Yeni Samsun Otogarı'nın renkleri

Başlatan Anonymous, 29 Aralık 2004, 13:03:20

« önceki - sonraki »

timofte

Alıntıotogar harika olmuş kimin emeği geçmişse Allah razı olsun Samsuna yakışır bir hizmet.

Onu biz de söylüyoruz, yıllardır gündemde olan bir proje nihayet gerçekleşti.

Biz yalnızca renklerinden şikayet etmiştik ama yanlış yaptık galiba(!) Böyle alaca bulaca renkleriyle Samsun'u aslında gayet güzel temsil ediyor. Nemize gerek bizim kırmızı-beyaz. Kozmopolit kente kozmopolit renkler. Zaten doğru dürüst bir tepki de olmadı. Yakışır ne diyelim.

yaman55

hasselbaink

Alıntı yapılan: "yaman20"ne zaman açılacak

12 ağustos cumartesi günü açıldı...

Timofte'nin kozmopolit şehre kozmopolit otogar kara mizahın çok hoşuma gitti...

küçük istanbul olduk yani; iyi de istanbuldskiler istanbul takımlarını tutuyor. Bari onu da örnek alabilsek!

Clint_Eastwood

Artık renginden çok ulaşım sorunu konuşulacak sanırım...

yönetici

Değişen bir şey yok.. 7/5/2007

piyanist

Siteden uzak kaldığım için uzun bir süre bu konuda yorum yapamadım.Ancak şimdi fırsatını bulabiliyorum

Ne gerek varki kırmızı beyaz olmasına Sarının yanına lacivertle kırmızıyı koyun İçinide Siyah beyaz Yarısını da bordo mavi yapın olsun bitsin bu iş :!: Neyimize Bizim Kırmızı-Beyaz.Aziz beyinize gösterirsiniz  :!:  :!:  :!:

yusuf celebi

Geçen hafta Samsuna yolum düştü,düştü ama keşke o görüntüyü görmeseydim.

Samsunun yeni otogarını görünce hangi şehre geldiğinizi yok farzedersek sanki istanbul fb,yada herhangi bir sarı lacivertli bir takımın şehrine gelmiş gibi oluyorsunuz.

Yapımı devam ederken renklerin görünmeyeceğini söyleyenler,acaba bugün bir km den belli olan renkleri görmemize ne diyecekler.

Bu bir rezalettir,bu renkler tesadüfen kullanılmıştır söylemi gerçekçi değildir.

Bu otogarın bu görüntüsü gerçekten utanç verici bir durumdur ve bu Samsuna yakışmamaktadır.

O renkleri orada görüpte rahatsız olmayanlar bence bu şehre ihanet etmektedirler.

Bu skandalı ancak ve ancak imza kampanyası skandal olmaktan çıkarabilir.

Bütün herkes bu olaya duyarsız kalmamalı ve gereken imza kampanyasına hemen başlanmalıdır.

ozkan17

samsunun otogarı samsun gibi olur ne demek ole hıcbır kurumla alakamız yoktur bole beledıye mı olur alla alla  kırmız ve beyazdan baska renkı mı olur

jean

ilk defa gordum bu gelısımde kendı adını vermıs beledıye baskanı garajlara cok sacma bırsey olmus

celebi

Alıntı yapılan: "jean"ilk defa gordum bu gelısımde kendı adını vermıs beledıye baskanı garajlara cok sacma bırsey olmus

jean kardeş bende bu sene gördüm adam oraya utanmadan ismni yazdırmış ya.

veis

izmit otogara dikkat etdimde adamlar bi yerleri siyah yeşil yapmamaış geri kalan heryer kocaeli işte bu milliyetçilikdir bizim gibi mahelle karısı renklerine döndürmüyorlar.

HoLiGanisT

niye şikayet ediyoruz ki şimdi biz seçmedik mi bu adamı?dünde seçmedik mi bunların kollarını yüzde 50 lilerle.demekki yaptıklarını onaylamışız ve bir daha seçmişiz.ne yaptılarda Samsunspor için,Samsun için...

hayırlı olsun her şey hak bize bir dahakine yüzde yüzle seçelim daha kolay olur bazı şeyler.mahalleye gelip evinden çık derse itiraz etmeyiz...

south_london

aynen abi aynen hakediyoruz daa bunları.

veis

samsun ezelinden beri samsunsporu bünyesinde barındırmıyorki samsuna has bi renk uyumunu bile göstermediler millete.

celebi

Kocaelide İbrahim tatlıse konser verirken körfezliler ibrahim tatlısese zorla kocaeli atkısı taktırdılar.