Mathias Coureur

Başlatan SSKLA, 19 Ocak 2021, 15:47:03

« önceki - sonraki »

celebi

Alıntı yapılan: 55.hakan - 22 Mart 2021, 23:00:19Halısahaya bile çağırmam o kadar söyleyeyim. Bunun yerine Guido son 20 dakika forvet oynasaydı 3 golü vardı.

halı sahalar açılsında sen çağırma Hakan kardeşim :)

Sadece Samsunspor

O golude atamasaydin yuh diyecektim. Tebrikler guzel goldu.

Sol Açık

Bence kötü bir oyuncu değil, ama şampiyonluğa oynayan takımın as santraforu da değil. İyi bir takımın hiç fena olmayan bir parçası olur. Tomane'nin dönüşü bence kendisine yarayacak, çünkü artık "esas abi" rolünde iyi sayılmaz. Bugün de iyiydi...

##kdc##

Bu adam Akhisar'da Adana'da falan oynar. Bize güzel basmışlar.

ali ihsan

Alıntı yapılan: Sol Açık - 03 Nisan 2021, 17:25:57Bence kötü bir oyuncu değil, ama şampiyonluğa oynayan takımın as santraforu da değil. İyi bir takımın hiç fena olmayan bir parçası olur. Tomane'nin dönüşü bence kendisine yarayacak, çünkü artık "esas abi" rolünde iyi sayılmaz. Bugün de iyiydi...
Kesinlikle santrafor değil.Açık alanda etkili olacak tarzda bir kanat oyuncusu.

Raqua55

Senin ben aticagin gole atamadin o Pozisyonu simdi yedik hadi bakalim gorecez mac sonu

Sadece Samsunspor

cacık olmaz cacık. yallah

Raqua55

Eger bu macta puan kaybedersek en buyuk suclu sensin.Sosyal medyada kufur duydum soyle boyle diye aglama.

5trawberry

Kümede kalma mücadelesi veren Menemenspor'da kadroya giremeyen Zenke şahsi fikrime göre bu Kurye denilen adamdan daha diri ve hızlıdır.

Raqua55

Allah belani versin serefsiz.

Raqua55

Yasinle bunu paket yapip gonderelim.

##kdc##

Alıntı yapılan: ##kdc## - 05 Nisan 2021, 11:35:05Bu adam Akhisar'da Adana'da falan oynar. Bize güzel basmışlar.

Onlarda oynarsa direk küme düşerlermiş.

_SoN_

Bu adam ya futbolu unuttu, yada bu zamana kadar önceki takımlarda attığı golleri figüranları attı, bu kadar olur mu arkadaş.

Raqua55

Utanman varsa cekip gidersin. Macin kirilma ani senin dengesizce o pozisyonu harcaman. Sana soylenecek soz bulamiyorum. Gece gece icim yaniyor.Karakterin varsa git durma bu takimda.

Ekrem

Şu siteden birini koy forvet diye senden iyi oynar bu takımda
Kim izledi kim önerdi kim gelmesine vesile olduysa iyi kazık yemişiz.
Yüksel Başkanın paralarına yazık.