Samsun'a Hukuk Fakültesi

Başlatan kuzey55, 13 Ocak 2009, 15:26:04

« önceki - sonraki »

kuzey55

19 Mayıs Üniversitesi (OMÜ)'nün yeni Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Akan'ın Hukuk Fakültesi'nin kuruluşu yönündeki girişimleri sonuç verdi.

Samsun 19 Mayıs Üniversitesi'nde kurulması planlanan Hukuk Fakültesi'nin kuruluş kararı 8 yıl aradan sonra gerçekleşti. 8 yılda sonuç alınamayan Hukuk Fakültesi'nin kuruluş işlemleri Rektör Prof. Dr. Akan'ın 3 ay süren girişimleriyle sonuçlandı.

Bugün Ünivervisite Yönetimi'ne iletildiği öğrenilen OMÜ Hukuk Fakültesi'nin kuruluşu ile ilgili kararın yarınki Resmi Gazete'de yayınlanacağı kaydedildi.

Geçtiğimiz günlerde basın toplantısı düzenleyerek 2008 yılını değerlendiren 19 Mayıs Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Akan, Hukuk Fakültesi'nin kuruluş çalışmalarını hızlandırdıklarını söylemişti.

**KaR6**

ben bu gidişle yatay geçiş yaptırıp öğrencisi olurum anca kardeşim ;D

Recep

Alıntı yapılan: **KaR6** - 13 Ocak 2009, 16:04:20
ben bu gidişle yatay geçiş yaptırıp öğrencisi olurum anca kardeşim ;D
ne oldu birader biz seni açmadıkmı hemen kaçmaya yer mi arıyorsun  >:( :)

bezgınbekır

cok yerinde olmus bence artık Hukukta da tıp fakultesi gibi marka olmamız gerekıyo.
Keşke bizim zamanımızda acılsaydida Eğitim okumazdık Hukuk okurduk  ;D ;D ;D sanki aynı puan degil mi :))

**KaR6**

Alıntı yapılan: recep55 - 13 Ocak 2009, 16:52:23
ne oldu birader biz seni açmadıkmı hemen kaçmaya yer mi arıyorsun  >:( :)

senden kaçmaya yer arıyom abi napim :P ;D

CurvaSudSamsunspor

Alıntı yapılan: **KaR6** - 13 Ocak 2009, 18:15:37
senden kaçmaya yer arıyom abi napim :P ;D

kavaklı recep abiden kaçmaya çalışıyorsan burda da kavalı ahmet var hatta recep abiyle aynı köydeniz nereye gidersen git kavaklılar orda ;) ;) ;) forza kavak