Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

GökhanÇağlar

facebook ta şirinlerin sitesinden okudum.galip öztürk ün çabasıyla sona gelinmiş.

Uğur Yıldız

>l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< inş gerçekleşir

SAMSUNLU ORUMA 55

söylediğim bu söylenti yavaş yavaş doğru olduğu ortaya çıkıyor hadi hayırlısı

YaSeF55

usare

Ben niye okuyamadım ya. ulan ntvspor biz okumadan sildin mi yazıyı. Gerçekleşirse süper olur.

55.hakan

berusa55

berusa55

Alıntı yapılan: YaSeF55 - 26 Aralık 2010, 15:02:12
bu haberi bugun arena gazetesinde de okudum

Samsunspor'un bombası MEHMET BATDAL
Samsunsporlu yöneticilerin 'Bomba bir transfer yapacağız' dedikleri kişi Mehmet Batdal çıktı. Battal'ın transfer maliyetini ise Galip Öztürk karşılayacak

TRANSFER HAREKATI
İkinci yarıya güçlü bir kadroyla girmek isteyen Samsunspor, transferde önemli adımlar atmaya devam ediyor. Dilaver Güçlü'yü renklerine bağlayan Kırmızı-Beyazlılar, elini çabuk tutarak yeni bombaları da patlamak istiyor. Samsunsporlu yöneticilerin, 'Bomba transferimiz var' dedikleri futbolcunun da Galatasaray'da forma giyen Mehmet Batdal olduğu öğrenildi.

GALİP ÖZTÜRK ALACAK
Bu futbolcunun transferini Kırmızı-Beyazlı yöneticiler de doğruladı. Galatasaray'da forma şansı bulamayan golcü futbolcunun transfer maliyetini ise Metro Holding Yönetim Kurulu Başkanı Galip Öztürk karşılayacak. üper Lig, Bank Asya 1. Lig, TFF 2. Lig, Avrupa Şampiyonası, Türkiye Kupası ve özel maçlarda toplam 146 kez forma giydi. Battal 146 maçta ise 48 gol attı. Battal ayrıca daha önce 13 kez Ümit Milli Takım formasını giydi.

http://www.gazetearena.com/haberdetay.asp?Newsid=9786&menuid=53&altmenuid=0&enaltmenuid=0

Ayberk

Alıntı yapılan: Serpico55 - 26 Aralık 2010, 14:30:36
Ya nasıl bu kadar kesin konusabiliyorsunuz ?Gelmez , oynamaz . Parasını verirsen oynar kardesim. Superlige cıkacak en guclu adaysan gelirler. Futbol sektoru kadar belirsiz bir sektor var mı dunyada ?

Bahsettiğimiz adam da sanki Barça'dan geliyor. Geçen sene bu zamanlar oynadığı takım, şuan bizim içinde olduğumuz konumdan daha iyi durumda değildi ki. En azından arkamızda büyük bir şehir desteği var bu yıl, geçen yıl Buca'da olmayan ;)

Uğur Yıldız

Alıntı yapılan: DeLaGuarda - 26 Aralık 2010, 15:12:42
Bahsettiğimiz adam da sanki Barça'dan geliyor. Geçen sene bu zamanlar oynadığı takım, şuan bizim içinde olduğumuz konumdan daha iyi durumda değildi ki. En azından arkamızda büyük bir şehir desteği var bu yıl, geçen yıl Buca'da olmayan ;)

ama bu mehmet batdalın kötü transfer olduğu anlamına gelmiyo bence aradığımız adam olma potansiyeli çok yüksek

GökhanÇağlar

işin içinde galip öztürk varsa gelir.zaten gs de oynama şansı yok,gelecegi takımda süper ligin en güçlü adayı...

Ayberk

Alıntı yapılan: ugur_yildiz - 26 Aralık 2010, 15:14:31
ama bu mehmet batdalın kötü transfer olduğu anlamına gelmiyo bence aradığımız adam olma potansiyeli çok yüksek

Zaten ben gelmez denilmesine istinaden yazdım bunu. Yoksa kumaşı sağlam  futbolcu

samsunspor.co.nr

burcu esmersoy'un programı var ama altyazı da okuyamadım bu haberi.

hakkaten dogru mu acaba haber ? çok merak ettim.

samsunspor.co.nr

dingilbahçe başkanı aziz yıldırım'ın söylediklerini yazıyor,her cümlesini yazmışlar mübarek.
şimdi de nba haberleri hadi bakalım,belki de başlardadır,bekleyelim biraz.

Ayberk

Valla ben de izliyordum o programı az önce. Alt yazılara dikkatlice bakmadım gerçi ama, "Samsunspor" yazsa dikkatimi çekerdi :D