim...

Hani sen bana teşekkür ettin ya şimdi ben o teşekkürü her zaman rahmetli kardeşim Teoman'a ( Timofte ) ediyorum. Sendeki değişimi gördükçe mutlu oluyoruz, zamanla daha da oturacaktır bazı şeyler. Sevindiriyorsun bizleri. Hem bak üstelik biz en zor zamanlarında Samsunsporlu olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Forumdan konuştuğum arkadaşaler da var, mutlu oluyoruz gerçekten. Sadece Samsunspor :) Eyvallah...

Bu arada ben itiraflarımı Samsunspor Kitabında fazlasıyla ettim.
Alemde kalsak da tek, sadece Samsunsporluyuz!

Ertuğrul Sağlam

Ve bir itiraf ben hayatımda bir defa samsunspor fb maçında fb taraftarının içine girdim oda fb nin burdaki sezonun son maçı olan burda şampiyon olduğu maçtı bu itirafım için kızmanıza gerek yok çünkü polis yaptı samsunspor taraftarının yapacağını orda samsunslulara küfür eden bu çevre illerin birisinden gelen iki kişi ile kaga etmiştik polis orda bizi ayırmak için saçımı çekti nerdeyse kafa derimi koparacaktı zaten o acı ile maçtanda bişey anlamamıştım bugün öyle bir maç olsa aslaaaaaaaaaa

yaman55

Alıntı yapılan: celebi - 24 Şubat 2009, 16:25:24
hemde çooooooooookkkkkkkkkkk :-\

sonuçta uefa kupasını almaları türkiye için iyi oldu