Fantezi Futbol

Başlatan **KaR6**, 10 Haziran 2010, 15:31:47

« önceki - sonraki »

**KaR6**

arkadaşlar, bir çoğumuz fantezi futbol oynamışızdır daha önce.. dünya kupası için de ntvspor bu oyunu hizmete sunmuş.. oyunun bir özelliği de kendi liginizi oluşturabilmeniz.. takımınızı kurduktan sonra özel olarak bir lige katılabiliyorsunuz.. ben de Samsunspor.biz adlı ligi oluşturdum ki hep birlikte dünya kupasını daha eğlenceli hale getirelim :)

http://ff.ntvspor.net/app/start.jsp

bu linkten kayıt olduktan sonra lige katıl butonundan samsunspor.biz i seçip, şifreyi de samsunspor olarak girerseniz, lige dahil olmuş olursunuz.. ilgilenenleri bekliyorum, ben takımı kurdum, hazır bir şekilde bekliyorum :)

sorusu olanlar veya yardıma ihtiyacı olanlar buradan veya özelden yöneltebilir, herkese bol şans.. :)

erkutdem55

2 sene önce oynamıştım,akşam ben de kayıt olurum.

**KaR6**

tamam abi, bir sıkıntı olursa hallederiz :) 3 kişi olunca lig kurulmus oluyo, 2 olduk bile :)

YaşarDoğu

Akşama bende katılırım.Ben fantaziden çok anlamam ama :D

**KaR6**

topcudan anla yeter abi, gerisini bana bırak ;D

usare

Bende kayıt oldum. Takımı kuracağım şimdi.

KareAs55

YaşarDoğu

Alıntı yapılan: **KaR6** - 10 Haziran 2010, 15:40:28
topcudan anla yeter abi, gerisini bana bırak ;D

Manager oyunları ile benzerlik oldugunu düşünüyorum.Eğer öyleeyse iyi oynarım haa ;D

**KaR6**

herkes takımının adını samsunspor koyarsa işimiz zor olur,  nickle alakalı bir şey ekleseydin bari süleyman abi :) şimdiden 4 kişi olduk bile, hadi bakalım :)

**KaR6**

Alıntı yapılan: YaşarDoğu - 10 Haziran 2010, 15:46:22
Manager oyunları ile benzerlik oldugunu düşünüyorum.Eğer öyleeyse iyi oynarım haa ;D

dunya kupasında kimin parlayacagını iyi tahmin eden kazanır abi :)

Mustee13

geldim ben de SAMSUN FK...   ;)

Jnr.Serkan

ben takımımı yanlışlıkla rastgele kurdum.nasıl o aldığım adamları satcam tekrar almam gerek oyuncu :)

erkutdem55

Beyler ben de önce Samsunspor almıştım sonra değiştirdim,herkes buradaki nickini takım adı olarak yazarsa her anlamda kolaylık olur,birbirimizi tanımış oluruz,makara daha rahat yaparız.

Ben erkutdem55 united aldım mesela.

Mustee13

değiştim ben de tamam

**KaR6**

Alıntı yapılan: Tuareg55 - 10 Haziran 2010, 15:57:06
ben takımımı yanlışlıkla rastgele kurdum.nasıl o aldığım adamları satcam tekrar almam gerek oyuncu :)

transfer piyasası yazan yere tıkla kardeşim, sağ tarafta oyuncuların yanında X var, ona basınca satmış oluyosun, aynı yerden de adam alabilirsin..