99 - Eldin Adilović

Başlatan cakir55, 30 Ağustos 2013, 11:18:46

« önceki - sonraki »

beşnumara

Ekighonun kanattan orta kestiğini gören var mı? Sabsn zaten orta kesemiyor a.burak solakel orta kesecek de bir şeyler olacak. Sağda canberk oynarsa orta var yoksa yok.

##kdc##

Her kafa topunu alıyor, ayağını da iyi kullanıyor ama pozisyona giremiyor..

cakir55

Alıntı yapılan: ##kdc## - 08 Nisan 2014, 22:44:15
Her kafa topunu alıyor, ayağını da iyi kullanıyor ama pozisyona giremiyor..
Nereye alıyor abi ? Tüm kafa topları rakipte. Tek artısı iyi duvar oluyor birde kanattan gelen toplarda bitiyor. Adilovic'i ben daha iyi bir oyuncu beklerdim.
Dediginde doğrusun mesela dün hiç pozisyona giremedi.

# tapatalk #

Shane_Falco

Genel olarak fiziğiyle oynayan bir oyuncu değil. Yani Adiloviç'den Mehmet Yıldız yarmasının yaptıklarını veya topu alıp 2-3 kişiyi çalımlamasını bekleyemeyiz. Adam futbolu kafası ile oynuyor. Ceza sahası içinde bitirici noktalarda topla buluşması gerekiyor. Umar ve Ekigho'da o noktalarda adamı beslemeyince etkisiz kalıyor.

olcay

Bence bu adam bize fazla. Bu lige de fazla. Onun üzerine kuramıyoruz sistemi.

Furkan

Hakan Bayraktar olsa arkasında çıktığımız sene gibi kalitesi çok daha belli olurdu

stencil

Teknik fakat agir kalitesi var bence ikili forvetle daha verimli olur

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ngonge

Aslında ilk haftalarda daha iyiydi, basit oynuyordu. Baktı ki Umar- Ekigho'dan bir şey gelmiyor, o da kendi başına takılmaya başladı. Tekniği de düşük olduğu için çok top kaybediyor. Adam gibi ileride pas yapabilsek çok daha verimli olacak.

cakir55

Süper lig oyuncusu kesinlikle değil. Play-offta iyi oynayıp çıkarsa bari bizi.

# tapatalk #

ngonge

Alıntı yapılan: cakir55 - 12 Nisan 2014, 00:37:17
Süper lig oyuncusu kesinlikle değil. Play-offta iyi oynayıp çıkarsa bari bizi.

# tapatalk #

Bu konuda katılamıyorum, Adiloviç bu taktikte oynayamıyor, tipik ceza sahası golcüsü, bence bitiriciliği her yerde iş yapar. Asıl sorunumuz kanat varyasyonları yapamamız. Kanatlara inen oyuncular orta yapmak yerine içeri kat etme derdindeler. Dikkat edin, Umar-Ekigho kaç orta yapmış ki Adil gol atsın. Daha çok beklerin ortaları ile Adil gol atmış.
Ayrıca Süper ligin kalitesinin yüksek olduğunu da düşünmüyorum. Evet kaliteli oyuncular var her takımda. Ama ekseriyeti, isimleri büyük, kendilerinin işi bitmiş oyuncular. Mesela şu anki ideal 11'imizin süper ligden düştüğümüz son Sivas maçındaki kadrodan daha iyi bile olduğunu düşünüyorum.

yirmiuc

yakaladigi zaman atiyor. Ama malesef pozisyona sokamiyoruz adami.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

GençKozluklu

Adil ceza sahası içinde yakaldım mı gole çeviriyor. Spritner özelliği yok. Bu adamı ceza sahası içidne topla buluşturacaksın. Canberk oynarsa gol atıyor çünkü Canberk onu ceza sahası içinde topla buluşturuyor. Hoca bu oyuncudan yeterince yararlanamıyor.

Sadece Samsunspor

O topada vuramadın ya golcü falan değilsin. pas vermiyorlar orta kesmiyorlar falan filan geldide noldu gittikçe şişiyorsun çok ağırsın

Berat Dere

bu adam idmanlar da kesın calısmıyo  >:(

cgr

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 13 Nisan 2014, 15:24:10
O topada vuramadın ya golcü falan değilsin. pas vermiyorlar orta kesmiyorlar falan filan geldide noldu gittikçe şişiyorsun çok ağırsın

Ekigho öyle bi pas attı ki 2 kişinin arasına düştü. Umar mı vuracak ? Adil mi ? Bu pozisyonda eleştiriler ağır kaçıyor bence.