13- Oğuzhan Azğar

Başlatan gozgoz yýlmaz, 10 Ağustos 2009, 23:14:15

« önceki - sonraki »

Desiqner

Harbiden hafif bi apaçi yanı var o ayrı yazdıklarından bellide.
Arkadaş samet bugünde girdi çocuk çok pas hatası yaptı , uğraştı , didindi dolandı birşeyler denedi.
Sonra lazar girdi oda sahada boş boş dolaştı top kaptırdı.
Genç Milli Takım kaptanımız var ve şans bulamıyor bende maçı izlerken arkadaşıma şimdide Oğuzhan girer herhalde dedim ama olmadı izlemek nasip olmadı bu çocuğu...

lucarelli

Oğuzhan en az iki yıldır hep 18'de. Ve takımı çalıştıran son üç hoca Kalpar, Petkoviç ve Bakkal  hiç forma vermiyor. Bence genç milli takımın kaptanı Hoca benle ... geçiyor demek yerine biraz kendinde hata arasa forma şansı bulabilir.

özkan

Bu milli takım işleri yücel uyar üzerinden geçiyor diye biliyorum ben bölgesel bazda samsun adına.Kaldı ki o işlerdede nasıl dalavereler döndürlüklerini herkez konuşuyor.

A milli takıma torpil yaptırılan ülkede alt milli takımlardamı torpil yapılmayacak..Bize gelirsen milli takımın garanti diyen sadri neye göre bu sözü veriyor acaba.

Kaldı ki,o kadar hoca geçti kimse şans vermedi.Demekki kayda değer bişey görmedilerde vermediler bu şansı.

brigand

Bu ülkede adamı olan bu işten para yer. Resmen kanun gibi birşey artık bu. Aksi olsaydı zaten bu durumlarda olmazdık bu kadar gencin olduğu ülkede. Yine de görmeden bilmeden kimsenin hakkını yememek lazım.

sadece55

Torpille bir yere kadar.Kendini gösteremeyen direk alt Liglere gidiyor Bkz. Armağan

Shane_Falco

27 Mart 2012, 23:55:22 #110 Son düzenlenme: 28 Mart 2012, 04:54:53 Shane_Falco
Alıntı yapılan: Desiqner - 26 Mart 2012, 01:35:44
Harbiden hafif bi apaçi yanı var o ayrı yazdıklarından bellide.
Arkadaş samet bugünde girdi çocuk çok pas hatası yaptı , uğraştı , didindi dolandı birşeyler denedi.
Sonra lazar girdi oda sahada boş boş dolaştı top kaptırdı.
Genç Milli Takım kaptanımız var ve şans bulamıyor bende maçı izlerken arkadaşıma şimdide Oğuzhan girer herhalde dedim ama olmadı izlemek nasip olmadı bu çocuğu...

Sefa Aksoy'da neredeyse tüm kategorilerde genç milli olmuştu kaptanlığa kadar ulaşmıştı ;)

AhmetDenizci

Alıntı yapılan: Jnr.Serkan - 25 Mart 2012, 18:36:46
Bizdeki bu oyuncuların futbolcu olmadan ki havasını napıcaz ?

Sen 19 yaşındasın o nasıl bir yürek

Hoca haklıymış.

Jnr.Serkan

2.golde yaptığı hata belkide Samsunspor kariyerini başlamadan bitirdi

**KaR6**

Alıntı yapılan: Jnr.Serkan - 15 Nisan 2012, 17:27:18
2.golde yaptığı hata belkide Samsunspor kariyerini başlamadan bitirdi

tek hatayla tek maçta bitirdiğimiz için olamıyolardır belki de kardeşim..

kalptenþimþek

Alıntı yapılan: **KaR6** - 15 Nisan 2012, 17:29:49

iyi ki futbolcu olmamışsın mustafa..

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: **KaR6** - 15 Nisan 2012, 17:29:49
katılıyorum.
sonucta tek bır hatayla adam harcanmamalı.
gerçi maçı izlemedim.bulduğu şansı değerlendirememiş olabilir.
ama bir de şöyle düşünün ; orduda oynanan mersin maçındaki ademle şimdiki arasında dağlar kadar fark yok mu ?
maç tecrübesi denen birşey var.
kolay değil.anlayışlı olmak lazım.
genç çocuklar bunlar. ;)

samuray

bencede hemen ipini çekmemek gerek ya kemalin yaptığı hata resmen asist yaptı rakibe

özkan

torpille buraya kadar,abdi azgarın orada kalmasının tek nedeni bu çocuk olduğunu yönetim başkan dahil herkez biliyor.İstediği kadar yetenekli olsun benim için hiçtir bu adam ve amcası.Sonuç olarak Samsunspor'u merdiven olarak gördükten sonra böyleleri..

Kaldıki bu civata oynayacağına 44 numaranın hakkıydı oynamak,adam iki dakikada belli etti duruşuyla kendini.Boşa yoruyoruz kendmizi,oğuzhanki hocaya coach yazan bir genç.Sil gitsin.

adige73

goldeki hata bariz hatası oyunun genelinde de hiç iyi bir görüntü vermedi

onur özgen

Kötüydü evet ama harcanmamalı..Her ne kadar taraftar baskısını bu maçta hissetmemiş olsalar bile akıllarında beyinlerinde eminim bunun fikriyle oynuyorlardı çocuklar..Ya beğenilmezsek diye..Acemice hatalar yaptı..Kemal de yaptı..Hata olabilir.Yapılması gereken tamamı gençlerle kurulu bir kadro değil zaten..Olması gereken 6-7 iyi topcuyla birlikte yeni gelecek vaad eden futbolcularımızı harmanlamak..O zaman işte içimizden çıkar Serkan'lar Celil'ler..Ama sen bu yeni çocukların yanına bir Messi'yi de koysan o da yok olur gider..Genç yetenekli çocukları da kaybedersin..