Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

Ollivanders

5trawberry

36 yaşındaki Cenk geliyorsa, 32 yaşındaki Nonda da gelir.

AntZ

Alıntı yapılan: 5trawberry - 26 Aralık 2010, 18:09:06
Arkadaşlar kimine göre komik gelebilir ama, madem yıldız oyuncu için maddiyat ayrılmıs durumda.
Ben Nonda diyorum.
Galatasaraydan aldığı paranın çok olmadıgını biliyorum.
Bildiğim kadarıyla bonservisi şuanda elinde ya da kıytırık bi afrika takımında olması lazım.
Şartlar zorlanırsa gelir.
Kral olur ve Süper Lige döneriz.

Yaşını 10 yaş küçültebilirsen olur, 23 yaş sınırı var kardeşim, adam 33 yaşında

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: 5trawberry - 26 Aralık 2010, 18:09:06
Arkadaşlar kimine göre komik gelebilir ama, madem yıldız oyuncu için maddiyat ayrılmıs durumda.
Ben Nonda diyorum.
Galatasaraydan aldığı paranın çok olmadıgını biliyorum.
Bildiğim kadarıyla bonservisi şuanda elinde ya da kıytırık bi afrika takımında olması lazım.
Şartlar zorlanırsa gelir.
Kral olur ve Süper Lige döneriz.
yabancılar ıcın 23 yaş sınırı var kardesım  ;)

5trawberry

hmm yaş olayı varsa bilemicem ama.
Nonda gerçekten ilaç olurdu.  :)

ahmetsefa55

Herkez gelmek istiyor
[ 26.12.2010 ]

Samsunspor Basın Sözcüsü Haluk Tan, menajerler vasıtasıyla birçok futbolcunun takıma transfer olmak istediğini belirterek, "Transferde ince eleyip, sık dokuyoruz. Amacımız önümüzdeki sezon da takımımızda oynayabilecek iyi futbolcular transfer etmek" dedi.
Kırmızı- Beyazlılardın şuandaki tek gündemi transfer. Manisaspor'dan alınan Dilaver Güçlü ile başlayan transfer harekatında, yönetim hem Teknik Direktör Hüseyin Kalpar'ın hem de menajerlerin önerdiği oyuncular üzerinde gerekli bölgeler üzerine transfer yapmak için gece gündüz çalışıyor. Yönetim, transferleri 4 Ocak'ta başlayacak kampın başına olmasa bile, ilk haftasının sonuna kadar takıma katmak için büyük bir seferberlik başlattı.

MADDİ SIKINTIMIZ YOK
Transferdeki son gelişmeler hakkında bilgi veren Samsunspor Basın Sözcüsü Haluk Tan, "Forvet, orta saha ve defansa aşağı yukarı 4-5 transfer yapmak istiyoruz. Bunun için geniş kapsamlı bir çalışmamız var. Yılbaşından sonra transferlerin daha büyük bir netlik kazanacağına inanıyorum. Geçen yıllarla orantılasak, şuanda takıma gelmek isteyen çok oyuncu var. Çünkü artık Samsunspor tıkır tıkır oyuncusuna parasını ödeyen bir kulüp" diye konuştu.

NOKTA FUTBOLCULAR
Haluk Tan, "Transferde ince eleyip sık dokuyoruz. Bu saatten sonra 15 oyuncu alıp beğenmediklerimizi geri yollamak gibi bir lüksümüz yok. Onun için nokta transferler üzerinde duruyoruz. Takıma katıldığında bizim gücümüzü arttırabilecek oyuncular istiyoruz. Transfer yaparken de ilk amacımız bu sezonu kurtarmak değil, önümüzdeki yılında kemik takımını oluşturmak. Yapılacak transferlerin ardından da takımımızın daha iyi olacağına inanıyorum" dedi.

HEPSİ HAZIR OYUNCULAR
Gelecek oyuncuları 4 Ocak'ta Antalya'da başlayacak kampa yetiştirmek istediklerini belirten Tan, "Transfer edeceğimiz oyuncular zaten takımlarında oynayan futbolcular. Bunun için onların fizik, kondisyonları da iyi olacaktır. Oyuncuları Antalya'daki kampın başına yetiştirmek istiyoruz ancak futbolcular kampın başına yetişmeseler bile, kampın ilk haftasının sonunda takıma katılacaklardır. Samsunspor'u ve camiamızı güzel günler bekliyor" diye konuştu.
kaynak:habergazetesi

Burak

Az önce Atilla Cebeci'yle ufak bir konuştum çokta farklı bir haber yok sadece en azından benim bilmediğim ayrıntılar var.  Mehmet Batdal veya Gökhan Güleç'ten birini ikna edin ben alacağım demiş Galip Öztürk.  Ama yeni bir isim daha var Eski gese ve şimdiki Ankaragücü ' lü Uğur Uçar 'la temas halindelermiş sanırım . 

SAMSUNLU ORUMA 55

ahmetsefa55

mehmet battal ve erman kılıç ile anlaşma saglanmıştır mehmet battal tüm transfer ücreti galip öztürk tarafından karşılanmaktadır alemin kralı SAMSUNSPORUMUZA hayırlı olsun

boyle bı yorum yapıldı ama facebook samsunspor sayfasına  :o kaynak belırtmedı yorumu yapan

sımdı bıse yazdı : isa turan hocanın cok samimi bir dostundan kesin sonucdur..

55.hakan

Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 26 Aralık 2010, 19:50:58
mehmet battal ve erman kılıç ile anlaşma saglanmıştır mehmet battal tüm transfer ücreti galip öztürk tarafından karşılanmaktadır alemin kralı SAMSUNSPORUMUZA hayırlı olsun

boyle bı yorum yapıldı ama facebook samsunspor sayfasına  :o kaynak belırtmedı yorumu yapan

Evet ben de gördüm umarım doğru çıkar.

Shane_Falco

Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 26 Aralık 2010, 19:50:58

boyle bı yorum yapıldı ama facebook samsunspor sayfasına  :o kaynak belırtmedı yorumu yapan

Yalnız haberi veren arkadaşın profil resmide tuhaftır galatasarayın ''haydi hep beraber tarih yazmaya'' sloganını yazılı oldugu kocaman bir bilbord'un önünde çektirmiş ne iş çözemedim yani

davidsavage

Alıntı yapılan: Shane_Falco - 26 Aralık 2010, 20:08:20
Yalnız haberi veren arkadaşın profil resmide tuhaftır galatasarayın ''haydi hep beraber tarih yazmaya'' sloganını yazılı oldugu kocaman bir bilbord'un önünde çektirmiş ne iş çözemedim yani

İki taraflı oynuyordur belkide ajan mı ki   :D ;D

LisandroLopez

Rize maçında Rize'nin bi stoperi vardı Kemal'in yanına Kemal gibi bi oyuncu diyorsak kesinlikle odur bizim yönetim akıl edebilse de alsa onu keşke tam Kemal gibi bi oyuncu..

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: LisandroLopez - 26 Aralık 2010, 20:13:47
Rize maçında Rize'nin bi stoperi vardı Kemal'in yanına Kemal gibi bi oyuncu diyorsak kesinlikle odur bizim yönetim akıl edebilse de alsa onu keşke tam Kemal gibi bi oyuncu..
ercan ünaldan bahsedıyosun sanırım.

vanlioglu

ercan ünal bir dönem bizde de forma giymişti ama ozamanlar iyi değildi. zaten bizden giden şaha kalkıyor.