Ercüment Coşkundere Git Artık!

Başlatan ali ihsan, 10 Mayıs 2009, 17:40:34

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

Beyler bişe dicem ama kızmayın herkes bi konuda aynı fikirde olmayabilir bu bir demokrasidir zaten her neyse:

biz değilmiydik antremana gidip ercüment hoca kalsın diyen, kendisi samsunlu diye kalsın dedik, bizi sadece samsunlular yönetsin demedik mi, ama şimdi ... ol git gibi şeyler diyorsunuz, bi konuda bu kadar taraf değiştirilmezki, tamam hocanın hataları olabilir ama ilk defa antrenörlük yapıyor ve ben para aldığınıda sanmıyorum, şunu söylüyeyim kendisi öz ve öz samsunsporlu, ama futbolcuları kontrol edemiyor, onunda yapacağı bişe yok, futbolcular laf dinlemiyorlarsa o ne yapsın, he disiplini sağlasın diyeceksiniz bu sefer ama, hangi futbolcuya söz geçircen hepsi artist, biri antremanı terk eder, çiflikte, atakumda gezer, bazıları makasla takımın abisini yaralmaya çalışır ne çabuk unuttunuz ! o ş erefsiz, büyük kaptan kenana makasla saldırcağına gidip sercana yapsaydı !

ali ihsan

Alıntı yapılan: SADECE SAMSUNSPOR - 11 Mayıs 2009, 21:34:31
Beyler bişe dicem ama kızmayın herkes bi konuda aynı fikirde olmayabilir bu bir demokrasidir zaten her neyse:

biz değilmiydik antremana gidip ercüment hoca kalsın diyen, kendisi samsunlu diye kalsın dedik, bizi sadece samsunlular yönetsin demedik mi, ama şimdi ... ol git gibi şeyler diyorsunuz, bi konuda bu kadar taraf değiştirilmezki, tamam hocanın hataları olabilir ama ilk defa antrenörlük yapıyor ve ben para aldığınıda sanmıyorum, şunu söylüyeyim kendisi öz ve öz samsunsporlu, ama futbolcuları kontrol edemiyor, onunda yapacağı bişe yok, futbolcular laf dinlemiyorlarsa o ne yapsın, he disiplini sağlasın diyeceksiniz bu sefer ama, hangi futbolcuya söz geçircen hepsi artist, biri antremanı terk eder, çiflikte, atakumda gezer, bazıları makasla takımın abisini yaralmaya çalışır ne çabuk unuttunuz ! o ş erefsiz, büyük kaptan kenana makasla saldırcağına gidip sercana yapsaydı !

Ercüment Coşkundere'nin kişiliğine veya Samsunspor'luluğuna laf söylemiyoruz.Takımın oynadığı oyun ve puan tablosu ortada.Ayrıca disiplinsizlik had safhada.Aşı tutmamıştır.Bu nedenle yollar medeni bir şekilde ayrılmalıdır.Tek suçlu Ercüment Coşkundere'de değildir,belli oyuncular ve yöneticilerde bu faturadan üzerlerine düşen payı ödemelidir.

Yönetim acilen kongre kararı almalıdır.

ali ihsan

Alıntı yapılan: Ant55 - 10 Mayıs 2009, 17:46:04
Yapma Ali İhsan hocam, o puan tablosunun gereği intihardır, bırak kıymasın kendine istifa etsin yeter  >:(

Doğru söze ne denir kardeşim  :D

Ertuğrul Sağlam

Arkadaşlar benim bazılarınızdan farklı bir görüşü savunmamın sebebi Ercüment hocanın kalmasını istediğimden değil

ben defol s..ol git tarzı konuşmalara karşıyım nedenide Samsunspor hocası olmasından ziyade Samsunspor taraftarı olmasıdır

55erhan55

kesinlikle hoca hakareti hak etmiyo fakat bu takımında ağırlığını kaldıramıyor onun için tek yol İSTİFA etmesidir.

Nuri Asan

sorun ercümentten önce hakkı tomaçta.bir ara neredeyse ilk 6 ya kalıyorduk o zamanda takımın başında ercü vardı.tomaç geldikten sonra takım kaybetmeye başladı.önce şu tomaçtan bi kurtulalım.takımdaki asıl papaz hakkı tomaçtır.

kýrmýzýbeyaz55

20 sene önce Hakkı TOMAÇ istifa diye bağırdığımı dün gibi hatırlıyorum..
Arkadaşlar Hakkı TOMAÇ için Samsunpor, saplantılı bir tutkudur, bir dost gibi, evlat gibi, baba gibidir onun için SAMSUNSPOR.. hayatının bir parçası olmuştur..Samsunsporsuz iki yıl onun için ölümdür..Bu nedenle sürekli yönetimlerdedir, zevkle takip eder her türlü gelişmeyi..Artık ayağından mıdır bilinmez hep kötü günlerde sahne almıştır..Bu yüzden Samsunsporluların hafızasında pek sevimli hatırlanmaz Hakkı TOMAÇ..

kýrmýzýbeyaz55

atsan atılmıyor satsan satılmıyor derler ya..

pitbul055

küçük düşünen hoca ercüment.samsunsporda işin olamaz sen git gaziyi falan çalıştır.senin kapasiten gaziye yeter.İSTİFA

red_white

hakkı tomaç istifa et Samsunspor ağırlığın kaldırabilicek bir teknik adam lazım

sedatbuyuk

bugün size gelseler takımın başına geç sahaya çıkar deseler hiçbir uzmanlığınız olmadığı halde gurur duyar elinizden geleni yaparsınız. ama sonuç bu tablodan farklı olmaz.

adama yapabileceğinden çok daha zor bir görev vermişler. kapasitesi belki paf takım için yeterlidir ama samsunspor için yetersiz.

burda suç onda değil onu o göreve getirende, getirilirken alkışlayanlarda ve onu o görevde tutanlardadır.

şu klasik taraftar konuşmalarını kenara bıraksak da yapıcı eleştirilerde bulunsak. bir maçta helal olsun çekip bir sonraki maçta küfürler eden basit zihniyetlerden olmak bize yakışmaz.

SuperNaturaL

neden bu kadar yükleniyorsunuz bu adama anlamıyorum ins onumuzdeki senede kalır

YaşarDoğu

Alıntı yapılan: SuperNaturaL - 14 Mayıs 2009, 16:05:01

sebep?

Ollivanders

biz kimsenın ustune yalandan yere zevk olsun diye gitmiyoruz. Gorduklerimizi soyluyoruz.

ali ihsan

Samsunspor'lu olsan sebebini bilirdin ?