Lig A 15.Hafta | G.B.Oftaş 2-0 SAMSUNSPOR

Başlatan bluegreen55, 19 Kasım 2006, 16:47:15

« önceki - sonraki »

piyanist

Acırım Acırım O Seyircime Acırım.Yazık Değilmi Takımda Ruh Kalmamış Aynı Tas Aynı Hamam

Aslında Maviay Herşeyi özetlemiş.Sağolasın Kardeşim

Timofte Resimler İçin Sanada Teşekkür Ederim(Recep'i Resimde Gördüm Maça Gitmeyem Demişti Ama Gelmiş)

Dün O Stadta Olan Herkeze Teşekkür Ederim.Ancak bu Kadar Desteklenebilirdi Bir Takım.Helal olsun Sizlere

körfez55

yazık ta kocaelidn gittim ankaraya ama değmez miş...

tuzlalı

Dünkü maçta takıma deplasmanda müthiş destek veren taraftarımıza teşekkür ederek başlamak istiyorum.

Tribünde şov, sahada rezalet bir maç vardı ekrana yansıdığı kadar. Maçı anlatan spiker, sık sık vurgulayarak ödüllendirme ihtiyacı hissetti de tribünlerdeki özveriyi, fedakarlığı Sahadaki kabiliyetsizlerin elinden birşey gelmiyordu yani.

Daha evvel de bahsetmiştik takımda ki oyuncuların futbol zekası,üreticiliği eksikliğinden ama şimdi buna t.direktörümüze de biraz çakarak genişlik katalım.
Bir takım 10-15 korner atarda, bir topu kaleyi sınırlayan direklerin arasında her hangi bir yere isabet etmez mi? Sadece o mu. Duran topların hiçbirinde etkili olamadık. Bazı serbest atışlarda direk kaleye orta şeklinde toplar atıldı ki çalışıldığı belli, adamlar gol atın dercesine hatalar yaptılar biz yine beceremedik. Bizim gibi gol organizasyonu yapma özürlü bir takım ve kadroya niçin bu konuda yükleme,eğitim yapılmaz anlamak mümkün değil. Bütün uluslararası maçlarda dikkat edin duran top organizasyonlarından ne goller yiyoruz ve bu Tüğrk futbolu ve futbolcusunun en büyük zaafiyeti. Artık stratejiler bu tür eksiklikler üzerine oluşturuluyorken, kendi ligimizde bu durumu göremiyoruz.

Malesef çok kötü, aciz bir futbol vardı sahada ve bütün umutlarımızı paramparça etti. Malesef bizim oyuncularımız çok yetersiz. Kazandığımız maçlarda bile burnumuzdan gele gele, gerile gerile maç izliyoruz.
Dün birkez daha gördüm ki celil, cenk gibi adamlar bize fazla bile. Çok yetenekli topçularmış gerçekten. Takımın oluşan ahengi, uyumu bozulamsın diyordum bende ama görülen o ki bu durumda bizim onlara fazlasıyla ihtiyacımız var. Taraftarlar olarak nasıl biz takımımızdaki yıldız bir oyuncunun varlığında bile kalitesine, tecrübesine güvenerek rahatlıyor, ümitleniyorsak son ana kadar, futbolcular içinde durum böyledir heralde.

Oftaş takımının devre arasında federasyon baskılı bir Cavcav operasyonuyla hedeften koparılacağını düşünüyorum açıkçası. İbb ve Kasımpaşanın da, artık ligde her sonucun sezona mal olacağı ciddiyeti düşünülerek oynanacak maçlarda puan kayıplarının ilk yarıya oranla artacağını tahmin ediyorum. Devre arası hatta sezon sonu transfer dedikoduları ve oyuncuların beklentileriyle ortalık daha çok toz duman olacağa benziyor. Şu ilk yarıyı en az kayıpla kapatarak ikinci yarının takımını oluşturmaya şimdiden başalamaları lazım.

tuzlalı

Dünkü maçta takıma deplasmanda müthiş destek veren taraftarımıza teşekkür ederek başlamak istiyorum.

Tribünde şov, sahada rezalet bir maç vardı ekrana yansıdığı kadar. Maçı anlatan spiker, sık sık vurgulayarak ödüllendirme ihtiyacı hissetti de tribünlerdeki özveriyi, fedakarlığı Sahadaki kabiliyetsizlerin elinden birşey gelmiyordu yani.

Daha evvel de bahsetmiştik takımda ki oyuncuların futbol zekası,üreticiliği eksikliğinden ama şimdi buna t.direktörümüze de biraz çakarak genişlik katalım.
Bir takım 10-15 korner atarda, bir topu kaleyi sınırlayan direklerin arasında her hangi bir yere isabet etmez mi? Sadece o mu. Duran topların hiçbirinde etkili olamadık. Bazı serbest atışlarda direk kaleye orta şeklinde toplar atıldı ki çalışıldığı belli, adamlar gol atın dercesine hatalar yaptılar biz yine beceremedik. Bizim gibi gol organizasyonu yapma özürlü bir takım ve kadroya niçin bu konuda yükleme,eğitim yapılmaz anlamak mümkün değil. Bütün uluslararası maçlarda dikkat edin duran top organizasyonlarından ne goller yiyoruz ve bu Tüğrk futbolu ve futbolcusunun en büyük zaafiyeti. Artık stratejiler bu tür eksiklikler üzerine oluşturuluyorken, kendi ligimizde bu durumu göremiyoruz.

Malesef çok kötü, aciz bir futbol vardı sahada ve bütün umutlarımızı paramparça etti. Malesef bizim oyuncularımız çok yetersiz. Kazandığımız maçlarda bile burnumuzdan gele gele, gerile gerile maç izliyoruz.
Dün birkez daha gördüm ki celil, cenk gibi adamlar bize fazla bile. Çok yetenekli topçularmış gerçekten. Takımın oluşan ahengi, uyumu bozulamsın diyordum bende ama görülen o ki bu durumda bizim onlara fazlasıyla ihtiyacımız var. Taraftarlar olarak nasıl biz takımımızdaki yıldız bir oyuncunun varlığında bile kalitesine, tecrübesine güvenerek rahatlıyor, ümitleniyorsak son ana kadar, futbolcular içinde durum böyledir heralde.

Oftaş takımının devre arasında federasyon baskılı bir Cavcav operasyonuyla hedeften koparılacağını düşünüyorum açıkçası. İbb ve Kasımpaşanın da, artık ligde her sonucun sezona mal olacağı ciddiyeti düşünülerek oynanacak maçlarda puan kayıplarının ilk yarıya oranla artacağını tahmin ediyorum. Devre arası hatta sezon sonu transfer dedikoduları ve oyuncuların beklentileriyle zirvedeki takımlar için ortalık daha çok toz duman olacağa benziyor. Şu ilk yarıyı en az kayıpla kapatarak ikinci yarının takımını oluşturmaya şimdiden başalamaları lazım.

bengülü

Slm
sevgili arkadaşlar oftaş maçına bursadan bende gittim takımımıza desteklemek için biz her şeyden önce samsunsporluyuz ankarada  gerçekten atmosfer müthişti ne söyleyim yaklaşık 1500 yada 2000 kişi taraftarlarımız cebeci stadını hiç susmadan 90 dakika destek verdik dedimki işte gerçek samsunspor taraftarımız bu ben ilk baştan 2 gruba çok kızmıştım tribünde söğütlü bahçeler ve canikli mekansızlar  ayrı ayrı yerlere geçmişlerdi korktuğum başıma gelmedi 2 grub liderleri sonunda birleşme kararı alınca çok sevindik gerçekten tribün deki görüntüler ve seyir cilerimiz havaya girmişlerde ama futboldan tek eksiğimiz skordu ben anlam veremedim takımımıza ne futbol ne pres ne defans takımda hiç bir şey yoktu bir tane kale şutumuz bile yok bizim takım artık hocamız demişki çok iyi mücadele ettik diyor neyin mücadelesini verdikki takımda ruh yok samsun sanki ilk haftalara döndük gibi geliyor bana takım forvetsiz oynuyor biz hep diyoruz canerde sakatlanınca forvette kimse kalmadı rakip takım 3 defa geldi 2 gol oldu 3 de penaltı adamlar akıllı futbolla bizi yendiler bizim takım ise ne defans yapabiliyoruz nede forvette çoğalıyoyoruz anladığınız  samsunspor havası bitmiş inşallah malatya maçında böyle oynarsak malatya bizi perişan ederler...

Tribün_ali

Bu futbolla ilk 6 tı cok zor eger bir takım süper lige cıkcaksa her mac iki üç gol atmalı dün bir rezalet mac izledik böyle futbol olmaz bu futbolla süper lige cıkamayız bu senede cıkamazsak sonumuz aynı kocaelinden farksız olmaz

timofte

rockneverdies

Yaw bu 32 numaralı formayla sahaya çıkmış olan Sinan için ne diyeceksiniz.

Neydi o adam nerden çıktı bilmiyorum, ilk dakikalarda kaçırdığı mutlak gol pozisyonu ve 10.dk.da yediği saçma sapan çalımla takımı yenik duruma düşürmesi bir yana... herif maç boyunca döküldü, güçsüzlüğüyle, kondisyon eksikliği ile beni resmen çıldırttı... Zaten her önemli maçımızda sahada illa böyle her pozisyonda saçmalayan biri oluyor kadromuzda  :(  :(

jean

en cok yine taraftara uzuldum 2 bin kisi onemli bir sayi herkesin ayagina saglik

piyanist

AlıntıDesteğimizi Sürdüreceğiz

Gençlerbirliği Oftaş maçının kaybedildiği için çok üzgün olduklarını dile getiren taraftarlar, "Bu maçı kazanıp Ankara'dan şarkılarla dönmek isterdik. Ama olmadı. Her ne olursan olsun biz takımımız arkasındayız ve desteğimizi sürdüreceğiz. Kırmızı-Beyazlı renklere gönül verdik. Bu sevgimiz hiçbir zaman değişmeyecektir" diye konuştular. Samsunspor'un bu hafta evinde oynayacağı Malatyaspor maçının oldukça önem taşıdığının da altını çizen taraftarlar, " Samsunsporumuzdan bu maçı kazanmalarını ve bize gerçek mutluluğu yaşatmalarını istiyoruz. Biz tribünde üzerimize ne düşüyorsa yapacağız." dediler.

İŞTE GERÇEK TARAFTAR
İŞTE GERÇEK TARAFTAR

34 SS 1965

buda arkadaslar gecen samsun macının oynandıgı oftastakı eskısehır-pendık macındakı trıbun

http://www.youtube.com/watch?v=zuuXjoliZrg&NR

supporter

Alıntı yapılan: "34 SS 1965"buda arkadaslar gecen samsun macının oynandıgı oftastakı eskısehır-pendık macındakı trıbun

http://www.youtube.com/watch?v=zuuXjoliZrg&NR

eskişehirlilerin videosu..

yalnız eskişehir-ankara yolu sadece 2 saat, samsun-ankara 6,5 - 7 saat..
bir de videodaki maç sıradan bir lig maçı değil, lige terfi maçı..

altını çizme gereği duydum. saygılarımla..

since1965

herşey para degil herşey istemek ve paraya aç futbolcuları bir araya getirmek

para veripo maç izleyeceksen oftaş maçı izlenir adamlarda herşey var tek top araya pas ver kaç sut orta ne ararsan

bizde 5 e 2 i orta oyunu gibi top oynuyoz

piyanist

Alıntı yapılan: "since1965"herşey para degil herşey istemek ve paraya aç futbolcuları bir araya getirmek

Birde Ruh Lazım.Yoksa Ver 1 Milyon Doları Sergeni Al Örneğin.Amaç Aç Oyunculara Ruh Aşılamak.Samsunspor Sevgisi Aşılamak.

Sizlere Yemin Ediyorum Taraftar Arasından 11 Futbolcu Seçin Malatya Önüne Koyun.Bu Takım Malatyayı Yener.Çünkü Taraftarımız Samsunsporlu

since1965

Alıntı yapılan: "Müzisyen_Onur"Birde Ruh Lazım.Yoksa Ver 1 Milyon Doları Sergeni Al Örneğin.Amaç Aç Oyunculara Ruh Aşılamak.Samsunspor Sevgisi Aşılamak.

Sizlere Yemin Ediyorum Taraftar Arasından 11 Futbolcu Seçin Malatya Önüne Koyun.Bu Takım Malatyayı Yener.Çünkü Taraftarımız Samsunsporlu

ben alttaki cümlede herşey var adamlarda diyom sen hala bir cümle üzeründe yorum yapıyon ben saa bişey demedikce sen benim yazdıklarım hakkımda yorum yapmasan iyi olacak.çünkü kendimi sana izah etmekden yoruldum