Samsunspor.biz roportajlar ve portreler bölümü sizin sorularınız

Başlatan **KaR6**, 14 Haziran 2009, 14:37:34

« önceki - sonraki »

Sioux

Tanju abime samsunsporda oynarken unutamadığı gollerini sorar mısın, gerçi çok fazladır ama.

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

ben bir soru sormuştum ama daha güzel bir soru geldi aklıma.tanju ya sorarmısın,bu zamana kadar bir çok başkan gelip geçti.kendi gözüyle,acaba samsunspor adını hangi başkan daha iyi taşıdı.maddi bağlamda sormuyorum manevi bağlamda soruyorum bu soruyo?kar bu soruya bir torpil geç kardeş

**KaR6**

şansıma Tanju Colak birkaç günlüğüne de olsa Samsuna geldi.. Bugun fırsatını bulabilirsem daha dogrusu zaman ayırabilirse yüz yüze yapmak istiyorum ropörtajı.. hemen hemen butun sorularınızı aldım, bana yer kalmadı diyebilirim :) 

umarım bugun yapabiliriz de bi an evvel eklerim siteye..

**KaR6**

dun babamın ameliyat işi çıkınca tanju colak ile gorusmelerim askıya alındı.. kendisi de sabah ucagıyla istanbula dönunce internet roportajına dönduk mecburen, soruları yolluyorum şimdi kendisine, cevaplar gelir gelmez yayınlayacagım inşallah..

ayrıca bir daha ki roportajın Ercan Kologlu ile olması kesinleşti, diğerinin de Erol Dinler ile olması %80 ihtimal..

Kar6 haber ajansı, Mustafa Kar, Samsun..

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Alıntı yapılan: **KaR6** - 20 Haziran 2009, 13:05:57
dun babamın ameliyat işi çıkınca tanju colak ile gorusmelerim askıya alındı.. kendisi de sabah ucagıyla istanbula dönunce internet roportajına dönduk mecburen, soruları yolluyorum şimdi kendisine, cevaplar gelir gelmez yayınlayacagım inşallah..

ayrıca bir daha ki roportajın Ercan Kologlu ile olması kesinleşti, diğerinin de Erol Dinler ile olması %80 ihtimal..

Kar6 haber ajansı, Mustafa Kar, Samsun..
geçmiş olsun abimize.ALLAH acil sifalar versin.ha yüzyüze ha netten farketmez kardeş.sonuçta sorularımıza yanıt arıyorsun.senin emeğin yeter kardeşim

eLLis

Kendisi ben trabzonluyum demiş bunun izahı nedir sorabilirsen sevinirim.

**KaR6**

Soruların kime oldugunu da yazarsak daha sağlıklı sonuc alabiliriz. Malum bir çok isim var roportaj yapılacak, tesekkurler..

YaşarDoğu

**KaR6**

Allah razı olsun abicim, diş dolgusu diye gittik, diş ameliyatı oldu, Allahtan iyi şimdi, önemli bir şey yok ama dikişiler duruyo işte..

neyse, soruları alalım soruları :)

eLLis

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Acaba samsunspor ile ts arasındaki rekabet ve soğukluk futboldanmı yoksa kentimizde trabzon ve diğer karadeniz illerinden göç edenlerin çoğunun hala ts sempatizanlığındanmı kaynaklanıyor?BU SORUM TÜM RÖPORTAJ YAPACAĞIN KİŞİLERE.

özkan

Sempatik Bengülü

ali ihsan

Ercan Kaptan'a ;

-Samsunspor'daki ilk yıllarında takım içerisinde örnek aldığı isimler var mıydı ?
-Çalıştığı en iyi hoca kimdi ?
-Taraftar hakkındaki düşünceleri nelerdir ?

Clint_Eastwood

Tanju'ya;

- Cezaevinde kendisini ziyarete gelen Gigi Multescu ve İsmail Uyanık, cezası bitince futbola dönüp Samsunspor'da oynamasını istediklerini söylemişlerdi... Bu neden gerçekleşmedi?

Ercan Kaptana;

-93-94'deki Samsunspor-trabzonspor maçında Ergül Yücedağ'ı kolundan tutup götürürken aralarında nasıl bir diyalog geçti, o günü anlatabilir mi?

-Efsane oyuncu Daniel Timofte hakkında düşünceleri nelerdir? Halen görüşüyor mu?

Teşekkürler...