Samsunspor ve Avrupa Kupaları

Başlatan mehmet yılmaz, 29 Nisan 2008, 02:13:32

« önceki - sonraki »

hacettepeli

o zamanlar küçüktük tabi hatırlamıyoruz net bir şekilde. Samsunspor'umuz önümüzdeki senelerde yeni avrupa maceralarına atılsa da unutamayacağımız güzel sonuçlar alsak  ;)

55JNR55

Alıntı yapılan: brigand55 - 21 Haziran 2011, 22:50:47
Kırmızı - Beyaz -Siyah' lılar.

Benim de ilk dikkatimi çeken bu olmuştu... 3 rengi var bu klübün nerde görsem kırmızı-beyaz'lı ekip olarak geçiyoruz...  :-X

jean

berusa55

C.PALACE-SAMSUNSPOR 1988 INTERTOTO

Musti

O dönem Crystal Palace forması ile intertotoda bize karşı forma giyen, dönemin efsane oyuncularından Attilio Lombardo şu an Galatasaray yardımcı antrenörlüğü yapıyormuş.

nomak55

Samsunspor - Crystal Palace FC ( İng. ) : 2-0

bu maçta maratondaydım tabi sonra yarı finalde werder bremen bizi 3-0 ile tokatlamıştı

Bafralı

Crystal Palace maçında yanlış hatırlamıyorsam rakip maçın hocası ilk maçta yoktu. Bizi küçümseyip "antrenörsüz de kazanırız" dediği için maç öncesi tatile gitmişti!

eprianu

Gece yarısı tüm yorumları okudum. Biz o günleri kılı kılına kaçırdık. Görenler ve yaşayanlar bence iki rekat şükür namazı kılmalı.  Uyanık'ın son zamanlarında Samsunspor dergisi çıkıyordu. Dergide bir röportaj vardı. Kiminle yapıldığını hatırlamıyorum ama Almanya'da oynanan ve 3-0 kaybettiğimiz maç için "Binlerce Türk taraftarı tribündeydi. Gözyaşlarımı tutmamıştım. Tüm takımların atkısı vardı tribünlerde" diyordu.

isyan

jean

Uefaya gidecegimiz gunleri goruruz insaallah icimde hep yara kaldi herkes gitti biz kaldik resmen

isyan

17 Mayıs 2020, 20:27:17 #115 Son düzenlenme: 18 Mayıs 2020, 04:06:34 isyan
Fotograflar Samsun deplasmani yapan bir Crystal Palace taraftarina ait. Yükleme konusunda terredüt de kaldim ki kalite günümüz itibari ile hayli düsük ama yine de yüklüyeyim dedim

Stoper

Yüksel Yıldırım paylaşmış.
Odense maçı.