Burhan Kadro Dışı

Başlatan **KaR6**, 21 Ekim 2009, 15:14:15

« önceki - sonraki »

AntZ

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 21 Ekim 2009, 16:25:40
Sercan'la Sefa'nın bu kaçıncı cezaları oldu? Bir gram akıllanmayan, zırcahil çocuklar ikisi de...

Büyük golcü Serkan Aykut'u izinsiz idmana gelmedi diye kadro dışı bırakanlar, Sercan'a 7.000 lira ceza mı verebiliyor sadece? Yazıklar olsun...

Ben bu takımda futbolcu olsam kışın karda kıyamette oynamam, parasıyla değil mi kardeşim, tarife de belli maç başı veririm 7000 lira güzel havalarda oynarım. Hem karda kışta kırmızı kart görüp 40-50 bin lira ceza ödeme olasılığım da var, ne gerek var yatarım evimde paşa paşa  >:(

**55

yönetimin yapdığı en hayırlı iş....ALKIŞ

cezayir55

bence kenanida kadro disi birakip kaptanligini almak lazim

cezayir55

kenan memur zihniyetinde bir oyucu  boyle insanlardan samsunspora yarar yok

Ollivanders

Alıntı yapılan: cezayir55 - 21 Ekim 2009, 18:45:21

Alıntı yapılan: cezayir55 - 21 Ekim 2009, 18:46:26
kenan memur zihniyetinde bir oyucu  boyle insanlardan samsunspora yarar yok

ustad hepsini bir msj da yazsan daha guzel olmaz mı  ;)

celebi

bence iyi olmuş ama sercan ve sefaya olna ceza az kalmış >:( >:(

fanatik

Alıntı yapılan: cezayir55 - 21 Ekim 2009, 18:45:21

Arkadaşım senin Kenan la ne sıkıntın şu anda oynayan hangi futbolcu Kenan kadar katkı yaptı takıma nedir sende ki bu Kenan düşmanlığı yalakalık yapmadı diyemi adam gibi top oynadığı için ayağa kafa soktuğu için  derdin ne senin söylede bilelim

jean

alacagi parayla alakali olabilir federasyona basvurdu diye

SSBiz Gençlik

Düzeni bozan 6 harfli ile 4 harfliye bu kadar az ceza veriliyorsa kaptanlığımı bırakıyorum diye duydum...

nomak55

Alıntı yapılan: %100 samsunspor - 21 Ekim 2009, 16:22:50
Burhan'ın buna benzer daha öncede hataları vardı takıma ne verdiği tartışılır birisi artıkl bu saa'ten sonra Samsunspor'un Burhan defterini tamamen kapatması gerek aynı şekilde bana kalırsa Kenan'da dahil olmak üzere Sercan, Sefa, Volkan bunlarında gönderilmesinden yanayım.

Kenan ve Volkan için kızan arkadaşlar olabilir ama benim futbol görüşümde ikisininde Samsunspor'da yeri yok. Kenan bunca yıllık emeği karşılığında belki kalabilir ama maçlara 11'de başlamamak şartı ile oda.........

sevgili kardeşim sana sonuna kadar katılıyorum yenildiğimiz çoğu maçlara bakalım kenan anlamsız hatalar yapıyor.Volkan da kendini ronaldinho zannediyor.Bu kadar şahsi oynayan bi adam olamaz.
son giresun maçında ilk yediğimiz golde can kafaya çımış yanında giresunlu oyuncu yok bi baktım kenan bizim adamla birlikte kafaya çıktı can ı bozdu gol yedik ikinci golde de şamdel yapılan topun yere inmesni bekledi araya adam girdi vurdu gol oldu volkan a da bi kaç lafım var o bu kfayla topçu değil top toplayıcı olur yetenekli olabilir ama bu kadar şahsi oynanmaz

Ollivanders

bizim takımda sahis oynayan coookkk futbolcu var. Temizlenmedikten sonra biz boyle daha cok msj atarız.Temizleyecek olanda suan koltukta oturan basiretsiz yonetim.

ugrass

Alıntı yapılan: fanatik - 23 Ekim 2009, 17:38:06
Arkadaşım senin Kenan la ne sıkıntın şu anda oynayan hangi futbolcu Kenan kadar katkı yaptı takıma nedir sende ki bu Kenan düşmanlığı yalakalık yapmadı diyemi adam gibi top oynadığı için ayağa kafa soktuğu için  derdin ne senin söylede bilelim

cezayir55

madem tekmeye  kafa sokuyor niye onun hatalarindan gol yedik

Ben Ofosu

Burhan'ı affetmeleri lazım yoksa bu takım gol atamaz. Hakan 2 gol attı, işin soytarılığında ; Chelidze'yi zaten sevmiyorlarmış takım içinde adama pas atmıyorlar. tek çaremiz Burhan'ı takıma geri almak.

55JNR55

Alıntı yapılan: Nuri Asan - 21 Ekim 2009, 15:38:31
turguta ceza yokmu?
bu adamın kaç kilo hayası var?

o kadar hayası var ki her deplasman dönüşünde tonaj'dan dolayı ceza yiyor turgut... şehir girişinde tonaj vurulmuş kamyonları durduran görevliler turgut'a ceza kesiyolar herhalde...