Celil Sağır açık çağrımıza cevap verdi ve sitemize yazdı ( Sf.1 )

Başlatan yönetici, 26 Eylül 2008, 17:01:42

« önceki - sonraki »

cem 55

celil abi futbolculuguna lafımız yok sen su an bile süper ligde rahatlıkla oynayabilecek  istedigin macı oynadıgın takıma kazandıracak kalitede bi oyuncusun yazında haklı oldugun bircok nokta var biz samsunspor taraftarı olarak hiçbir zaman birlik beraberlik gösteremedik bi takımın taraftarı en büyük gücüdür takımın sahibidir ama biz bu yaptırım gücünü hiç kullanamadık büyük baskanın gidişinden sonrada iyice sahipsiz kaldık ve su an buralarda sürünüyoruz benim sana kırıldıgım nokta tamam profosyonelsin bu işten ekmek yiyiyosun ama hep bi para konusu geçince ortaya senin adın çıkıyo süper ligden düstügümüz malatya macından sonra kanal s ekranlarına aglarkenki halin yansıdı biz orda normal bi maç oynamadık sanki savasa gelmişlerdi ve kaybettik dedin bizde ordaydık ve bu malatyaya kin kustuk çünkü çirkeflik yaptılar ama sen basınada yansıdı süper ligden bursa antalya gibi takımlar seni isterken taraftarın neftet ettigi takıma imza attın üç kurus az paraya su süper ligdeki takımlardan birine gitseydinde attıgın her golden sonra işte imparatorumuz samsunlu allahına kurban deseydik olmazmıydı be abi  sonra geçen sene geri döndün o bizim imparatorumuz olsun hatasını anlayıp geri dönmüstür dedik ama geçen seneki hüseyin basgöl olayları takımın en kritik maçları öncesi orduda görülen kırmızı kart ve 3 maç oynamaman  otobüste çekilen görüntüler filan ne bileyim insan etkileniyo genede sen bizim imparatorumuzsun ne kadar kızsakta seni seviyoruz abi kalbimiz her zaman basarılı olmanı istiyo

Sercan

Celil abi bu taraftar bir abinin kardeşe kızması gibi kızdı sana sevmediğimizden değil bunu sende çok iyi biliyosun.Artık bu seneden geçti ama seneye samsunspor forması seni bekliyor bilesin...

Sadece Samsunspor

teşekkürler celil cevapsız bırakmadığın için ama sakın cevap yazıp gitme her zaman bekleriz, imparator celil imparator

edmontdante

Alıntı yapılan: celilsağır - 26 Eylül 2008, 22:30:13
şimdi sorarım samsunspor.biz yöneticileri ve samsunspor taraftarları:hatalarım olmuştur.ama inanın şu mübarek kadir gecesinde yazıyorum bu yazıyı.yemin ederim samsunspor hala benim canım,kanımher şeyim.....................her zaman sizi unutmayacak samsunsporun YALNIZ FUTBOLCUSU  celil sağır..hakkınızı helal   edinnnnnn.....

Bu bana yeter.İMPARATOR

hala kızı

Alıntışu mübarek kadir gecesinde yazıyorum bu yazıyı.yemin ederim samsunspor hala benim canım,kanımher şeyim.....................her zaman sizi unutmayacak samsunsporun YALNIZ FUTBOLCUSU  celil sağır..hakkınızı helal   edinnnnnn.....

Helal-i hoş olsun.

samsunew

ben sana öyle güvendim öyle sevdimki celil sağır sırf sana karşı duymuş olduğum o büyük sevgiden dolayı oğlumun adını celil koydum.yazını okurken tüylerim diken diken oldu şimdi artık yanlız olan birtek sen değilsin samsunsporumda yanlız ama sana inanıp sana güvenenlerin sayısı hiçde öyle senin düşündüğün kadar az değil taraftarın kini öfkesi samsunspor markasını buralarda süründürenlere aciz bilgisiz yönetimlere zeytinyağ gibi suyun yüzüne çıkıp bütün pisliği futbolculara sıçratmatya çalışan zavallı yönetimlere bu isyan hayat bu gerçek bu düşenin dostu olmuyor bizler senin samsunspor sevdanı dürüst kişiliğini ahlaklı futbol yaşantını asla unutmayacağız bu mübarek gecede rabbimden dilerimki samsunspor forması altında jübile yapar ve teknik sorumlu olarak hizmet edersin samsunsporuna ve samsunsporumuza hakkımız helal olsun allaha emanet ol ...

Meteor

nedıyım celıl abı elıne agzına saglık sen samsunsporun bır numarasısın haylada öle kalacaksın  bızı malatyaya gderek uzuyosun ama genede kalbımız sana kızmaya el vermıo...hakkımız helall olsun abii....sen bu taraftarını hıc bı zaman unutma yeter....

MeL_55

mehmet yılmaz

Celil ağabey, akşam üzeri aradı beni. Siteyi yıllardır takip ettiğini ve hakkında yazılan bazı şeylerin bilgi eksikliğinden ya da birilerinin yönlendirmesinden kaynaklandığını düşündüğünü söyledi. Bir faks çekmek istiyordu. Ben ise ona, eğer üye ismiyle buraya bizzat yazarsa çok daha iyi olacağını söyledim. Sağ olsun, takımının idmanından sonra yazmış.

Evet, son dönemde top peşinde koştuğu kadar para peşinde koşan Celil Sağır imajı oluştu kamuoyunda. Neticede bizim özellikle ona kızmamız, en çok onu ve Serkan'ı sevmemizdendir.

Kendisi de kabul ediyor zaten, her ortamda konuşyorum; kendimi tutamıyorum diye.

Peki, Celil Sağır hatalar yapmış mıdır?
Evet...

İyi de bir tek o mu hata yapmıştır?
Bu takımı küme düşüren başkan ve yöneticiler
Takıma sahip çıkmayan şehrin ileri gelenleri
Büyükşehir Belediye başkanı olan kişi
Belediyeden gelen paralrıa güvenip kazma kazma adamlara dünyanın parasını vaat eden yönetim ve onların çok güvendikleri teknik direktörleri
Yerel medya
ve biz, yani taraftarlar... Bir araya gelemeyen, kamuoyu oluşturamayan, nitelikli işler yapamayan biz taraftarlar...

Bizlerin hiç mi suçu yok?

Yalnız ben bu gelişmelerin hukuki boyutunun çok çetrefilli geçeceğini düşünüyorum. İnşallah bu kez yine yanlış kişilere güvenmemiştir Celil Sağır.

Son olarak benim için Celil Sağır ve Serkan Aykut eksik ve yanlışlarına rağmen birer Samsunspor efsanesidir. İkisinin de henüz 17-18 yaşlarındaki hallerinden beri tanıyoruz, izliyoruz...

Bir teraziye koyduğum vakit sevapları, yaşattıkları mutluluklar, sevinçler diğer kefeden çok daha baskındır.

Taraftarı ve siteyi önemsediği için de ayrıca teşekkür ederim.

kumkoylu ahmet

tesekkurler celil sagir
oncelikle hakkimiz varsa helal olsun.sonra celil sagir hakkinda ben sayfa baslattim acdim burda nekadarda dusmanin varmis ogrendim.Allahdan konusdunda simdi senin hakkinda yazilanlari gorsunler seni karalayanlari neredeler??

onca emek verdin sen samsunspora seni samsunsporsuz samsunsporuda sensiz dusenemiyorum.sen hak etmedin butun bunlari en iyisini sen hakettin.Ben hayatimda senin gibi gelmis gecmis bir futbolcu daha gormedim.tamam malatyaspor dusmanimiz sonsuza kadar ama sen bizim yani benim dusmanim degilsin senin basarili olmani emenni ederim sevgili kardesim.
basarilarin devamini en icden dileklerimle seni herzaman takip etcem istedigin takimda ol.
mubarek gecende kutlu olsun.

sevgiler saygilar
Ahmet SONKAYA
Hollanda

Kaya

son cümlesi için kendisinie teşekkür ediyoruz ve tabi ki hakkımız helal ediyoruz... olumsuz yazmak istemiyorum bu yazının üstüne ama çokta olumsuzluklar var ben yinede oda bizim gibi samsunspor lu olduğu için geçmişi silmemiz gerektiğini ve artık geleceğe bakmamız gerektiğini düşünüyorum inşallah ileride bir gün yollarımız tekrar kesişir SAMSUNSPOR'lu CELİL SAĞIR

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: kumkoylu ahmet - 27 Eylül 2008, 00:42:13
celil sagir hakkinda ben sayfa baslattim acdim burda nekadarda dusmanin varmis ogrendim.Allahdan konusdunda simdi senin hakkinda yazilanlari gorsunler seni karalayanlari neredeler??

Ahmet kardeşim, burada hiç kimse Celil'in düşmanı değil. Ona kızanlar, onu eleştirenler var ama emin ol Samsunspor'u tutan hiç kimse ona düşman olmaz, olamaz. Onun için böyle rövanşist ifadelere gerek yok. Bu başlık birilerine cevap hakkı doğsun diye açılmadı.

Bundan sonra lütfen herkes kendi görüşlerini yazsın, falanca şöyle demişti, filanca böyle demiştiye gerek yok. Kimin ne dediği duruyor zaten forumda.

pitbul055

benim için Celil Sağır ve Serkan Aykut çok kutsal.ama celil kardeşim her ne olursa olsun o malatyanın formasını giydiğini düşündükce deli oluyorum...sen hep bizim imparatorumuz lacaksın......

seckin55

celil abi seni ilerleyen zamanlarda yonetimde, ya da teknik ekipte gormek ıstıyoruz...ama futbolculugunu herzaman arıyacagız.inş nasıp olursa seneye yıne takmda gormek istiyoruz.çünkü sana doymadık doyamadık..tribünler yine serkan celil elele  diye bagrına basmak istiyo.inş seneye cenk' i de alır serkan abiyle beraber güzel bir 3' lü kurarsınız.biz bu tabloyu çok özledik.yeni takımında başarılar...kal sağlıcakla

kuzey55

40 yaşında bastonla top oynatırız celil,serkan ve cenk e...bizim şuan genc bi kadromuz var onları destekleyelim arkadaşlar...geleceğimiz onlar...murat,oktay,sefa,sercan,turgut,ismail,caner,hakan,veysel.....