Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

millwall

Altay'ımıza büyük fayda sağlayacakları kesin.hayırlı olsun.
sırada gençlerbirliğinden feridun ve dardanelden ökkeş can var.

SSKLA

03 Temmuz 2011, 21:21:56 #19861 Son düzenlenme: 03 Temmuz 2011, 21:25:35 Berkay Yelken
Pes 2011 de adam akıllı bir  spor_toto yaması yapıyorum fakat bana 2k ligi forma ggs idlerini verebilecek olan var mı? :oyun: Tabi anlayan varsa Pes yama işinden :D Ya da Kitserver mapsli halde formaları verebilecek olan var mı?

AntZ

Alıntı yapılan: Berkay Yelken - 03 Temmuz 2011, 21:21:56
2k ligi forma ggs idlerini...

Dilinden bile anlamıyorum bu PES in ,olsa dükkan senin  :deli:

cembaba

Murat Abi Forumda sol köşedeki logomuz gitmiş... Bir parmağın olabilir mi :)

kamuri

ya hazır şu staddta çalışmalar yapılıyoken şu tribünlerdeki saçma direkleri kaldırsalarya iyi olmaz mı madem tel örgüler kalkıyo tribündeki koca direklerde kalksın

kalptenþimþek

çatıyı yeniden yapmaları gerekir ozaman

salihcakir

Alıntı yapılan: kamuri - 04 Temmuz 2011, 00:23:59
ya hazır şu staddta çalışmalar yapılıyoken şu tribünlerdeki saçma direkleri kaldırsalarya iyi olmaz mı madem tel örgüler kalkıyo tribündeki koca direklerde kalksın

:) :)  ;D ;D :D :D
hocam kusura bakma ne olur.ç inşaat mühendisi olduğum için çok hoşuma gitti yorumun.. o yüzden beğeniyorum...

AntZ

Alıntı yapılan: CemBaba - 03 Temmuz 2011, 22:22:34
Murat Abi Forumda sol köşedeki logomuz gitmiş... Bir parmağın olabilir mi :)

Ben almadım  :D

ahmetsefa55

Samsun' da yapılan 1. etap kampından sonra Bolu' da yapılacak kamp için Samsunspor bugün saat 08.15 'de karayolu ile Bolu' ya hareket etti.

Yeni sezon hazırlıklarını 4-11 Temmuz tarihleri arasında Bolu Koru Otel tesislerinde sürdürecek olan Samsunspor,  bu akşam saat 18.00' de ilk idmanını yapacak.

Kırmızı-Beyazlı ekibin Bolu kampına 22 futbolcumuz katıldı.

Takımın kafile başkanlığını Sportif adirektör İsa turan yapıyor. Takımı uğurlamak için Altyapıdan sorumlu Cevat Öncü' den başka yöneticinin bulunmaması dikkat çekti.

http://www.samsunsporluyuz.net/haber_detay.asp?haberID=2221

kamuri

çatıyı yeniden yapmaları gerekir ozaman

bizim türkiyede herşey böyle zaten yap boz  :( bide şu stada çevre düzenlemesini yapsaya yusuf ziya amcam :) maratonun arka tarafına asfalt felan atsaya gene yağmurda çamurda insan gibi gidip maçımızı izlesek çok mu şey istiyorum ya maratondaki direkler kalksın stadın çevre düzenlemesi yapılsın bu çok zor olmasa gerek

kamuri

şu anda u17 dünya şampiyonası oynanıyor hatırlarsanız geleceğin bi çok yıldızı bu turnuvalardan çıkıyor nuri aguero şimdilik aklıma gelenler acaba bizim yönetimimizden bu turnuvayı takip edenler varmııdır hadi bu seneden geçtim seneye bu yıldız adaylarını izleyip transfer ederiz gibi bi düşünceleri var mı acaba

samsunum

04 Temmuz 2011, 13:35:15 #19871 Son düzenlenme: 04 Temmuz 2011, 13:42:04 mahmut 55
suat kılıç başkanvekilliğinden çıkarılmış.bakanlık  verilecekmiş büyük ihtimal  :-\

AKP'de İki Yeni Bakan Belli Gibi
AK Parti yeni dönemin grup başkanvekillerini açıkladı. Geçen dönemden üç isim yine aynı göreve getirilirken, bu durumda iki ismin bakan olması da kaçınılmaz oldu..
04 Temmuz 2011 Pazartesi 12:4812141618
AK Parti'nin yeni grup başkanvekilleri açıklandı. Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, Giresun Milletvekili Nurettin Canikli, İstanbul Milletvekili Ayşenur Bahçekapılı, Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal ve Kayseri Milletvekili Mustafa Elitaş yeni dönemin grup başkanvekilleri oldu.

Canikli, Bahçekapılı ve Elitaş yeniden grup başkanvekili olurken, Samsun Milletvekili Suat Kılıç ve Yozgat Milletvekili Bekir Bozdağ'un grup başkanvekili olmaması bakan olma olasılıklarını da güçlendirdi.

Başbakan Erdoğan'ın TBMM Başkanlık seçiminden sonra açıklayacağı yeni kabineye ilişkin kulislerde Bekir Bozdağ'ın Adalet Bakanı, Suat Kılıç'ın ise Gençlik ve Spor Bakanı olacağı konuşuluyor.

haberalsak.com

samsunspor.co.nr

Suat Kılıç'a hayırlı olsun,allah utandırmasın. >l<
Insallah bulunacağı(olursa tabii) konumda faydalı işlere imza atar.

yirmiuc

berusa55

Suat Kılıç gençlik ve spor bakanı olursa stad %100 demek gibi bir şey. Hadi hayırlısı...