Lig A 15.Hafta | G.B.Oftaş 2-0 SAMSUNSPOR

Başlatan bluegreen55, 19 Kasım 2006, 16:47:15

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

aslında söylenecek çok şey var ama...

şimdi herkes istiyor ki şehir takımları çıksın falan filan. Biz de Samsunspor'un büyüklüğünü ve isminin marka olmasını anlatıyoruz.
Ancak...

Bir takımın adı ne olursa olsun sahada rakibinden daha çok mücadele etmezse maç kazanamaz. Biz sezona Dobi Hasan'la başlarken, takımın iskeletini bile kuramazken, adamlar Abdullah Avcı'yı getiriyorlarsa, üç yıllık pırıl pırıl bir takım oluşturuyorlarsa alkışlamaktan baska ne yapaılabilir ki?

Samsunspor'un gerçekçi hedefi ilk 6'yı zorlamaktır. Takviye olmazsa o da bir hayalden öteye geçemez maalesef!

kadir55ist

selam
evet çok üzgünüz insanın bir şey yazası dahi gelmiyor ama maçtan ,futbolculardan, hatalrdan sisteminden 4-5-1 den felan bahsetmeye gerek yok.
bence en önemli olay büyük samsunpor taraftarının hiç susmadan takımını desdeklemesi. ekranımızın başına geçtiğimizde gözlerimiz doldu sanki eski efsane takım taraftarıyla deplasmanlarda şov yapacak zannettik, sahada yapamadık fakar tribünde ki muhteşem taraftar şovunu yaptı.
futboldan bahsedeceksek de ilk gol çok basit bire bir hatadan ikinci gol de futbolun şansından biz iyi oynamadık onlarda 36 puan toplamış bir takım gibi değillerdi hızlı geldiler aşağı yukarı kafa kafaya mücadele şeklinde geçti şutumuz ,kornerimiz daha çok ama olmuyor biraz daha fazla istemek gerekiyor.
ne olursa olsun büyük samsunspor taraftarını ayakta alkışlamak gerekli .
helal olsun sizlere takım nasıl desdeklenir herkese gösterdiniz bizleri de mutlu ettiniz.

King Of The North

Takım rezaletti yediğimiz golleri de açıkçası hiç göremedim,o sırada bağırmakla meşgulduk.Bu takım top oynamadı stada gelen 1500 kişiden 500'ü hiç susmadı diyebiliriz çekirdekçiler takım oynamayınca katılmıyorlar maalesef.Maçtan sonra takımımızı tribüne çağırıp alkışladık.Maç öncesi soyunma odasına girerken Adnan'ın sol tarafta bulunan taraftarlara birleşin birleşin demesi güzeldi.Sonuçta şampiyon gene taraftar oldu gelenlerin ayağına yüreğine sağlık.Samsunsporumuz futbol adına hiçbirşey yapmadı görebildiğim kadarıyla.Zaten Caner'in de sakatlanması iyice etkisiz kıldı takımı.

bodensee55

coluk coocuklar bu is yurumez .sercan mercan fatih tufan emin triska...bunlar 2 lig b ayaRINDA ...bu takimdan cacik olmaz hedef 11 ci olmak ....

fanatik

Bizim futbolcular iki maç kazandık diye havalara girdiler ayakları yere basmıyor.Doğru dürüst pozisyonumuz bile yoktu maçta ikinci yarı giren Fatih Aytekin ne iş yapar anlayan oldumu adam futbolcudan başka herşeye benziyo adam doğru düğrüst bir top alamadı

bluegreen55

inanılmaz bir maç izledim.
ne bir atak
ne bir mücadele
ne bir umut

ya anlamadım  samsundan birileri futbolcularla konuşsun niye koşmamışlar niye mücadele etmemişler niye yenmeye çalışmamışlar biri allah aşkına sorsun yahu...

halen inanamıyorum..
keşke 4-0 yenilseydide böyle onursuzca oynamasaydı..

ya o serkan özdemiri
o gökhan kabayı niye aldık
yerlerine paftan birilerini koysak çok şeymi değişir?

acilen celil cenk gelip takımın gol sorununu çözmeli

maviay55

haftalardır bu maçı beklioz yuh ulan size hiç mi Allahınız yok bee!

hiç susmadık lan bi şut çekin lan bi kaleyi bulan şutunuz yok lan!ayıp be harbi ayıp!!

o kadar samsundan geldiler sizin için 1000 kişiydik yaw ne kadar güzel bi seyirci var süperligde yok bazı takımlarda bu kadar seyirci..bizde deplasmanda baskentte böle bi seyirciyiz işte!!

bu takımdan hiç bi şey olmaz..canerin sakatlanması maçı bitiren etken oldu bence! ALTIN ÇOCUK yerini gökhan kaba denen 600 milyarlık oyuncuya bıraktı..hala aynı bi değişiklik yok!

serkan özdemir desen o da yazık yaw pafla çıksa oftaslı genç topçulara çekişirdik hiçdiilse adamlar it gibi koşuo gençler tabii..

bi şutumuz yok koca 90 dakkada yazık verilen emeğe giden sesime kısılan sesime..yazık bunca yolkatetmeye(samsundan gelen kardesler için)

şampiyonluk gitti hesaplar playoffa kaldı..samsun milletvekili maça gelmiş helal olsun..takıma yardım edin biraz da devre arası transfer yapak bu şehrin takımı süperligde olmalı sana süperlig yakışır samsunsporum ama sadece ismine!!bu takımla diil olamaz levent hocam!!bu takım bi şey yapamaz önümüzde çok maç var inşallah diorum bi taraftar umudu var içimizde playoflarda bişeler yapabiliriz..

stadda avazı çıkana kadar bağıran tüm samsunspor sevdalılarına tşkler..ŞAMPİYON BİZİZ BEYLER taraftar!!

bi dahaki başkentteki samsunspor maçında tekrar görüşmek ümidiyle..slmlar

OOOOOOOOOOOOOOO SAMSUNSPOR OLEYYYY
SAMSUNSPOR OLEY SAMSUNSPOR OLEYYYY SAMSUNSPOR OLEY

Mağlubiyet hepimizi fazlasıyla üzdü. Ancak yine de küfürlü mesaj yazmamalıyız.

Forum Yönetimi

34 SS 1965

yazık oldu gercekten onca taraftaar ankarayı adeta ınlettık adeta yer samsun mus gıbıydı fakat sonuc husran ne yapalım bızı uzenlerde uzulsun

timofte

Ankara'dan şimdi geldim, yorum yazmak hiç içimden gelmiyor aslında.
Futbol için söylenebilecek fazla bir şey yok, zaten maça gelmeyenler de Tv'de durumu görmüşlerdir. Ekstra özelliği olmamasına rağmen pres yapan, hızlı hücum eden ve biraz da sert oynayan bir Oftaş karşısında biz her zamanki ağır çekimde futbolumuzu oynadık. pozisyon üretemedik, defansta çok açık verdik ve bu durumda kazanmak çok zordu. Bunca taraftarın maç kopana kadar verdiği desteğe rağmen, futbolcularda bir kıpırdanış göremedik. Stattan çıktığımızda 55 TS plakalı lüks bir otonun içinde Engin Uzun'u görmek, insanın duygularını bile kontrol etmek istercesine polis kamerası tarafından çekim yapılması, ve stada pankartlarımızın astırılmaması günün moral bozan başka yönleriydi.

Aralarında bayanların da olduğu onca taraftarımızın, Samsunspor'un sponsor destekli bir pilot takıma mağlup olmasıyla yaşadığı üzüntü zaten tarife sığmıyor..

Oftaş- Samsunspor maç öncesi ve sırasında çektiğim bazı resimler..

Kızılay Gima önü saat 11:00

Cebeci-İnönü Stadı girişi

Maraton tribünün tamamına yakınını doldurduk.

jean

cok kotu oynadik 6. diyarbakirla puan farki 6 ilk 2 zaten bitti bare ilk 6 icin puan farkini acmamaliyiz

veis

bu takım süperlige ilk ikide giremez bu artık gerçek ama bu yapıyla ilk 6 da kasımpaşa malatya gibi takımlara karşıda bi cacık yapamaz buda bi gerçek.neymiş fatihmiş sercanmış bunlar hikaye ya.genç oyuncuları oynatalım diye yırtınıyorduk ya gördük bizim gençleri sercan sahada yok adamların alayı genç çatır çatır oynuyorlar.samsunsporun altdan gelen oyuncularından hiçbişey olmaz beyler.

Forvetim

futbol adına ortaya bişey koyamamak samsun adına yakışmadı, oğlum bile baba bu ne böyle takım hiç oyun oynayamıyor bu takıma n'olmuş demekten kendini alamadı. ne savunma yapabildik ne de organize bi atak. rakibimiz alan daraltarak bize top bile yaptırmadı ve yaptığı presle çoğu topumuz daha kendi yarı sahamızda bile bizim aleyhimize döndü. sapır sapır döküldük desem yeri var. benim izlenimim bu. bize çok acil orta sahada oyun kurucu ve forvet lazım.

veis

abi brovo be oglunun yanaklarından öpeyim.

Forvetim

öp bakalım abisi, şu an 11 yaşında ve 7 yaşından beri samsunun içerde ki her maçına yağmur çamur demeden gelen ve yatağının başucunda samsun bayrağı asılı ve her sabah okula giderken samsunspor kaşkol ve beresini takmadan çıkmayan gerçek bi samsun sevdalısı o, ben onu alnından öpüyorum.

veis