99 - Eldin Adilović

Başlatan cakir55, 30 Ağustos 2013, 11:18:46

« önceki - sonraki »

brigand

Özellikle takip ettim. Top alabilmek için her şeyi yapıyor aslında. Duvar olmaya çalışıyor, çizgiye iniyor ama ne Umar ne de Ekigho pas tercihlerinde onu tercih etmiyor. Artık alenen gözüküyor birbirlerine oynadıkları. Umar sağdan aldığı topu 2-3 kez paralel katederek Ekigho'ya oynadı. Keza Ekigho'da öyle. Bu takım içinde büyük bir sorun ve hala çözülmüş değil.

özkan

oyundan çıkmadan hemen önce sağ beke kadar geldi kaleciden top alabilmek için.ama ne fayda.

emre

Aynen Umar ve Ekigho bir iki pozisyonda sahayı enine katettiler bir kaç defa birbirlerine pas atmak için. Birbirlerine oynadıkları açık bunu daha önce de yazmıştım. Bu maçta Adil de pek tercih etmedi Ekigho ve Umar'ı pas atarken.

##kdc##

16 Mart 2014, 22:43:03 #318 Son düzenlenme: 16 Mart 2014, 22:57:16 ##kdc##
Aha işte beşnumara'nın dediği ırkçılık günyüzüne çıktı  ???

Edit:
Bu fotoda Adiloviç ile Umar birbirlerine pas vermek istemeyen iki futbolcunun aksine hallerinden memnun gözüküyorlar. Bu Adil de harbiden çok tehlikeli bi adammış  :P

cakir55

85 Dk 0 olumlu hareket, tüm topları ezdin. Bravo Adilovic.

# tapatalk #

fanatik samsunsporlu

berkaycana karşı hava hakimiyeti sağlayamadı

sadece55

Aslında Ankaraspor karşısında Uzun forvet yerine hızlı bir forvet ile oynasak daha etkili olurduk ama malesef kadromuz çok kısıtlı.

mehmet yılmaz

Bosna'dan gelirken Eldin'i unutmak olmazdı. Ona Türkiye&Bosna ortak atkısı ve Boşnakların çok sevdiği kahveden getirdim. Epeyce sohbet ettik, ülkesine ait bir şeyler gördüğü için çok sevindi.

Vurduğun gol olsun kardeşim; Allahimanet... :)

##kdc##

Yediğin içtiğin senin olsun abicim, bize ne getirdin  :P

mehmet yılmaz

##kdc##

Alıntı yapılan: mehmet yılmaz - 27 Mart 2014, 00:28:20
Kendimi :)
Yetmez mi?  :P

Abi biz, sırf sen mahrum kalma diye Ankara'dan boş gaz kapsülü bile getirdik, sen Adil'e kahve getiriyon bizi es geçiyon  :peeh:
Neyse inşallah getirdiğin hediyeler uğurlu gelir de bu hafta hat trick yapar Eldin =)

berusa55

Eldin Adiloviç: 7 Maçımızı da Kazanmak İstiyoruz

DHA 27 Mart 2014 14:43

Samsunspor'un Boşnak golcüsü Eldin Adiloviç, "Samsun'da ve Samsunspor'da olmaktan büyük mutluluk duyuyorum.

Samsunspor'un Boşnak golcüsü Eldin Adiloviç, "Samsun'da ve Samsunspor'da olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Kırmızı beyazlı forma ile Süper Ligde de mücadele edeceğim" dedi.

PTT 1'inci Lig ekiplerinden Samsunspor'un, Bosna Hersek'in Zeljeznicar Sarajevo takımından sezon başında transfer ettiği golcü futbolcu Eldin Adiloviç, takımın genel durumu, kendi performansı ve hedefleri hakkında konuştu. Zaman geçtikçe Samsunspor'a gelerek çok doğru bir karar verdiğini anladığını söyleyen Adiloviç, "Samsun şehri, gerçekten beni kendisine hayran bıraktı. Şehrin yanı sıra tesislerimiz de gerçekten inanılmaz derece güzel. İnsan burada huzur buluyor" dedi. Ligde 14 maçtan bu yana kaybetmeyen bir takım olduklarını hatırlatan Boşnak golcü, şöyle konuştu:

"Bu gerçekten çok iyi bir performans. Bu başarımızı sezon sonuna kadar sürdürürsek hedefimiz olan Süper Lige çıkarız. Benim ve takım arkadaşlarımın buna inancı tam. Önümüzde Şanlıurfaspor maçı var. Bu maçı da kazanarak yolumuza emin adımlarla ilerlemek istiyoruz. Galip geleceğimizden hiç şüphem yok. Çünkü iç sahada bizi destekleyen muhteşem bir taraftar topluluğumuz var."

Böyle bir taraftar grubuna sahip oldukları için çok şanslı olduklarını vurgulayan Adiloviç, "Geriye düşsek bile onların pozitif enerjisi bizi yeniden ayağa kaldırıyor. Yakaladığımız bu üstün performansta taraftarımızın büyük payı var. Özellikle yaptıkları tribün şovlar ve koreografiler bizleri de adeta ateşliyor. Onlara ne kadar teşekkür etsek azdır. 18 maçta 11 gol attım. Şimdi önümüzde 7 maç kaldı. Bu 7 maçta da en az 5 gol atmayı hedefliyorum. Bu sayı fazla olursa daha çok sevinirim. Ama şartlar ne olursa olsun benim gol atmam değil, takımımızın kazanması ve çok arzuladığımız Süper Lige çıkmamız önemlidir. Bu hedef doğrultusunda kalan 7 maçımızı da kazanmak istiyoruz" dedi.

Süper Lig'den Bursaspor ve Gençlerbirliği, Almanya 2'nci Ligi'nden de Kaiserslautern'in kendisini takip ettiğini menajerler aracılığı ile duyduğunu dile getiren Adiloviç şöyle devam etti:

"Samsun ve Samsunspor'da olmaktan mutluyum. Başkanımız Emin Kar'ı çok seviyorum. Amacım onun başarılı olmasına katkı sağlamak. Kırmızı- beyazlı forma ile Süper Lig'de oynamayı çok istiyorum. Mukavelem 3 yıllık. Takımdan ayrılmayı düşünmüyorum. Umarım her şey istediğimiz gibi gider ve ben de hedefim olan Süper Lig'de Samsunspor'un başarısı için ter dökme şansını bulurum." - Samsun

Kaynak

özkan

baskı yaptı zorladı ileride top tuttu hücumda golünüde yazdı gayet başarılıydı.kendisine orta gelince neler yapabileceğin asıl adiloviçin ne olduğunu herkese gösterdi.

Integral

Alıntı yapılan: Integral - 03 Mart 2014, 14:25:05
ceza sahası içinde olduğu, ve top geldiği sürece affetmez.
takım olarak bu iki şartı yerine getirmemiz gerek.

bugün bi kez daha gösterdi bunu.

beşnumara

Kötü vurmuşsun ama top yine de girmiş kaleye. Ayağına sağlık.