13- Oğuzhan Azğar

Başlatan gozgoz yýlmaz, 10 Ağustos 2009, 23:14:15

« önceki - sonraki »

Burak

bu çucuktan bir cacık olmaz arkadaşlar çok net. Ben faceten mesaj attığımda çok büyük samsunsporluyum kimler istedi gitmedim demişti. Benim kuzenlerimle diğer taraftan kuzen ayrılacağım falan filan diyormuş hikaye bundan birşey olmaz

LisandroLopez

Kimler istedi gitmedim demesinden ne kadar cahil ve boş bir oyuncu olduğu anlaşılıyor..

AhmetDenizci

Oğuzhan Azgar'lı milliler galip

Kaptanlığını Samsunsporlu Oğuzhan Azgar'ın yaptığı U19 Milli Takımı, Eskişehir'de oynanan 2011-12 UEFA U19 Avrupa Şampiyonası 1. Eleme Turu 9. Grup'taki ilk maçında Lüksemburg'u 3-0 mağlup etti. Oğuzhan'lı milliler, yarın saat 15.00'te Gürcistan'la karşılaşacak. 

LisandroLopez

Azgar Oğuzhan facebook durum güncellemesi : Samsunspor Nuri Hasan tesisleri'de.. şaka mı bu  :-X

FaTiH_HaN

Ben artık çok normal karşılıyorum millet işemeye gitse @tuvalette diye durum güncelliyor  :)

berusa55

O değil Fatih'cim... Nuri Hasan kim!! Asan olmasın o!

FaTiH_HaN

Aa pardon ben yanlış anlamışım durumu, görmedim orasını  .:.:.
Bunu yanlışlıkla yazdıysa bilmem ama espiri yapmaya çalışıyosa çok büyük terbiyesizlik.

AhmetDenizci

binikalamadım

adam daha oynadığı kulübün adını bilmiyor Samsunspor A.Ş. yazmış ;D

metroculardan olmasın bu ???

Jnr.Serkan

25 Mart 2012, 18:36:46 #99 Son düzenlenme: 25 Mart 2012, 18:48:49 Jnr.Serkan
Bizdeki bu oyuncuların futbolcu olmadan ki havasını napıcaz ?

Sen 19 yaşındasın o nasıl bir yürek

burakbas

yazık. emek olmadan yönetimde adamın olunca böyle oluyor ışte. al canberk i , ılker i . . . kim oğuzhan !

atalanta8

bu altyapının havasında suyunda bir şey var galiba zıpçıklıya bak sen

##kdc##

Sene başından beri bekliyodu çocuk, geçen hafta kayseride samet hasan girceğine bu girseydi bence doğru diyo çocuk =)

ahmetsefa55

hemen adamı katledin zaten.
genç milli takımlarda kaptanlık yapıyo.
torpili sayesinde mi milli takımlara gidiyo ?
bu kadar sağlam torpili olan bi adam bizde de banko 11 oynardı diye düşünüyorum.
gelecek sene 11 de görmek istiyorum.

brigand

Yazdığı ileti gençliğine cahilliğine verilecek cinsten değil belki ama bu çocuk en azından birkaç maçta şansı hakediyordu.