ZTK 5. Tur Rövanş Maçı | SAMSUNSPOR'umuz 1 - 1 Çaykur Rizespor

Başlatan ata55, 16 Aralık 2019, 14:18:44

« önceki - sonraki »

ata55

ZTK 5. Tur Rövanş Maçı | SAMSUNSPOR'umuz - Çaykur Rizespor
Yeni 19 Mayıs Stadı
17.12.2019 Salı
16.30
A Spor

Turu geçeceğimizi düşünüyorum. Geçelim de.

evolution55

mehmet yılmaz

İlk maça iki takım da rotasyonlu bir kadro ile çıkmıştı. 1-0 ya da 2-1 gibi tek farklı galibiyetlerde bile tur atlayacağımiz eşleşme bence biz taraftarlar için de beklentiyle karşılanıyor.

Maç öncesi her iki takım arasında, bulundukları ligden kaynaklı kadro farklılığı olsa bile ilginç bir durum var. Bizim için liginin ilk devresi bitti. Bu maçın hemen ardından tatil ve hazırlık kampı dönemi başlayacak. Çaykur Rize'de ise devam eden bir lig ve hafta sonu oynayacağı bir maç var. Üstelik Rize ekibi haftayı evinde mağlup kapattı.

Lig çok daha önemli ve rövanşa da yedek kadro ile çıkabilir. Nitekim yedek kadromuzla bile başa baş hatta daha iyi bir oyun sergileyebilmiştik ve bu maçta büyük ihtimalle as kadro sahada yer alacak. Bu nedenle bence tur atlama şansımız yüksek görünüyor.

_SoN_

Maç atmosferi ve ne kadar istediğimiz çok önemli, gerçekten istiyorsak, bu şekilde motive olduysak, yönetimden, topçuya, hocadan taraftara, o zaman turu geçebiliriz, aksine rize hangi oyuncularla çıkarsa çıksın eler bizi.

adige73

Alıntı yapılan: ata55 - 16 Aralık 2019, 14:18:44ZTK 5. Tur Rövanş - Samsunspor'umuz - Çaykur Rizespor
Yeni 19 Mayıs Stadı
17.12.2019 Perşembe
16.30
A Spor

Turu geçeceğimizi düşünüyorum. Geçelim de.
maç perşembe değil salı günü

5trawberry

Bizim lig bitti. Süper Lig devam ediyor. Ligde; içerde perişan olmuş Rize, Malatya deplasmanına gidecek. Tek amaçları orda bir puan dahi olsa puan almak. Dolayısıyla Rize'nin Türkiye Kupası gibi derdi yok. Muhtemelen rotasyonlu çıkacak. Biz tam kadro ile yeneriz ve turu atlarız diye düşünüyorum.

Sertenseli

En üst ligden bir takımı elemek moral olur,olmasına da yav arkadaş küçücük Rize bile Süper ligdeyken biz nerelerdeyiz böyle.Beyaz grup ne dir ya.

Stoper

Kazanacağız bu maçı.
Bazıları için son maç olacak.

Shane_Falco

İlk 11
55. FURKAN KÖSE
2. CANER ARICI
89. ERKAM REŞMEN
22. NURİ TERLİKSİZ
11. RAMAZAN ÇEVİK
35. FERHAT ÇULCUOĞLU
8. OĞUZ GÜRBULAK
14. İLYAS KUBİLAY YAVUZ
16. ONUR ERİŞ
77. ENES İSLAM İLKİN
19. AHMETHAN KÖSE
 Yedekler
40. AHMET ALTIN
44. NECMİCAN CEBECİ
5. ERCAN YAZICI
20. GÖKHAN ALSAN
7. GUIDO KOÇER
41. GÖKHAN MERAL
9. ATABEY ÇİÇEK
 Teknik Sorumlu
ERTUĞRUL SAĞLAM

muzaffer4

Hocanın transfer döneminden önce son kez görmek istediği isimlere şans verdiğini düşünüyorum

Sadece Samsunspor

_SoN_

Demekki neymiş? Kupayı sadece biz önemsiyormuşuz, sadece biz düşünüyormuşuz. Bu maç hocaiçin son deneme yanılma maçıymış, kazanırsak asıldık, kazanamazsak bu kadar diyeceğiz.

kavak_55

Hoca bazılarına son bir kez daha şans vereyim der gibi bir kadroyla çıkacak hakkımız hayırlısı inşallah kazanırız.

emrealtinsk

Bu onur erişin kumaşı iyi gerçekten sürekli oynayıp açılırsa çok çok iyi duruma gelir

_SoN_

Üzerinde durulması ve şans verilmesi gereken ilk isim bence enes islam .